Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım

+2
sifujack
sermerhat
6 posters
YazarMesaj
sermerhat

sermerhat

Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Empty
MesajKonu: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 0:11

Arkadaşlarım merhaba , yeni üye oldum siteye ve aranızda olmaktan son derece mutluyum... saatler benim için çok farklı yerdedirler, özellikle automatic saatler şahsi fikrimdir her biri birer dünya harikası ve sanat eseridir.
konuya gelecek olursak arkadaşlarım ; 1.300 TL ye kadar ayrılacak bütçe için automatic olması şart olmak üzere Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton gibi markalardan neyi tavsiye edersiniz, seiko ve hamilton u araştırma inceleme fırsatım oldu ancak Frédérique Constant ve Mido yu inceleyeceğim bir site bulamadım. yani işin özü şunu sorayım siz olsaydınız ne yapardınız.önerileriniz ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli...

herkese ayrı ayrı saygılarımı sunarım...
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 0:21

ustalar fikir yazar ,markalar bölümünde ki yorumları okumanızda faydalı olur ,eğer istanbuldaysanız adres verenlerde olur
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 8:53

çok doğru, tekrar tekrar baştan sarmak gibi oluyor

sifujack demiş ki:
ustalar fikir yazar ,markalar bölümünde ki yorumları okumanızda faydalı olur ,eğer istanbuldaysanız adres verenlerde olur
teng

teng

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 9:41

sermerhat demiş ki:
Arkadaşlarım merhaba , yeni üye oldum siteye ve aranızda olmaktan son derece mutluyum... saatler benim için çok farklı yerdedirler, özellikle automatic saatler şahsi fikrimdir her biri birer dünya harikası ve sanat eseridir.
konuya gelecek olursak arkadaşlarım ; 1.300 TL ye kadar ayrılacak bütçe için automatic olması şart olmak üzere Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton gibi markalardan neyi tavsiye edersiniz, seiko ve hamilton u araştırma inceleme fırsatım oldu ancak Frédérique Constant ve Mido yu inceleyeceğim bir site bulamadım. yani işin özü şunu sorayım siz olsaydınız ne yapardınız.önerileriniz ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli...

herkese ayrı ayrı saygılarımı sunarım...
Şu anda Mido Jubilee altın kaplama Cosc saat 1100 lira bir daha dünyaya gelmez, Tufan saat SuadiYe'de
sermerhat

sermerhat

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 10:10

öncelikle ilginize teşekkür ederim arkadaşlar.
teng hocam şuan istanbulda değilim ve kısmet olursa bu ayın sonuna doğru felan istanbulda olacağım ve zannederim o saatin de o güzel fiyatı kalmaz.
forumu derinlemesine incelemeye çalıştım ve markaların öneminin yanı sıra mekanizma kalitelerinin daha ön planda olduğunun farkına vardım, ancak hangi mekanizmaların daha sorunsuz ve kaliteli olduğu hala tarafımca muallakta. umarım bu fiyatlarda mekanizması kaliteli bir saat bulabilirim yardımlarınızla.
örneğin HAMILTON HM32565555 modelinin mekanizması hakkında ne söyleyebiliriz veya tissot le locle hakkında...
şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım....
teng

teng

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 10:56

Le Locle flat ise 2824-2 krono ise 7750 mekanizması vardır
Hamiltonun resmi olsa daha çabuk söyleyebilirdik, şimdi web sitesinden bulmak çok zor, en azından koklayacak bir kayışı olsa gene mekanizmanın ne olduğunu söylerdik. diable
sermerhat

sermerhat

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 19:01

hocam resim eklemeyi bir türlü başaramadım o nedenle link vermek zorunda kaldım, bahsettiğim hamilton aşağıda , sizce Le Locle ye göre üstün müdür?

http://modaelinizde.com/?urun-detay_7381_HAMILTON_HM32565555.html

20 güne kadar alacağım marka ve modeli netleştirmem gerekirki istanbula geçtiğimde o model ile ilgileniyim.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 20:19

umarım bulursunuz diyeceğim ama max 1300 TL bütçenizin üstünde bir saat bu.
sermerhat

sermerhat

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 20:45

hocam bu saati (hamilton) bir sitede 1.215,00 liraya buldum, ama indirimde felansa belki olabilir.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 21:01

sermerhat demiş ki:
hocam resim eklemeyi bir türlü başaramadım o nedenle link vermek zorunda kaldım, bahsettiğim hamilton aşağıda , sizce Le Locle ye göre üstün müdür?

http://modaelinizde.com/?urun-detay_7381_HAMILTON_HM32565555.html

20 güne kadar alacağım marka ve modeli netleştirmem gerekirki istanbula geçtiğimde o model ile ilgileniyim.
İkisinde de aynı mekanizma kullanılıyor. Le Locle daha sağlam bir saat.
ceo35

ceo35

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 21:03

Frederic Constant için İzmir'de adres verebilecek var mı ?
sermerhat

sermerhat

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 21:04

sayın ceo35
o markayı ben internetde hiç biryerde bulamadım, ancak tufan saatin sitesinde mağazalar kısmından bulabilirsin...
teng

teng

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedÇarş. 5 Mayıs - 21:05

ŞEMSİLKAN & GÜNKUT SAAT
ALSANCAK / İZMİR
1383. Sok No:7 / C
tlf: 0 232 463 61 11

KÜLAHÇIOĞLU MODA SAAT
BORNOVA / İZMİR
Forum Bornova AVM Kazım Dirik Mah. 372 Sok. A4 Blok 32EE
tlf: 0 232 343 67 65

GÜNKUT SAAT
BOSTANLI / İZMİR
2040 Sok. EGS Park AVM Zemin Kat No:19
tlf: 0 232 324 34 63

DETAY SAAT
KONAK / İZMİR
Atatürk Cad. Konak Pier AVM BM - 8
tlf: 0 232 446 72 75

KÜLAHÇIOĞLU SAATÇİLİK
KONAK / İZMİR
Atatürk Cad.No:19 BM 15A Konak Pier AVM
tlf: 0232 34 63

GİANNA KUYUM
SELÇUK / İZMİR
İzmir Aydın Asvaltı Zeytinli KÖyü KAvşağı
tlf: 0232 892 72 87
sermerhat

sermerhat

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 10:28

http://www.saatkuz.com/?urun-detay_8288_Frederique_Constant_2660-310M3P6B.html

arkadaşlar bu saatin kasa çapı ve mekanizması hakkında bilgisi olan arkadaş varmı...?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım   Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım Icon_minipostedC.tesi 8 Mayıs - 10:43

38 milimetro

Frédérique Constant,Mido,Seiko,Hamilton..? tercih için yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Frederique Constant
» Frederique Constant Maxime Moonphase
» Frederique Constant Classic FC-303MC4P6
» Maurice Lacroix, Frederique Constant
» Frederique Constant Bigdate-Dual Time Caree automatic