Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dünyanın En Büyük Saat Kulesi

+2
barett
Valjoux
6 posters
YazarMesaj
Valjoux

Valjoux

Dünyanın En Büyük Saat Kulesi Empty
MesajKonu: Dünyanın En Büyük Saat Kulesi   Dünyanın En Büyük Saat Kulesi Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 3:21

İnternette haberleri okurken bu başlık dikkatimi çekti siz de bir göz atın...

http://www.aktifhaber.com/gallery.php?id=1878&page=1
barett

barett

MesajKonu: Geri: Dünyanın En Büyük Saat Kulesi   Dünyanın En Büyük Saat Kulesi Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 6:20

gercekten ilginc
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Dünyanın En Büyük Saat Kulesi   Dünyanın En Büyük Saat Kulesi Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 9:29

hakketen alkış tutulacak bir yapıt.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Dünyanın En Büyük Saat Kulesi   Dünyanın En Büyük Saat Kulesi Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 22:22

Gecen yil bu saatle ilgili cok genis bilgi vermistim, forumda aradim bulamadim, galiba eski forumda kaldi Rolling Eyes
http://www.turksaatforumu.com
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Dünyanın En Büyük Saat Kulesi   Dünyanın En Büyük Saat Kulesi Icon_minipostedPaz 15 Ağus. - 8:44

watcher demiş ki:
Gecen yil bu saatle ilgili cok genis bilgi vermistim, forumda aradim bulamadim, galiba eski forumda kaldi Dünyanın En Büyük Saat Kulesi Icon_rolleyes

Hayır konu bu forumda "Genel Saat Sohbeti" bölümü 2. sayfa "Greenwich Islamic" başlığı altında. Orda da fikrimi belirttiğim gibi bence çok çirkin bir bina. Ayrıca kutsal mekana bu kadar tepeden bakan bu kadar gösterişli gereksiz bir bina ancak ortadoğu ülkelerinde olabilirdi , onu da yapmışlar zaten.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Dünyanın En Büyük Saat Kulesi   Dünyanın En Büyük Saat Kulesi Icon_minipostedPaz 15 Ağus. - 8:53

http://www.turksaatforumu.com
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Dünyanın En Büyük Saat Kulesi   Dünyanın En Büyük Saat Kulesi Icon_minipostedPaz 15 Ağus. - 21:20

krytime demiş ki:
watcher demiş ki:
Gecen yil bu saatle ilgili cok genis bilgi vermistim, forumda aradim bulamadim, galiba eski forumda kaldi Dünyanın En Büyük Saat Kulesi Icon_rolleyes

Hayır konu bu forumda "Genel Saat Sohbeti" bölümü 2. sayfa "Greenwich Islamic" başlığı altında. Orda da fikrimi belirttiğim gibi bence çok çirkin bir bina. Ayrıca kutsal mekana bu kadar tepeden bakan bu kadar gösterişli gereksiz bir bina ancak ortadoğu ülkelerinde olabilirdi , onu da yapmışlar zaten.

ok1
çirkinliği onların olsun da kabenin etrafında nedir o binalar allah aşkına.. kutsal mekana o kadar yukardan bakmak ne hissettiriyor acaba.. Crying or Very sad

Dünyanın En Büyük Saat Kulesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın ilk saat kulesi
» Dünyanın en büyük balanslı cep saati
» Avrupanin En Buyuk Saat Pazari
» Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi
» Ölüm, saat başı kendini hatırlatıyor, Prag saat kulesi.