Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum için banner değişimi önerisi

+13
borahan
watcher
vervito
egunns
Axiaziz
Valjoux
certus
cowboy
mustafasuren
teng
crazyhours
deka
dermanyeri
17 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
dermanyeri

dermanyeri

Forum için banner değişimi önerisi Empty
MesajKonu: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedÇarş. 16 Haz. - 13:39

Arkadaşlar, forumumuz için şöyle alel acele birşey yaptım,eleştirebilirseniz, sevineceğim

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.mustafagullu.com.tr
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedÇarş. 16 Haz. - 18:33

Hoş gözüküyor ama böyle bir çalışma imkanı varsa,genelde arkadaşların isteği çalışan akar saniyeli bir mekanik saat olması yönünde olacaktır,bencede en anlamlısı bu olur diye düşünüyorum, tabiki forumun saatinin yanısıra mevcut fotolar da kullanılabilir. ok1
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedÇarş. 16 Haz. - 19:30

forum saatimizi çalıştırabilsek bence harika olur
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedÇarş. 16 Haz. - 20:38

dermanyeri demiş ki:
Arkadaşlar, forumumuz için şöyle alel acele birşey yaptım,eleştirebilirseniz, sevineceğim

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Renkler güzel, bakınca ferahlık duygusu veriyor. Yazıların fontu biraz daha yumuşak mı olsa?
dermanyeri

dermanyeri

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedÇarş. 16 Haz. - 20:49

deka demiş ki:
Hoş gözüküyor ama böyle bir çalışma imkanı varsa,genelde arkadaşların isteği çalışan akar saniyeli bir mekanik saat olması yönünde olacaktır,bencede en anlamlısı bu olur diye düşünüyorum, tabiki forumun saatinin yanısıra mevcut fotolar da kullanılabilir. ok1

Aslında ben başka bir saat resmi fln koyayım istedim o bannerin içine ,ama reklam olur diye koyamadım, bir de hangisini koyayım,birini koysam ötekine üzülüyorum,sonuçta yer kısıtlı, bir sürü içime hoş gelen saat resmi var, içinden seçemiorum ki. Bir de tabi tek bir firmanı saatini koyunca sanki forumun resmi sponsoru gibi olacak. Bir de herkesin tarzı ayrı oluyor.

ikinci olarak öyle dönerli akarlı saniye kısmını ben yapamıyorum,belki uğraşılsa yapılabilir, ama flash bilgisi olan birisi yapabilir belki. ben sadece görsel yapabilirim. Photoshopla,yani hareketsiz.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedÇarş. 16 Haz. - 21:20

güzel olmuş güzel hoşuma gitti.resimler de güzel ama ne demişler
"el hükmülilekser" yani "hükümler çoğunluğa göre verilir".
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedÇarş. 16 Haz. - 23:25

Bence forumunu saatinin olması gayet anlamlı.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 0:08

Uğraştım uğraştım ancak bu kadar yapabildim scratch

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son cowboy tarafından Perş. 17 Haz. - 0:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 0:09

e olmuş işte , elinize sağlık...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 0:10

Fena durmuyor, dakikada çalışıyor, harika, biraz elden geçerse süper birşey olacak. ok1
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 0:11

Teşekkürler Smile
saniyesi ters gidiyor hahah onuda düzelteyim Smile 0 yerine 30 dan başlıyor Smile
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 0:17

Aslında orjinal kadran ve iğnelerin düzgün çekilmiş fotoğrafları olsa daha güzel olabilir o şekilde Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 0:27

Ben düzenleme derken o tarz bir düzenlemeden bahsetmiştim.

En son deka tarafından Perş. 17 Haz. - 0:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 0:31

Anlamıştım zaten deka abi Smile Düzgün fotoğraflar gelsin işçiliği de daha temiz yaparım Smile Kesip biçme işleri çok bu resimlerde... Gerçi benim amatörlüğüm yüzünden çok uğraşıyorum Smile

cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 0:36

Bu arada ben bu işlerden pek anlamıyorum. Tasarlanan hazır bir banner üzerindeki saati de bu şekilde yapabilirim herhalde yani ortaklaşa birşeyler çıkarmamız lazım...

Dermanyeri hazırladığınız banner çok hoş olmuş ancak saat resmi çok küçük olduğu için iğneleri kesme işlerini pek beceremedim Smile Normal boyutlu bir saat fotoğrafında çalışma yapıp bannera ekleyebilirim...

Birde ben chrome kullanıyorum ve bu animasyonlar bu tarayıcıda bazen çalışmıyorlar... ie ile açınca sorunsuz çalışıyorlar...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 0:37

öncekinde hepsi fotoşop iken bunda sadece iğneler fotoşop olduğu için sırıtmış, ama yinede güzel olmuş, eline sağlık.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 0:38

Evet çok sırıtıyor Smile fikir vermesi için yaptım bunu zaten Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 1:02

cowboy demiş ki:
Aslında orjinal kadran ve iğnelerin düzgün çekilmiş fotoğrafları olsa daha güzel olabilir o şekilde Smile
Öbür tip akrep ve yelkovan ile hem daha kolay hem de daha net görüntü elde edilir sanırım.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 1:04

Elimizdeki resimlerle yapamam onu ama... Akrep ve yelkovan üst üste geldiği için altta kalan kısmı kayıp oluyor keserken Smile Ayrı ayrı fotoğrafları olsa yaparım onuda...
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 2:50

Bu tarzda olabilir ne dersiniz?

certus

certus

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 2:58

alkisalkis
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 2:59

merci
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 3:24

Mavi saati seçersek renkler daha oturmuş oluyor.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 3:26

Mavi kadrandan akrep ve yelkovanı kesemedim Smile Kadran yanar döner olduğu için çirkin oldu Smile Grafikle uğraşan arkadaşlar varsa bu konuda yardımcı olabilirler Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 3:39

bravo
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 3:40

merci
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 4:21

"cowboy" eline sağlık çok güzel olmuş,

"dermanyeri" de konuyu başlatıp fikir üretmesi açısından tebriği hak ediyor...

Saatten bir ilave daha yapmak gerekecek galiba "brüksel"saatini göstermesi açısından... guluyor
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 6:05

Teşekkürler Smile aslında gmt özelliği ekleyip ikinci saati ekleyebiliriz Smile
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 7:56

24 saatlik bir Gmt yaptım bizim saate Smile heheh
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 9:14

Vatana millete hayırlı olsun. fumeur
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 10:23

cowboy demiş ki:

Bunu beğenen Axi, elinize sağlık diyor.
dermanyeri

dermanyeri

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 17:41

cowboy demiş ki:

çok hoş olmuş valla bu, ben dün çok yoğundum,malum çocuklar ünv sınavına girecek,o sırada bu konu hakkındaki tartışmaya katılamadım,cowboy eline sağlık,bu güzel olmuş bence, diğer yorumları da okuyayım bi çalışma daha yapalım
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 18:51

Teşekkürler Smile Bende bu olaya başlamamıza vesile olan dermanyerine teşekkür ediyorum Smile
dermanyeri

dermanyeri

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 20:31

teşekkürler cowboy,sen de bu işi ilerlettin,çok güzel bir hale getirdin. Şimdi herkes onaylarsa, yukardaki saat resmine elveda deyip,sitenin yeni bannerini görmek isteriz değil mi. Ha öyle bir şey yapılabilirse bir şey daha rica etsem, forumlar arası sarı rengi lacivert veya mavi renge çevrilebilirse daha güzel bir görüntü elde edilebilir kanısındayım
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 20:35

tebrikler cowboy claps claps ....
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 20:37

Teşekkürler Smile Aslında saat tamamlandığı zaman yada kardan ve iğnelerin düzgün fotoğrafları çekilirse daha güzel şeyler çıkabilir ortaya Smile
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 20:40

saati tek değil de mevcut kadran renklerini kullanarak fazlalaştırsak yani hem siyah hem krem hem laci hem çoko kadranlı 4 saat aynı anda çalışsa abartılı mı olur ?
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 20:41

Benimde aklıma gelmişti bu Smile Hatta farklı ülkelerin saatlerini gösterir Smile

En son cowboy tarafından Perş. 17 Haz. - 20:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 20:43

şimdiki banner'daki makinede balansın dönüşü görünse bir de arka taraftan ..
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 20:44

çok farklı olur kanaatindeyim bannerlarda akan saniye gördüm ama dönen balans varsa da hatırlamıyorum bence yapılabilir forumdaki mühendislerimiz tarafından rahatlıkla Smile
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 20:46

Güzel olur aslında ama denemeden bir şey diyemem Smile Yapabileceğimi sanmıyorum ama denerim Smile Flash bilen yok mu forumda hiç??
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 20:56

dermanyeri demiş ki:
Ha öyle bir şey yapılabilirse bir şey daha rica etsem, forumlar arası sarı rengi lacivert veya mavi renge çevrilebilirse daha güzel bir görüntü elde edilebilir kanısındayım
Bence de mavi iyi durur.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPerş. 17 Haz. - 21:50

hiç takmayı düşünmediğim mavi; muhteşem durmuş...tekrar gözden geçirecem Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedCuma 18 Haz. - 6:03

Çok yoğun olursa sayfa açılımını geciktirmezmi ?
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedCuma 18 Haz. - 6:34

süper olmuş arkadaşlar. elinize sağlık.
dermanyeri'nin ilk yaptığındaki mavi kadranlı ve kahve kordonlu modeli çalıştırsak daha güzel olcak. mavi kadranlının bannerin diğer renkleri ile uyumu var.
Bir de yazının fotnunu değiştirebilsek daha iyi olacak gibime geliyor.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedCuma 18 Haz. - 23:18

Vallahi arkadaslar birkac gundur foruma giremedim birsuru calisma olmus, yapan arkadaslari tebrik ediyorum.
Son yapilacak seylere karar verelim, bir listesini cikaralim daha sonra altyapidan ben veya bu isleri bilen bir arkadas degisimleri yapsin.
http://www.turksaatforumu.com
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedC.tesi 19 Haz. - 1:07

balansı öyle resim üzerinde çalıştırmak olmuyor demişti bir flashci yanlış hatırlamıyorsam. ancak çalışan bir saat videosunu alıp flash ile banner haline getirilebiliyor ancak çok meşakkatli işmiş.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedC.tesi 19 Haz. - 1:11

bu banner değişince heharlde facebook sayfasını reklamının altındaki 3lü hezarfen saatlerin resmi kalkacak mı?
bir de bu google arama motorunu kullanan var mı? hemen bannerin altındaki google'da ara gibi bir şeyler var. forumun kendi arama butonu dışında
dermanyeri

dermanyeri

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedC.tesi 19 Haz. - 12:34

valla ben kullanmıyorum google arama işini,açıyorum yeni sayfa,zaten ana sayfa google,oradan arıyorum. pek çok kişi de öyle yapıyor sanırım, bir de o üçlü hezarfen saat resmini küçültsek mi? herşey daha iyi bir forum için
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum için banner değişimi önerisi   Forum için banner değişimi önerisi Icon_minipostedPaz 20 Haz. - 0:24

Onerileri veya yapilacaklari tam listeleyelim derim
http://www.turksaatforumu.com

Forum için banner değişimi önerisi
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» forum için duvar saati yapmaya ne dersiniz?
» işlemci performansı için vede sabır testi için...
» HMT Kohinoor İnceleme ve Kordon Değişimi
» Casio Frogman küçük bakım, pil değişimi
» Saat önerisi