Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Bir Kampanya

+3
vervito
cemele
deka
7 posters
YazarMesaj
deka

deka

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:21

Eminim bu mesaj çoğu arkadaşın cep telefonuna gelmiştir, bana ilginç geldiği ve de yorumlayamadığım için burada yayınlayıp sizlere sorma gereğini duydum, mesaj aynen şöyle;
"babanıza özel 100% indirim (50% artı 50%) Babalar günü reyonundan saatinizi alın Kupon No Babam100 yazın" şimdi bu durumda saati alırsak bedavayamı verecekler fumeur ,bu imkansız olduğuna göre yarısının yarısı yani ederinin %25 ine mi satacaklar,bir laf ebeliği var ama nasıl olduğunu çözemedim, bulmaca gibi. diable
cemele

cemele

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:32

Site filan ismi yokmu fake msg da olabilir. Kontur filan calmak icin.

Gecenlerde bana iki sefer msg geldi. 'Tebrik ederiz Gold musteri ayricaligi ile bedava kol saati kazandiz. 0212******* hemen arayin.

Dayanamadim aradim; Daha once gittigim bir hastane yok Gold saglik paketi satin alirsam kol saatini alacagimi soyledi. Hangi marka saat diye sordum. Daniel Klein dedi. Almadim.
deka

deka

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:33

Pardon Alışverişsaati. fumeur
cemele

cemele

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedPtsi 7 Haz. - 23:55

deka demiş ki:
Pardon Alışverişsaati. fumeur

Bi ara %40 indirm yapmislardi ilk saati ariyordum. Sirkecide 7750 krono vardi gittim ufak tefek sayilacak cizikleride goze alarak 1300tl ye anlastim sonra bi baktim bezelde de surtunme var alayim mi almayayim derken almadim oris i aldim. Saati baska bir arkadas aldi internetten bozuk cikmis. Para iadesi de epey sorunlu oldu.

Bir saat haric kampanya filanda olsa alamam, 2-3 haftada 3 saat hizli bir baslangiz benim icin. Alisverissaatinden param olsada almam sevemedim.
deka

deka

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 5:15

Mesele alıp almamak meselesi değil, ben kampanya nasıl bir kampanya çözemedim de diable
vervito

vervito

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 5:59

alışverişsaatinden gelen mesajlara güvenmeyin. pazarlama taktikleri. bu nasıl bir pazarlama taktığıdir sorusu de gelebilir. bilmiyorum ben değil mağazalar koordinatörü Elif hanım bile anlamıyor. online satış bölümü ile mağaza satışları ayrı birimler birbirine bağlı değil sadece online satış birimi mağazalardan siparişe göre ürün çekebiliyor. o yüzden ben ciddiye almıyorum gelen mesajları. zaten alışverişsaatinden saat alınacaksa en sağlamı mağazadan görerek almak. online alışverişte sakat ürün gelme ihtimali yüksek.
Axiaziz

Axiaziz

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 6:09

Tabii ki gün içinde mesaj bana da geldi.

Aynı sizinde belirttiğiniz gibi %50+%50 yani bileşik faiz mantığı yani %75 indirim söz konusu. Ama tabii kampanyalı ürünler olarak belirtiyor site ve o kampanyalı modeller arasında bize göre işe yarar bir şey her zaman olmuyor.
deka

deka

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 9:29

Mutlaka %75, mantıkende ticaret yapılıyorsa öyle olması gerekir, ancak özellikle 100% ifadesinin özellikle kullanılması ilginç ve sanki kelime oyunları ile dikkat çekilip adeta insanlar kandırılmak isteniyor. Very Happy
crazyhours

crazyhours

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 19:07

10 liran varsa 9 unu reklama ayır demiş diye duydum bir musevi atasözü reklam böyle bir şey 100 kişinin ilgisini çek mutlaka düşen olacaktır o ilgi kuyusuna ..
kelby

kelby

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 20:33

fırsat ürünlerinde alınacak birtane bile saat yok, bir ara güzel 1-2 orient otomatik vardı, şimdi omlarda yok, arbutus diye bir otomatik saat var Smile
crazyhours

crazyhours

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 20:59

made in china diye biliyorum arbutus. Calveneo tarzı bir marka sanırım ..
cemele

cemele

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 21:02

Asagidaki sitede babalar gunune ozel %30 indirim varmis.

Baktim Tissot le locle slim 741tl. Seikolar filanda var. Fiyat olarak once bindirim sonra indirim olmus gibi. Ilgilenirseniz.

http://www.onlinesaatci.com
monster

monster

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:04

Aynı mesaj banada geldi
alışverişsaatinde beğendiğim bir hamilton vardı normalde 1100_tl civarında
bu indirimle 280_tl civarına alınabiliyor
yanlız saatin fotoğrafında kadrana swiss made yazısı yok scratch

saatin kadranında otomatik yazıyor ama aşağıdaki açıklamalarda pilli olduğu yazısı var

o yüzden bu hamiltonda bi numaramı var acaba?

bi bakabilirmisiniz linke

http://www.alisverissaati.com/urundetay.aspx?id=25015
deka

deka

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:32

Bence yanlış bilgi, saat kadranında yazdığına göre otomatik,ama fotoğraf doğruysa.
vervito

vervito

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:41

bu hamy 2895 makineli. ellerinde kalan tek mekanik hamy.
kelby

kelby

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:52

hamiltonlarda genellikle kadranda değil, arka kapakta swiss made yazar
kelby

kelby

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedSalı 8 Haz. - 22:53

aşşağıda yazana bakma, benim aldığım hamiltonda da bilgilerde pilli yazıyordu.
crazyhours

crazyhours

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 2:30

bu saat otomatik ama keyif vermeyebilir ucuza geldi diye beğenmeden almak bence zararlı, bu saat alışverişinden ziyade alışveriş çılgınlığına giden yoldur dikkat etmeli....
monster

monster

Yeni Bir Kampanya Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Bir Kampanya   Yeni Bir Kampanya Icon_minipostedÇarş. 9 Haz. - 2:36

doğru söylüyorsun aslında crazyhours
benim düşüncem uygun fiyata geldiği için arada takardım çeşit olurdu
ama alışverişsaati sitesinde yaşanan sorunlar biraz caydırıyor beni
saat konusuna gelince ben beğendim sayılır ama bakalım düşünmem lazım biraz

Yeni Bir Kampanya
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Markafoni de Yeni kampanya
» PIRLANT,TA %50 KAMPANYA :))
» Yeni gelene yeni saat
» Yeni bir üye