Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri

5 posters
YazarMesaj
ahmetbro

ahmetbro

bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri Empty
MesajKonu: bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri   bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri Icon_minipostedPerş. 29 Nis. - 23:03

merhaba,

bu yaziyi edcommercials adli bir film yapim sirketinden yaziyorum.

yakinda cekecegimiz bir reklam filmi icin cok cesitli duvar ve masa saatlerine ihtiyacimiz var.

bu alanda koleksiyon yapan kisi ve kuruluslara ulasmaya calisiyorum. istanbul'da gidip saatleri gorebilecegimiz bir mekan olmasini tercih ederiz. ya da internet ortaminda resimlerin oldugu bir koleksiyon da cok isimize yarar.

yardimlariniz icin simdiden cok tesekkurler.

ahmet ozdemir
www.edcommercials.com
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri   bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri Icon_minipostedCuma 30 Nis. - 5:08

Bu konuyu en azından danışmış olmanız bile işin ne kadar ciddiye alındığını gösteriyor,ne kadar çok reyting aldıklarını ballandıra ballandıra anlatan kanallar,konusu 1950'li yıllarda geçen dizilerde,birbirlerine klasik görünümlü quartz saat hediye ediyor,masa saatlerinde de eskitme quartz saatler kullanarak,dikkatli gözlerden kaçmayan hatalar yapıyorlar.

Reklam filminiz için şimdiden kolay gelsin,forumdan yardımı dokunacak bir üyemiz mutlaka çıkacaktır.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri   bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri Icon_minipostedCuma 30 Nis. - 20:48

Hay allah henuz hicbir arkadas cevap vermemis.
Ben sunu merak ettim, cekim yapmak icin mi saatler araniyor, yani saatlerin bulundugu mekanda mi cekim yapilacak, yoksa sadece resimleri mi gerekli, internet ortamindan koleksiyon ne demek?
Proje ile ilgili bioraz daha genis bilgi gerekecek.
Bu arada hemen aklima gelen isimlerden biri, biraz da tv dunyasinca taninan recep gurgen usta var.
Yine sirkecide bircok usta var ve dukkanlari tam aranan evsafta
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri   bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri Icon_minipostedCuma 30 Nis. - 22:28

Benim aklıma da Recep Gürgen geldi ama onun saatlerini vereceğini sanmıyorum. Gerçi dükkanı masal gibi bir yer ama dükkanda da bulunmuyor ki. İsterseniz telefonunu vereyim temasa geçin.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri   bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri Icon_minipostedC.tesi 1 Mayıs - 1:20

watcher merak etme arkadaşı gereken yere yönlendirdim pm ile Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri   bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri Icon_minipostedC.tesi 1 Mayıs - 7:07

vervito demiş ki:
watcher merak etme arkadaşı gereken yere yönlendirdim pm ile Smile
ok1 alkisalkis
http://www.turksaatforumu.com
ahmetbro

ahmetbro

MesajKonu: Geri: bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri   bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri Icon_minipostedC.tesi 1 Mayıs - 9:41

Arkadaslar muthissiniz. Yonlendirmeleriniz icin cok tesekkurler. Bu dogrultuda Pazartesi gunu harekete gececegim.

filmle ilgili biraz daha detayli bilgi vereyim. filmde 12 tane ilginc/dikkat cekici saat kullanmak istiyoruz. arastirmalarimiz sonucunda uygun olan 12 saati 1 gunlugune kiralamak ve onlari studyoda, ust duzey isik ve kamera ekipmanlariyla goruntulemek istiyoruz. Bunlarin arasinda en azindan birkac guguklu saat olmasini ongoruyoruz. Bu saatlerin calisiyor durumda olmasi gerekiyor. Degisik ve dikkat cekici bir gostergesi olan dijital bir saat bulursak o da super olur.

Bu dogrultuda akliniza spesifik bazi saatler geliyorsa lutfen benimle paylasin. Internet ortaminda fotograflarini gorebiliriz bazi ozel parcalarin diye dusunmustum.

tekrardan cok tesekkurler. sevgiler.

bir reklam filminde kullanilacak duvar ve masa saatleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bir reklam filmi icin duvar ve masa saatleri
» Vintage Masa Saatleri
» Çin masa saatleri kataloğu?
» Eski Çin masa saatleri..
» Masa saatleri (Çalar saatler)..