Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi

+7
crazyhours
deka
krytime
haspirin
egunns
kelby
dexmorgan
11 posters
YazarMesaj
dexmorgan

dexmorgan

Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Empty
MesajKonu: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 0:44

Dostlar merhaba, giriş seviyesi bir otomatik saat almak istiyorum. Önereceğiniz saatlerin fiyatları 800TL'nin altında olmalı.
Kadranının 40mm yada daha büyük olması tercihim. Yuvarlak kadran, metal yada siyah deri kayış istiyorum.
TR'den garantili satın alacağım. Baktığım birkaç model aşağıda, eklemeler yaparsanız sevinirim.
Önerdiğiniz modeli Ankara'da uygun fiyata satan mağazalar varsa lütfen bunu da belirtiniz.
Selamlar.

Seiko SRP027K1
Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Seikosrp027k1.th

Tissot T41.1.483.52
Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi T41148352.th
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 10:12

ilk resimdeki seiko Türkiye'de satılıyormu?
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 18:23

evet satılıyor
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 21:14

liste fiyatı ortalama 750 tl olması lazım
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 21:46

dexmorgan özel mesaj attım sana
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 21:50

yanıtladım hocam, teşekkürler
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 21:51

int.te 670 tl. civarında satılıyor
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 21:52

600TL'ye kadar bulabilirsiniz.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 23:01

kelby demiş ki:
ilk resimdeki seiko Türkiye'de satılıyormu?
Sanırım cowboy deri kayışlısını almıştı,okursa cevap verir.
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 7 Ekim - 23:03

Uğursaatte gördüm. Satılıyor. Wink
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 8 Ekim - 8:29

2. tercihiniz sanırım le-locle,
gittigidiyorda gördüm, 200 lira civarına satanlar var. dikkat etmek lazım.
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 8 Ekim - 21:18

Mağazadan satın alacağım. Uyarınız için teşekkürler.
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 14 Ekim - 22:13

Aşağıdaki saati beğendim, saat hakkındaki fikirlerinizi duymak isterim. 400-500TL arasında bir rakama alacağım sanırım. Daha tam pazarlık yapmadım. Fiyat hakkında bilginiz varsa paylaşın lütfen.

Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi 88435200.th

Mechanical Movement : ORIENT caliber 46R40 Made in Japan
Self-winding movement
21 jewels
21600/hour vibrations
Power reserve indicator

Stainless steel case
Internal rotating ring with slide rule
Sapphire crystal with anti-reflection coating
Screw see-through caseback with sapphire crystal, Screwed-down crown
Genuine leather strap
Water resistant to 100m
Diameter 43.70mm
Thickness 12.10mm
deka

deka

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 14 Ekim - 22:15

Belirttiğin fiyatlara uygun olur, bence güzel,spor bir saat,aldığın yeri ve fiyatıda söylersen alacak arkadaşlarada yol göstermiş olursun.
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 14 Ekim - 22:18

Ankara/Kızılay'dan alacağım. Güvenparktaki dolmuş duraklarının karşısında saat satan dükkanlar var.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 14 Ekim - 22:26

ancak o kadar verilir hatta çekebiliyorsan 300 lü bir fiyata daha uygun bence 380 tl ye sanırım görmüştüm samsunda bir ara bir daha göremedim
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedPerş. 14 Ekim - 22:27

hocam internette en düşük 500TL ye gördüm. (satan 1-2 yer var, bu fiyat referans olamaz tabiki)

380TL iyi bir rakam ama o rakama satın alacak bir yer bulmak zor olacak.
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 0:35

300-400 gibi bir rakama bulabileceğinizi tahmin etmiyorum. siyah ve turuncu kadranlısı yurtdışında bile 400 USD.
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 0:37

@durdor

Yurtdışında 400$ ise Türkiye'de daha ucuz bulabileceğime eminmisiniz?
Bir mağazadan 500TL fiyat aldım, daha da yardımcı oluruz dediler. Ama bu rakam 300'e inmez sanırım.
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 0:50

Türkiye'den 500'e fiyat aldıysanız, bence çok iyi. ben aynısını, yurtdışından, tanıdığım bir satıcıdan, kavga dövüş pazarlıkla 200 dolara (+ kargo) almıştım.

tavsiye ederim, taş gibi saatdir, safir camlıdır ve sapması 10 saniye altındadır.
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 0:51

Çok teşekkürler, selamlar.
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 0:55

bu arada,
ilk gösterdiğiniz seiko superior srp027 bende vardı, geçen hafta işyerimden bir arkadaşa verdim. o saatde çok güzel, sapma seviyesi 2. sırada gösterdiğiniz le locleden daha başarılıdır. tek eksiği safir cam olmaması.
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 0:57

Seiko fiyat olarak daha yüksek. Orient görünüm olarak daha çekici. Sanırım orient benim için doğru tercih olacak. Tekrar teşekkürler.
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 1:03

yutdışında ise seiko fiyat olarak daha düşük,
srp027'yi kargo dahil 200 dolara almışken, orient'i kargo hariç ve pazarlıkla 200 dolara almıştım.

sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 1:13

durdor demiş ki:
bu arada,
ilk gösterdiğiniz seiko superior srp027 bende vardı, geçen hafta işyerimden bir arkadaşa verdim. o saatde çok güzel, sapma seviyesi 2. sırada gösterdiğiniz le locleden daha başarılıdır. tek eksiği safir cam olmaması.

4r makineli seiko alanlar genelde çok memnun,le locle den daha iyi deyince sormak istedim acaba sizdekinin sapması ne kadardı?saat sizde kaldığı sürede aynı sapmada çalıştımı ?
ve le loclenin sapması ne kadardı?
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 1:21

ben srp027'yi hiç kullanmadım, ama aynı kalibreli srp005 saatimde var ve onu ara sıra kullanıyorum, sapmasını ilk aldığım zaman ölçdüğümde, yanlış hatırlamıyorsam 6 saniye altında idi. le locle ise 20 sn civarında. bende 3 tane 2824-2 kalibreli saat var, ama sapması 10 sn altında olan yok. srp005'i lelocleden önce almış olsaydım, leloclenin yüzüne bakmazdım.
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 1:45

durdor demiş ki:
le locle ise 20 sn civarında. bende 3 tane 2824-2 kalibreli saat var, ama sapması 10 sn altında olan yok.

,çok özel olmazsa diğer 2 si hangi saatler öğrenebilirmiyim
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 2:19

yok özel değil, tabiki söyleyebilirim,
biri mido multifort pulsometer,
diğeri hamilton khaki field.

birde hiç kullanmadığım victorinox vardı, onu hiç takmadığım için sapmasını ölçemedim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 3:45

durdor demiş ki:
ben srp027'yi hiç kullanmadım, ama aynı kalibreli srp005 saatimde var ve onu ara sıra kullanıyorum, sapmasını ilk aldığım zaman ölçdüğümde, yanlış hatırlamıyorsam 6 saniye altında idi. le locle ise 20 sn civarında. bende 3 tane 2824-2 kalibreli saat var, ama sapması 10 sn altında olan yok. srp005'i lelocleden önce almış olsaydım, leloclenin yüzüne bakmazdım.
Günlük sapma olayı biraz şans, biraz da ayar olayı ile ilgili bir konudur, bende ki 2824 makinalı Hamilton khaki field i ben kaç ay önce ayarladığımı hatırlamıyorum,hatta bu konuyu bazı başlıklarda dile getirmiştim, ayrıca geçen sene bir üyemizde aynı saate sahipti ve meraklı bir arkadaşdı, kullandığı Seiko için ayar yapmakda ve ayar tutturmakda zorlandığını, 2824 calibreli saatin ise çok hassas ve kolay ayar yapılabildiğini olduğunu söylüyordu.
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 4:15

aslında sizin khaki fieldin de sapmasını merak ediyorum deka abi ,kayıt tuttun mu,ya da günlük sapması 1 sn altında ise ortalama kaç günde 1 sn sapma yaptı takip ettinmi?

evet sapma şans ama 2824 için 20 sn de ister istemez insanı soğutur Crying or Very sad ,sevdiğim beğendiğim mido içinde 10 sn üstü duyduğuma üzüldüm,
dediğin gibi ayarlaması vidalı olduğu için seikolara göre kolay olur (kafilarn dan bahsediyorsun sanırım ,kendisi nerelerde haberiniz var mı? dh deki yazılarından çok şey öğrenmiştim)
deka

deka

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 4:29

Evet, kafilarndan bahsediyorum, nerede ise bende bilmiyorum, merakda ediyorum,benim saat mesajı yazdıkdan sonra bilgisayarın saatine baktımda başabaş aynı gidiyorlar, ne sapması. fumeur hatta Hezarfen'i bile Hammy ile takip ediyorum.
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 4:49

http://tycho.usno.navy.mil/simpletime.html

en iyisi şu siteden de saniyeyi takip et abi,bilgisayarın altındaki saate güvenme ,o da sapıyor çünkü,belki senin saat ile bilgisayarın saati aynı sapmaya sahiptir ,olur mu olur Very Happy

şaka şaka ,nazar deymesin,41 kere maşallah Smile (hezarfende hassasiyet nasıl)
deka

deka

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 5:09

Sadece bilgisayardan takip etmiyorum ki, özellikle trt nin saatinden de takip ediyorum, gerçekden şaşırtıcı ve hayret verici ama doğru, mübarek sanki cosc lu diable ,maşallahı eksik etmeyin, Hezarfen şimdilik ileri gidiyor, yaklaşık günde 20 saniye kadar ama biraz kullanınca normale dönecek beklentisi ile şimdilik sabrediyorum. fumeur
teng

teng

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 8:12

Le Locle'nin 20 saniye diğer 2824 lerin de 10 saniye üstünde sapma yapması pek alışılmış değil. Bendeki Le Locle 3 saniye sapıyor diğer 2824 lerin içinde de 10 saniyeyi geçen yok (Geçse hücre hapsine gider diable )
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 11:32

deka demiş ki:
durdor demiş ki:
Günlük sapma olayı biraz şans, biraz da ayar olayı ile ilgili bir konudur, bende ki 2824 makinalı Hamilton khaki field i ben kaç ay önce ayarladığımı hatırlamıyorum,hatta bu konuyu bazı başlıklarda dile getirmiştim, ayrıca geçen sene bir üyemizde aynı saate sahipti ve meraklı bir arkadaşdı, kullandığı Seiko için ayar yapmakda ve ayar tutturmakda zorlandığını, 2824 calibreli saatin ise çok hassas ve kolay ayar yapılabildiğini olduğunu söylüyordu.

khaki field'i alışverişsaatinden almıştım, bana biraz teşhir ürünü gibi gelmişti, elllenmiş, ve sanki kurcalanmıştı. geri verecektim ama başka bulamadım. o fiyatada birdaha bulamayacağım için aldım. oysaki khaki field'i sapması en az olan 2824'lerden biri diye biliyordum. ben sapma farkını birazda buna bağlıyorum.

mido ise ebaydan 2. el olarak alındı,

sapma farklarının , daha önce başlarına gelmiş travma yada mıknatıslanma yüzünden olabileceğini düşünüyorum, o yüzden fazla kafaya takmadım. ayar ile 5 sn ve altına inebileceklerini düşünüyorum ama saatleri açtırmak istemedim.

fakat le locle sıfır alındı, ambalajını, jelatinlerini ben söktüm. abimdede var aynısından, aynı yerden birlikte aldık. onunkide 15 sn sapıyormuş.

fakat lelocenin üretimi ile ilgili farklı söylentiler duydum, farklı kıtalar için birkaç farklı fabrikada üretiliyormuş. biz filipinli bir satıcıdan almıştık. fakat amerika ve avrupa için üretilenlerin çok daha iyi olduğu söyleniyor.

ben lelocleden çok soğudum, ogün bügündürde kimseye lelocle tavsiye etmiyorum
deka

deka

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 20:28

Bir tavsiyede saati sürekli kullanıp birkaç ay sonra sapmasına bakılması yönünde,daha iyi sonuçlar alınabiliyormuş,bence saatden soğumayın,güzel bir saat,üretim yeri dediğiniz gibi farklı yerlerde de olsa,markanın belli standartlarını taşımak durumundadır.
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 21:06

Arkadaşlar aşağıdaki saati Ankara'dan bir mağazadan 2 yıl garantili olarak 500TL'ye satın aldım.
Saatle ilgili paylaşmak istedikleriniz varsa lütfen yazın.

Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi 66629949

İki de sorum olacak. (Bu benim ilk otomatik saatim)
1- saati salladığımda mekanik sesler geliyor (kulağıma yaklaştırınca)
sanırım normal bir durum bu

2- iki adet ayar kolu var, sanırım biri saati ayarlıyor diğeri kurma kolu
kurma kolu yada ne işe yarıyorsa, nasıl kullanıldığı hakkında bilgi verirseniz sevinirim

Teşekkürler

deka

deka

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 21:14

Güzel saat hayırlı olsun, metal kordonlu olduğu içinde uygun fiyata almışsın,saat özellikle henüz kurulu olmadığı için duyduğun sesler normaldir, helede saat çalışıyorsa.2 adet ayar koluna gelince bildiğim kadarı ile sağdaki tepe iç bezeli çeviriyor, soldaki ise saati ayarlamaya yarıyor
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 21:22

@deka

Teşekkürler.

Şimdi denedim dış taraftaki bezeli çeviriyor. Sanırım hesap kitap için Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 21:39

http://forums.watchuseek.com/f306/orient-cft00004b-224041.html burada detaylı inceleme ingilizce olarak bulunmakda.
inkablok

inkablok

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 21:53

Dexmorgan parasına göre çok iyi bir tercih yapmışın,güle güle kullan....Orient İsviçre markası olsaydı aldığın saat 2000 tller civarında olurdu....
dexmorgan

dexmorgan

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 21:55

@inkablok

Teşekkürler
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 8:58

hayırlı olsun, gülerek kullanın

yakında bende bir mako sahibi olmayı umuyorum by
teng

teng

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 11:31

Le Locle her kıta için farklı yerlerde üreitlecek kadar çok fazla satılan bir saat değil. Belki mekanizmanın kalitesi değişebiliyordur.
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 20:45

her kıta için farklı farklı fabrika duyumum yok zaten, avrupa ve amerikaya gidenler farklı fabrikadan, orta doğu, asya ve diğer ülkelere gidenler farklı fabrikadan gönderiliyor diye dyymuştum.

normalde lelocle nin arka kapağı bu şekildedir, (bendeki öyle)

Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Fullsize4

fakat amerikada satılan lelocle nin arka kapağı aşşağıdaki gibi

Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Tissot_169173

tek fabrikadan çıkıyorsa, neden arka kapaklar farklı farklı üretilsinki.
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 20:53

yabancı bir forumdan lelocle ilanı,

http://forums.watchnet.com/index.php?t=tree&goto=200782&rid=0

niye elaleme farklı, bize farklı saat gönderiyor bunar, bu saat baronları 3. dünya üklelerine daha özensiz, yada daha kalitesiz saat gönderiyor olmasın?
teng

teng

MesajKonu: Geri: Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi   Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 21:30

Le Locle bir ara model yeniledi. Bendeki de altın kaplama resmini gördüğünüz de altın kaplama, ama kadran farkı var. Bu arada arka kapağını da değiştirmişler. İkisi arasında maliyet farkı yok denebilir. Hatta üstteki model daha fazla işçilikli. O yüzden değiştirmişlerdir.

Büyük kadranlı otomatik saat tavsiyesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2000 TL Civarı GMT Saat Tavsiyesi
» Acil Durum Saat tavsiyesi.
» saat tavsiyesi
» saat tavsiyesi..
» Saat Tavsiyesi