Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

breguet saatim sürekli donuyor acill

5 posters
YazarMesaj
breguet

breguet saatim sürekli donuyor acill Empty
MesajKonu: breguet saatim sürekli donuyor acill   breguet saatim sürekli donuyor acill Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 8:07

arkadaşlar bugün kapalı çarşıdan breguet marka bir saatin imitasyonunu aldım.orijinalleri 20 bin dolar civarı diye biliyorum bu saatlerin.yeni olduğum için pek bilgim yok ama saat sanırım hareketle çalışan saatlerden.teknik olarak fazla bilgim yok dediğim gibi.fakat saat sürekli duruyor.tekrar ayarlayıp doğrultuyorum,birkaç dakika geçmeden yine duruyor.acaba hareketsizlikten mi oluyor diye özellikle saati hareket ettiriyorum ama buna rağmen yine çalışmıyor.saati bugün aldım.acaba yapmam gereken birşey var da ben mi unuttum yani bu saatlere özel kurmam,çevirmem gereken veya dikkat etmem gereken bi nokta mı var?yoksa saat mi arızalıdır arkadaşlar.yardımcı olursanız sevinirim.saatin aynısı linkte var.[/b]

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-samstar-kuvsaat-breguet-sympathique-tourbillon-swiss-france-2010-yeni-30409634/detay
teng

teng

MesajKonu: Geri: breguet saatim sürekli donuyor acill   breguet saatim sürekli donuyor acill Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 8:59

Saat otomatik, yani kolunuzda hareket ettiği müddetçe kurulur. Kolunuza takmadan önce biraz kurma kolundan kurun, kolunuzda şarj olmuyorsa bozuk demektir.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: breguet saatim sürekli donuyor acill   breguet saatim sürekli donuyor acill Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 9:24

Teng, bu makine elle kurulabiliyor mu?
teng

teng

MesajKonu: Geri: breguet saatim sürekli donuyor acill   breguet saatim sürekli donuyor acill Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 9:34

Neden kurulmasın ??
tourbillion kısmını anlamadım zaten ??? study
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: breguet saatim sürekli donuyor acill   breguet saatim sürekli donuyor acill Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 10:05

japonlar kurulmuyor ya, çin de ona yakın belki o da kurulmuyordur Smile

tourbillon - balans? beret
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: breguet saatim sürekli donuyor acill   breguet saatim sürekli donuyor acill Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 10:06

balansın üzerine bir mavi kurdele gibi zamazingo konmuş gibi duruyor.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: breguet saatim sürekli donuyor acill   breguet saatim sürekli donuyor acill Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 10:39

vervito demiş ki:
balansın üzerine bir mavi kurdele gibi zamazingo konmuş gibi duruyor.

Aynen dostum kelebek gibi duruyor diable

tourbillion da fake.

Arkadasimizin eger kuruluyorsa kurma koluyla yok oyle olmuyorsa saati salla yandan yaptirarak kurmasi gerekiyor, yani elinde yaklasik on dakika cevirerek sallayacak.

En son watcher tarafından Çarş. 25 Ağus. - 11:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: breguet saatim sürekli donuyor acill   breguet saatim sürekli donuyor acill Icon_minipostedÇarş. 25 Ağus. - 11:00

vervito demiş ki:
japonlar kurulmuyor ya, çin de ona yakın belki o da kurulmuyordur Smile

tourbillon - balans? beret
Çin mekanizmalarda kurulan da var kurulmayan da ama kurulanlar çok daha fazla...
Azizim
moderator
Azizim

MesajKonu: Geri: breguet saatim sürekli donuyor acill   breguet saatim sürekli donuyor acill Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 2:52

Bu satıcı ürünlerini değerinden en az 5-6 misli yüksek fiyattan satıyor ayrıca balans kısmı tourbillion ile alakası yok ucube bir parçayı üzerine yerleştirmişler. Bunda çift balans mı görüyorum yoksa göz yanılması mı ? Suspect

breguet saatim sürekli donuyor acill
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ince Saatler Geri mi Dönuyor
» Saat neden sağa dönüyor
» Saatte akrep ve yelkovan neden sağa dönüyor ?
» Breguet den güzel bir vidyo
» ebaydan alacagim breguet mekanizma, yardimlarinizi bekliyorum