Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

zodiac makine

4 posters
YazarMesaj
kani

kani

zodiac makine Empty
MesajKonu: zodiac makine   zodiac makine Icon_minipostedSalı 31 Ağus. - 20:37

selamlar üstadlardan bir şey rica edecem bende bi tane zodiac marka saat var ebayın sitesinde makinesini buldum alıp yedek parça olarak saklamak istiyorum fakat ebaydan alışveriş nasıl yapılır bu konu hakkında hiç bilgim yok sizlerden ricam benim adıma teklif verip alabilir misiniz 30$ kadar verebilirim link aşağıda
http://global.ebay.com/Vintage_Zodiac_Automatic_Watch_Movement_With_Dial_Parts/140446747031/item
eterna

eterna

zodiac makine Empty
MesajKonu: Geri: zodiac makine   zodiac makine Icon_minipostedSalı 7 Eyl. - 2:14

Sevgili Kani kardeşim,

Forumda ebay dan alışveriş ile ilgili konular var oralarda istediğin bilgiyi bulabilirsin.

Ama çok ayrıntılı bilgi istiyorum dersen de iyibey adlı siteye bak. Orada okudukların sana yardımcı olur. Zaten 30 usd lik bir alışveriş olacak. Yani çok pahalı ve yasak olmayan bir şeyi alıyorsun.

Mesela ben bıçak koleksiyoncusuyum. Ve bıçak sokmak yasak gümrükten. Çok kargom kalmıştır oralarda. Ama dediğim gibi senin için sıkıntı olmaz.

Sevgiler,
http://sinanknives.blogspot.com/
kani

kani

zodiac makine Empty
MesajKonu: Geri: zodiac makine   zodiac makine Icon_minipostedSalı 7 Eyl. - 20:52

teşekkür ederim ama istediğim makine çoktan satıldı artık başka sefere inşallah Rolling Eyes
vervito

vervito

zodiac makine Empty
MesajKonu: Geri: zodiac makine   zodiac makine Icon_minipostedÇarş. 8 Eyl. - 0:51

zodiac makinelerinden söz açılmışken 60 ve 70ler zodiac astrographic modellerinde kullanılmış 86D ve 88D 36.000 vuruşlu makineleri vardı. o saatlerden karşınıza çıkarsa kaçırmayın derim. koleksiyonluk parçalardır. sadece makinesi bile çok güzeldir.
watcher
Admin
watcher

zodiac makine Empty
MesajKonu: Geri: zodiac makine   zodiac makine Icon_minipostedÇarş. 8 Eyl. - 0:56

vervito demiş ki:
zodiac makinelerinden söz açılmışken 60 ve 70ler zodiac astrographic modellerinde kullanılmış 86D ve 88D 36.000 vuruşlu makineleri vardı. o saatlerden karşınıza çıkarsa kaçırmayın derim. koleksiyonluk parçalardır. sadece makinesi bile çok güzeldir.

Bende iki tane vardi ama epeydir rastlayamadim, kimbilir nerelere gomulduler de arkeolojik kazi yapilmasini bekliyorlar devenin basi
http://www.turksaatforumu.com

zodiac makine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Satılık Zodiac (Vintage)
» Bu makine ETA mı?
» Iskelet Makine önce/sonra
» EMPERİO ARMANİ MAKİNE
» As 1130 makine incelemesi