Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

EDOX Lar geldi&geliyor

+15
Azizim
m1cemi
donjohnson
egunns
cowboy
crazyhours
monster
watcher
uzbey
kelby
certus
deka
krytime
teng
cemele
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
cemele

cemele

EDOX Lar geldi&geliyor Empty
MesajKonu: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 20:45

4-5 gun once bir anda nasil oldu nasl bitti anlamadan asagidaki saati aldim. Gelmesini bekliyorum. Bu saat hakkinda markafoni sayfasi ve edox sayfasinda azda olsa bilgiler verildi. Arastirmama ragmen dise dokunur cok seyde bulamadim. Markafoni sayfasinda ise ozet seklinde bilgiler vardi. Saat hakkinda bigi sahibi olan arkadaslar yazarsaniz sevinirim. Soyle kunyesini cikartalim bu saatin. COSC olayi ve Alligator kayis harbiden gercekmi?

EDOX Lar geldi&geliyor 80047_3_AAN_02

En son cemele tarafından Çarş. 9 Haz. - 8:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 20:57

Cosc olayı gerçek tabii ki. Zaten kadranda yazıyor.Kayış fotodan anlaşılmıyor ama Cosc'u olan bir saatin kayışının da alligator olması bence çok normal.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 21:08

Himmm!!! Bu saati alarak vurgun mu yaptim? Boyle bir his vermeye basladi. Bana maliyeti en dusuk saat.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 21:32

Sicak firsatlar bolumunde Cowboy bu bilgileri sunmus. Belki kiyaslamada hata yapiyorumdur ama, Tissot Le locle silim 2824, Edox ise 2892?

Fark nedir iki mekanizmanin da islevi aynimidir? 4 vidali Arka kapak, arka kismin seffaf olmadigi anlaminami gelir.

Edox 80047-3AAN modeli.

Çap: 40 mm
50M Su Geçirmezlik
Paslanmaz Birinci Sınıf Çelik Kasa
Safir Cam
4 Vidalı Arka Kapak
Safir Arka Cam Kapak
Otomatik Makine (2892 Cosc )
El Yapımı Timsah Derisi Kayış
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 21:37

Özellikler de arka kapağın safir cam olduğu belirtilmiş zaten.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 21:54

krytime demiş ki:
Özellikler de arka kapağın safir cam olduğu belirtilmiş zaten.

4 vidali arka kapak bende celiski olusturdu. Bu 4 vida da arka safir camin tutturulmasi icinmi kullanildi? Kapak derke safir camimi soyledi.
teng

teng

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 22:40

Vidalar arka kapağın tutturulması içindir. Arkadaki safir cam kapağın içinde yeralır. Birçok firma hatta Tag bile arka kapakta safir cam kullanmayabiliyorken bu saatin kapaklarının vidalı, arka camının safir kayışının alligator, makinesinin Cosc, yelkenlerinin atlastan halatlarının ibrişimden olması iyi bir vurgun yaptığını gösteriyor.diable Ne kadara almıştın ?
deka

deka

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:11

vidalı kapak iyidir, makinada 2824 den üstün bir makina,birde cosc lu, daha ne olsun, vurgunun hayırlı olsun. fumeur
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:22

teng; Bu saydiklarin suphelenmeme neden olmuyor degil. Tissot a gore cok iyi gorunuyor. Fiyati:2100tl civari liste fiyati var Very Happy Kampanya: 715/8

deka; Very Happy Bilgi icin saol, acaip merak ediyorum. Insallah cumaya kadar gelir.

Tissot-Viewmatic derke bunu aldim. Istedigim saati alma ozurluyum herhalde scratch
deka

deka

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:26

Ama kadranı beyaz. ok1
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:41

Kesinlikle beyaz kadran cheers Ama nedense su tissot ile aramda duygusal bir bag olustu eninde sonunda bi saat alacagim. 7750 kronolu almak icin ugrastim, Oris oldu, Tissot slim 2824 denedim o esnada Mido cikti.

Edox ta hoslanmaz isem luglarin kisaligindan hoslanmaya bilirim. Bilmiyorum ayni fikirdemisiniz?
deka

deka

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:48

Bence luglar rahatsız edici değil, burada fotodan ziyade saati fiziki olarak görüp,deneyip beğenmek önemli,bence beğenilmeyecek bir saat değil, ama aklınıza takıldıysa ileride birde Tissot alırsınız. ok1
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:59

Amannn amannnnnnnnnnn saat maat yok artik bu sene 3 saat alma vardi ben bunu 15 gunde yaptim. Ramazan bayrami, Ekimin 2 si yada kurban bayraminda ancak kendime hediye olarak bi seiko5 alabilirim.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 2:39

Edox kargoya verilmis monstre Cumaya kadar yetisecek gorunuyor.

Esimin aaaa 3. saati napcan tepkisine, bir senaryo lazim bu edox icin.
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 3:10

Hadi hayırlısı cemele Smile Bende benim kurmalıyı çok merak ediyorum.
certus

certus

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 3:12

Pırlanta bir yüzük paklar ancak bu 3. saati geek
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 3:27

certus demiş ki:
Pırlanta bir yüzük paklar ancak bu 3. saati geek

hahaha

benim 2 edox yolda, bizi ne paklar acep monstre
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 20:46

Edox geldiiiiiiiiiiiiiiii . Simdi guvenlik cagirdi saat geldi. Yuphiiiiiiii

Mido yu bir kenara firlattim diable git basimdan dedim ve su anda Edox takili. Mukemmel biseymis bu saat. Tesekkurler kelby, tesekkurler, markafoni, tesekkurler her nerede neyasaniyor ve yasatilyorsa monstre

Cok keyiflendim.
uzbey

uzbey

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 20:59

hayırlı uğurlu olsun. maliyetinin çok üstünde bir saat.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:00

cemele demiş ki:

Mido yu bir kenara firlattim diable git basimdan dedim ve su anda Edox takili. Mukemmel biseymis bu saat. Tesekkurler kelby, tesekkurler, markafoni, tesekkurler her nerede neyasaniyor ve yasatilyorsa monstre

Cok keyiflendim.

Hayirli olsun, keyfini ben de paylasiyorum by
http://www.turksaatforumu.com
monster

monster

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:05

cemele fotoğraf isteriz sıcağı sıcağına Smile
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:08

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan. foruma üye olanlara hediye ediyorlar şeklinde bir uyduruk yalan olabilir güvenlik için (ben forum saati için öyle demeyi planlıyorum yerlerse tabi Smile
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:09

Watcher gercekten cok mutluyum. Online bir alisveris yaptim, fiyat gayet uygundu ne cikacagini bilmiyordum acikcasi alisverissaati tecrubesinden sonra ister istemez kuskularim vardi.

Saat geldi 0 km. Daha once denedigim Tissot le locle Hamyy viewmaticten cok daha guzel oturdu.

Saat Cosc bilmem alt ust safir cam diye geciyordu bunlarida gectim saatin kordonu harbiden alligator sanirim. Mido nun kinden cok kaliteli, basmali, swiss ten 135 chf ye Orise kordon getirtiyorum bu rakami goz onune alinca gercekten 3. saatimde sanki vurgun yaptim cheers
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:14

monster99; Ofisteyim resim makinadan soyle makro cekim flan yapayim.

carzyhours; Very Happy bende forum saatinin replicasini yaptiracam. Ama edox beklentimin cok ustunde cikti fiyatina gore 10 numara.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:16

Hayırlı olsun cemele Smile ben çok beğeneceğini söylemiştim sana alkisalkis Bizde resimlerini istiyoruz artık Smile cep telefonuyla da olsa şöyle bir şeklini görelim Smile
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:16

güle güle kullan, beğenmiş olman çok güzel, darısı başıma Smile
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:17

midoyu yazarken sanki negatif enerji vermiştin bize...ama bunu çok beğenmişsin belli
bu elipsimsi kasalar resimlerde çokda güzel çıkmayabiliyor ama kola çok güzel oturabilyor...
e o zaman akşama resim isteruk ok1
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:37

cemele demiş ki:

Cok keyiflendim.

midoya üvey evlat mumamelesi yapma Smile
mido baroncelli power reserve klasikte benim favorilerimdendir, sanırımo saatide sana ben önermiştim. daha o saatin resimlerini ve incelemesini görmedik, onuda bekliyoruz.
outdoor ve günlük kullanım için birde seiko 5 patlattınmı (literatürde böyle geçiyor) 2010'u kapatırsın artık. 2011 de yenisaatlere yelken açarsın
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:38

@uzbey; tskler, bana maliyetine gore cok hoslandim.
@Cowboy; tskler hocam ofisteyim resim cekmede sorun degilde Iphone var resim performansi hakkinda konusmayim diable
@Kelby; Ozel tesekurlerimi bir kez daha belirtmek istyorum. Saati almamda %100 etkin vardi.
@egunns; Tskler. negativ enerji demeyelimde, Mido bilmiyorum, belkide yanildim ama fiyati uygun geldi. Beyaz kadran olmamasina ragmen aldim. O saate orgulu Milanese tarz bir bilezik yaptimi al sana ortacag sovalyesi Very Happy
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:44

@kelby; Tepkinizi almak icin oyle yazdim. Yoksa ne mumkun 3 saat aldim 3 u de cok yakin bir dostum gibi. Inceleme yapildi dostum.

http://www.turksaatforumu.com/orijinal-saat-ncelemeleri-reviews-f18/ilk-bakista-mido-power-reserve-resimli-t1602.htm#29530

Aslinda benim cok buyuk sorunum var. Cok uzuluyorum. Midoyu aldiktan sonra 2-3 gun taktim sonra Orisi kutusundan cikarttim ve dogal olarak durmustu. Ben saatlerin durmasini istemiyorum. Kurma kolundan uzun uzun kurmakta pe hos bisey degilmis. Simi saat 3 oldu nolacak durmasinlar calissinlar. Hareketli bir platform mu yapsam saatler icin.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:02

Simsicak resimler dayanamadim Very Happy Kutusu ile fiyati ile cosc ile deri alligator kayis ile(test ettim hakiki alligator kayisi) 10 numeroooo

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/img0012as.jpg/]EDOX Lar geldi&geliyor Img0012as[/link][/img]

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/img0013ym.jpg/]EDOX Lar geldi&geliyor Img0013ym[/link][/img]

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/img0014bt.jpg/]EDOX Lar geldi&geliyor Img0014bt[/link][/img]
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:05

Kayış hakikaten güzel duruyor Smile saatte çok güzel Smile Bir daha ki edox indirimini sabırsızlıkla bekliyorum Smile
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:24

Kayis 10 numara.

Bu arada bir soru sormak istiyorum. Bugun sevindirici haberler pes pese geliyor.

Pirlanttan aradilar benim Oris icin verdigim kayis gelmis yalniz klipsli olan benim serideki saatler icin yokmus. Tokali olan gelmis. Klips li olan blezik tarzi, tokali olan iki tarafi acik olan kayismi?
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:33

güzelmiş, kordonda gayet şık duruyor,
bu arada ben deri kordonda klipsten yanayım, toka zamanla kordonun kırılmasına, ve hatta sürkli aynı noktaya takmaktan dolayı çatlama ve kopmasına sebep oluyor.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:35

evet aynen dediğin gibi, edoxun kordonu klipsli mesela.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:43

Bende klipsli olanini istemistim ama yokmus. Alsammi almasammi bilmiyorum. Ne dersiniz? Fiyatta az degil, klipsli 135chf, tokali 95chf.
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:44

Cemele saatiniz hayırlı olsun . Güzel saat. Çapı kaç 40 mm. mı , 39 mm. mi ?
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:49

krytime; tesekkur ederim. Çap:40mm, Sunu kesinlikle soyleyebilirim, markafoniden edox alanlar vurgun yapti diyebiliriz Very Happy Sizde kervanda olanlardansiniz. Eger Tissot ve Mido viewmatic ile karsilastirirsam ilk bakista kadran olarak tissot a benzer ama kasa ve ozellikle kordon olarak cok ilerde, orijinal kayislarin isvicreden 135 chf ye geldigi dusunuldugunde sirf kordonu 200-250 tl eder gibi.
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:52

ok1 sizin adınıza bende çok mutlu oldum. Tekrar güle güle kullanın. Benim saatte bir gelsey di Wink
deka

deka

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:56

Saat süper, ayrıca beğenmiş olman çok önemli, güle güle kullan. ok1
deka

deka

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:59

Deri kayışda ben tokalı ile rahat ediyorum, çünkü zaman zaman kullandığım ayarı değiştirir, bazen sıkar, bazen gevşetirim, ancak dayanım konusunda klipsin hakkını teslim etmek gerekir.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 23:10

Kelby; Ilk referanslari vermekten mutlu oldum. Saatiniz gelince sizde mutlu olacaksiniz. 0 km resmi distribürütör garantisi ile oldukca fiyati uygun saatler aldik.

Deka; Tskler. Fiyat ve saatin kalitesi ozellikleri karsilastirildiginda beni cok mutlu etti. Kutusu cok kaliteli ve hos geldi. Mido klipsli olmasina ragmen ayar cok basit.

Oris in kordonuna takilmadim desem yalan olur. Su edox tarzi olsa hic gozumu kirpmam bi bakip ona gore karar verecem artik.
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 23:17

Bu resimlerlede ineleme olayinida tamamlamis olalim Very Happy Hikayeside belli zaten 5 dk once kesinlikle saat almiyacagim derken 5 dk sonra almistim

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/img0015wu.jpg/]EDOX Lar geldi&geliyor Img0015wu[/link][/img]

[img][link=https://2img.net/r/ihimizer/i/img0016z.jpg/]EDOX Lar geldi&geliyor Img0016z[/link]
teng

teng

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 23:58

,güle güle kullanın, kayışından kutusuna varıncaya kadar çok kaliteli bir saat aldınız. Aynı kalitede saatler 3-3500 civarı.
bu fiyat nasıl oldu peki ?
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 0:26

Tesekkur ederim sayin teng. Evet baktikca saat cok ama cok hosuma gidiyor. Klasik bir saatten beklenen hersey var. 10 yildir 38mm lik quartz momentus kullanan biri icinde 40mm cap tanidik geliyor.

Fiyat konusunda ise arkadaslarda bahsetti; Fazla bir saat olmuyor 1 tane yada 2tane tanitim amacli. Gelen garanti belgesi ve Aslan saatin saat hakkindaki official mektubude goz onunde bulunduruldugunda, Edox TR pazarinda harekete gecme amacinda olabilir. Bundan iyi reklam olmaz kanimca forumdan 4-5 EDOX saat alindi benim saatime en ufak bir olumsuz elestiri gelmedi. Digerleride ayni olacak. 750tl olan saat baska bir indirimde daha fazla olacak bu sekilde ust seviyeye cekilir diye dusunuyorum.

Bu arada yukardaki mesajlarimin birinde saati alarak vurgunmu yaptim gibime geliyor demistim. Benim icin tam vurgun oldu. Cok tesekkurler, Kellby, cowboy ve krytime biere
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 1:23

benim aldığım saatlerden GMT olanın liste fiyatı 2400 TL, 714 lira ile ben senden daha iyi bir vurgun yaptım sanki diable
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 1:42

Dostum benimki 670tl filandi. 3 taksit kargo filan 715 tl olmus gerci onlarda 8 taksit yapmis istemesemde yapacaklarmisti. Ordan hafiften bir girme var ama onemli olan saat.

Hangi edox u alirsan al ordaki mekanik edox u alanlarda vurgun yapti. Bu arada benim cihaz Cosc lu icinde ne yaziyor ' OFFICIALLY CERTIFIED' Very Happy

Hayirli olsun bir dahaki sefere kampanya olursa 4500tl olup 1500tl ye dusenlerden spor bi saat yapalim. Ben edox ve markafoni yi sevdim biere

Tabii winder alirsak saat almaya devam yoksa saatlerden birini satip 2 saat kalsin diye dusunuyorum.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 1:56

aynı kayış longinesde yedek parça 500-600 tl ye satılıyor

bu arada orisin 95 chf lik kayışını maddiyet elverişli ise al..çünkü sonra istesen bile bulamayabilirsin
monster

monster

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 1:56

CEMELE markafoninin kanpanya bilgisi banada mail olarak gelmişti
öylesine bakınırken edox saatleri gördüm ve bir göz gezdireyim dedim
saatlere bakarken sıradan pilli saatler gördüm ve daha fazla bakmadan burdan bana bişey cıkmaz deyip kapattım agliyor

kılavyem kırılsaydıda kapatmasaydım

az daha gezsem bu saati görünce kesin alırdım bende bi tane

neyse artık birdahaki sefere

saatiniz hayırlı olsun süper bir saat aldınız

biere
cemele

cemele

MesajKonu: Geri: EDOX Lar geldi&geliyor   EDOX Lar geldi&geliyor Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 2:10

mosnter99 demiş ki:
CEMELE markafoninin kanpanya bilgisi banada mail olarak gelmişti
öylesine bakınırken edox saatleri gördüm ve bir göz gezdireyim dedim
saatlere bakarken sıradan pilli saatler gördüm ve daha fazla bakmadan burdan bana bişey cıkmaz deyip kapattım agliyor

kılavyem kırılsaydıda kapatmasaydım

az daha gezsem bu saati görünce kesin alırdım bende bi tane

neyse artık birdahaki sefere

saatiniz hayırlı olsun süper bir saat aldınız

biere

Nasip kismet belki siz alsaydiniz ben alamiyacaktim. Bende 1 gun once Mido aldigim icin hic mi hic saat alacagim yoktu. Kelby, Cowboy ve krytime in bilgilendirmeleri isiginda ilerde nasil olsa Tissot le locle alacagim varsin edox olsun diyerek elim birden tuslara dokunmaya basladi.

Bir sonraki kampanya yi bekleyen bir cok kisi var bakalim indirimler nasil olacak tahminim yuksek olacak bu kampanyada %80 e varan indirimler vardi.

EDOX Lar geldi&geliyor
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Edox.
» Kayışlarım geldi :)
» Geliyor ...
» Bakın bugün kim geldi...
» SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ