Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hangi model daha kaliteli?

2 posters
YazarMesaj
Ubuntu

Ubuntu

Hangi model daha kaliteli? Empty
MesajKonu: Hangi model daha kaliteli?   Hangi model daha kaliteli? Icon_minipostedC.tesi 10 Tem. - 2:40

Öncelikle arkadaşlar bir süre önce kaliteli bir saat almaya karar verdim. Daha önce paraya kıyıp güzel bir saat almamıştım. Kısa bir süre araştırdım, birkaç model gözüme çarptı fakat yeteri kadar bilgi sahibi değilim. Sizin görüşlerinizi almak istedim.

EF-524SP-1AVDF
EF-514D-7AVDF
EF-514BK
EF-534D-1AV

gibi modeller hoşuma gitti fakat bu modellerin çok fazla alt ve üst modelide mevcut. Hangisini almak konusunda kararsız kaldım. Sizce bu modeller ve bunların alt üst modelleri arasında fiyatını en çok hakeden ürün nedir? Bu modellerin dışında kaliteli saat önerisinde bulunabilecek olan varsada sevinirim. Max bütçe 450. Şimdiden yardımcı olmaya çalışanlara teşekkürler.
Valjoux

Valjoux

Hangi model daha kaliteli? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi model daha kaliteli?   Hangi model daha kaliteli? Icon_minipostedÇarş. 14 Tem. - 3:43

EF-524SP-1AVDF:368.00 TL
EF-514D-7AVDF:308.00 TL
EF-514BK:497.00 TL
EF-534D-1AV:432.00 TL

fiyatlar liste fiyatıdır,EF-514BK tamamen siyah olan modelse hiç bakma derim,zamanla boyalarda sorun yaşayabilirsin,makinaların hepsi miyota'dır sorunsuz çalışırlar.

Bu ürünleri gittigidiyordan almamanı tavsiye ederim,Casio'ların bile taklitlerini satan üyeler var.

Hangi model daha kaliteli?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ince bileğe hangi kasa tipi daha uygun
» Hangi Duty Free Daha Uygun Fiyatlar Iceriyor?
» Hangi marka saat, hangi modeliyle ünlenmiş?
» Kaliteli saat satın alma rehberi
» Bir site daha