Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saat alasım geldi.

+25
inkablok
cemele
profurio
ertay
aaltindeger
stratejjj
crazyhours
deka
cowboy
vervito
Azizim
kelby
Valjoux
teng
haspirin
krytime
sifujack
uzbey
watcher
egunns
GAREZ
eterna
bootsector
certus
Drao
29 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki
YazarMesaj
Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 0:39

Arkadaşlar merhaba,

En son sizlerle mart ayında güzel bir saat almıştım. Arada bir kaç saat aldım ama onları saymıyorum.

Bugünlerde kaliteli, elimde olmayan bilinen bir markanın saatini alasım geldi.

Sizlerle yılbaşına kadar günlük kullanımlık bir saat alalım diye bu başlığı açma gereği duyuyorum.

Hadi bana gene bir saat bulalım.

Benim aklımda olan dalgıç bir saat. Sizlerde dökün fikirlerinizi...
certus

certus

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 1:30

longines legend diver....
 Saat alasım geldi. Longines-legend-diver-in-vintage-spirit-1
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 2:00

Longines çok güzel görünüyor gerçekten de.
Drao bütçeniz nedir bu arada?
Hani ona göre daha rahat tavsiyeler verebiliriz diye düşünüyorum
eterna

eterna

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 2:10

Sn. Certus çok şık bir saat göstermişsiniz.

Ben Özgür saat görümüştüm ve çok beğenmiştim. Kayışı bile çok farklı. Ama 4 - 5 milyar mı daha fazla bir rakam mı telfuz edilmişti ne.... Ve ben saati yerine bırakmıştım Smile

Sevgiler,
http://sinanknives.blogspot.com/
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 2:20

ebay fiyatı 1900 dolar. Amerikada ya da avrupada yaşayıp yakın zamanda Türkiye'ye gelecek bir tanıdık varsa ona kargolattırılabilir. Er kişi de gelirken yanında saati getirir. Smile
Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 2:22

bootsector demiş ki:
Longines çok güzel görünüyor gerçekten de.
Drao bütçeniz nedir bu arada?
Hani ona göre daha rahat tavsiyeler verebiliriz diye düşünüyorum

Longines bencede güzel gözüküyor. Bunun fiyat aralığı nedir?

Ben fiyat için bir aralık belirlemedim. Çokta uçmamak kaydıyla fiyat konusunda rahat olabilirsiniz.
certus

certus

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 2:29

4000 lira civarı... türkiye fiyatı...
Avrupa fiyatı 1500 euro...
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 2:40

certus

certus

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:07

bootsector, linkini vermiş olduğun legend diver takvimli... ben olsam takvimsiz olanı alırdım... kadranın bütünlüğü kayboluyor takvim penceresi ile beraber...
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:23

Ya ben de diyorum bu saatte bir acayiplik var ama nedir Very Happy
O zaman sanırım şu oluyor.
http://www.authenticwatches.com/longines-sport-legends-l36744563.html
Bir de watcher bizim için bir siteyle anlaşmıştı. Ekstra indirim için. Bu site miydi bilmiyorum ama oraya da bir bakmanızı öneririm.
Bu arada siteyi belki görüntüleyemeyenler olabilir diye hemen fiyat da vereyim. Sitedeki saatin fiyatı 1545 dolar. Aşağı yukarı 2300TL civarına geliyor.
GAREZ

GAREZ

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:26

günlük kullanıma en iyi gidecek saat ucuz olmaz mı?
http://www.konyalisaat.com.tr/product_info.asp?id=26616&product=Casio-EF-553D-2A
 Saat alasım geldi. EF-553D-2A

kazalara çarpmalara dayanıklı saat istersende...
http://www.konyalisaat.com.tr/product_info.asp?id=26562&product=Casio-AW-591MS-1A
 Saat alasım geldi. AW-591MS-1A

iki seçenek... alırsan birini bana hediye edersin artık GSHOCK olanı(!) hahaha
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:29

Garez dijital saat gösterdiğini görmesinler forumda topa tutarlar Very Happy
Sakla çabuk sakla vieux
GAREZ

GAREZ

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:29

bootsector demiş ki:
Ya ben de diyorum bu saatte bir acayiplik var ama nedir Very Happy
O zaman sanırım şu oluyor.
http://www.authenticwatches.com/longines-sport-legends-l36744563.html
Bir de watcher bizim için bir siteyle anlaşmıştı. Ekstra indirim için. Bu site miydi bilmiyorum ama oraya da bir bakmanızı öneririm.
Bu arada siteyi belki görüntüleyemeyenler olabilir diye hemen fiyat da vereyim. Sitedeki saatin fiyatı 1545 dolar. Aşağı yukarı 2300TL civarına geliyor.

Saat alasım geldi. Movadobaby_2122_684033735

sadece alarmlı ondan uçmuşlar... fahiş fiyatı koymuşlar... taskafa
GAREZ

GAREZ

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:31

bootsector demiş ki:
Garez dijital saat gösterdiğini görmesinler forumda topa tutarlar Very Happy
Sakla çabuk sakla vieux

günlük kullanımda sağa sola çarpıp saate zarar vermesinler diye Quartz önerdim... diable
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:32

GAREZ

GAREZ

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:36

üretimden kalkmış model olabilir... Seiko otomatiklerede bakabilir...
amazon.com adresinde çok ucuzdu tek bir tane almak vergisiz olarak gümrükten geçirtir mi?
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:43

amazon.com sitesi saatleri Türkiye'ye yollamıyor. Oradan alabileceğin tek şey kitap vb.
Bildiğim kadarıyla son gümrük mevzuatına göre 150 dolar veya 100 euro altındaki ürünler gümrükten takılmadan geçiyor. 2000 dolara kadar da vergisini ödeyerek (%20 kaktırıyorlar en az) geçirebiliyorsun. 2000 doların üzerindeki ürünler de kesinlikle gümrükten çekilemiyor. Doğruca ürün yollayan kişinin adresine gerisin geriye dönüyor.
Son rakamlar 100 euro ve 150 dolardı ama limitler 150 euro ve 200 dolar olarak değiştirilecek deniyordu. Şu anda ne durumdalar bilemiyorum.
GAREZ

GAREZ

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:46

o zaman bize ucuz saat almak haram... taskafa
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 3:59

200 doları geçmeyecek bir saat alırsın amazondan. amerikadaniste.com ya da myus.com sitelerinden birisine üye olursun. Saati onların vereceği amerika adresine yollatırsın. Onlar da saati teslim aldıklarında sana yollarlar türkiyeye. Yaklaşık 32 dolar gibi bir kargo ödüyorsun ekstradan siteye. Yani amerikada 180 dolarlık bir saati 210 dolara kapatmış gibi oluyorsun. Ama tabi türkiyedeki fiyatına da bak ki daha pahalıya gelmesin Very Happy
Eğer riski alabileceksen de 300-400 dolarlık saati yollatırsın kendine. Kargo paketinde fiyatı 150-160 dolar olarak göstertirsin satıcıya. Ama o zaman da tamamen gümrükçünün insafına kalıyorsun. Adam az çakalsa gerçek fiyatı bulup o %20 yi ödetir sana. Bir arkadaş yurtdışından çok kaliteli bir replika saat almıştı. 300 dolar tuttu saatin fiyatı. Gümrükçü de bu saat gerçek demiş anlamadığından. Saatin orjinal fiyatı da 17-18 bin dolar. Very Happy
Arkadaşın kıçı çıktı derdini anlatana kadar ama gümrükçü anlamazdan geldi. Arkadaşa en son "hadi hadi acıdım sana saati 2000 dolar göstereyim sen de %20 vergisini öde" dedi ki vergisi 400 dolar tutuyordu. Arkadaş geri yollattı saatini. Allahtan satıcı insaflı çıktı da kargoyu içinden keserek saatin parasını geri iade etti. Herkes yapmaz ama böyle birşeyi.
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 4:01

Ucuz saat almak haram değil. Az bekle ben 1 seneden daha kısa sürede yurtdışından isteyene istediği fiyata istediği saati getireceğim. Wink
GAREZ

GAREZ

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 4:03

inşallah...
eterna

eterna

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 4:54

Aşağıda ki benim saatim. 3 ay olmuştur herhalde alalı. Çok seviyorum. Kolumda çok rahat. Benim tüm istekleri mi karşılıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

http://www.tagheuer.com/the-collection/aquaracer/man/automatic-watch/index.lbl?w=WAB2010.BA0804

Saat alasım geldi. Sl731061

http://sinanknives.blogspot.com/
egunns

egunns

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 5:51

legend diver türkiyede indirimle ortalama 3000 tl lere alınabilir (liste 2850 chf)

omega speedy prof a göz at ok1 (malesef 4400 chf ten başlayan fiyatlar)
watcher
Admin
watcher

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 7:11

Yukaridaki longines cift tepeli alarmli degil, ikinci tepe ic bezeli donduruyor.
Longines conquest fena degil,

Yine asagidaki iki saat var, upscale time'de hem ucuz hem de bizim forumumuza da belirtildigi takdirde ozel indirim var.
Biri oris, gercekten gunluk kullanimda hem ideal hem de titan oldugu icin hafif, ikincisi maurice lacroix hem cok guzel hem de kaliteli, ayni fiyat araliginda.
www.upscaletime.com
 Saat alasım geldi. 73375417154MB.1 Saat alasım geldi. MI6028-SS062-330
http://www.turksaatforumu.com
watcher
Admin
watcher

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 7:17

Ya da super fun bir saat, kibris'ada acaip uyar, biraz pahali ama bence deger:
Omega ploprof new

Saat alasım geldi. Images?q=tbn:ANd9GcSv-3YA3eK90FOjZhhRtVNxMdSqt3TOMbFSNBIh_wASJONdk7U&t=1&usg=__Dl2Kq8yH_BJhNVrVGdmlBkQgdbM= Saat alasım geldi. Images?q=tbn:ANd9GcS07uCSyq0oZShz0EVv6A1atPfRGyYdoi3Aa_ombwWUYHT1uJc&t=1&usg=__866dJO-mfozmX3ecTjOE95SAVdY=
uzbey

uzbey

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 8:31

longines legend diver saati birkaç gün önce inceledim. fiyatı 4000 tl civarıydı. bence kesinlikle bu parayı haketmiyor. o paraya çokkkk daha iyi saat alınabilir. hatta ben 4000 liraya 30 tane seiko 5 alırım Smile
Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 8:40

Fikirlerini paylaşan tüm arkadaşlara öncelikle teşekkür ederim.

Seiko, casio, orient gibi saatleri öncelikle düşünmüyorum.

Daha kaliteli bir saat almak istiyorum.

Watcher önerdiğin saatlerden Oris'i düşünmem. Bir Oris'im mevcut.

ML olabilir, çünkü ML bende yok. Ama bu saatte çok sade.

Omega bir tane mevcut ama ploprof'ta çok değişik. Bunu bir kenara not ediyorum.
Watcher www.upscaletime.com buralara gönderim yapıyor mu?

Şimdilik Longines ve Omega'yı bir kenara yazdım.

Bakalım başka neler çıkacak.

Hadi ama ustalar bu işe bir el atıverin.
Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 8:43

uzbey demiş ki:
longines legend diver saati birkaç gün önce inceledim. fiyatı 4000 tl civarıydı. bence kesinlikle bu parayı haketmiyor. o paraya çokkkk daha iyi saat alınabilir. hatta ben 4000 liraya 30 tane seiko 5 alırım Smile

Mesela ne alınabilir?

Bu arada Tag Aquaracer'da güzel ama 2 tanede Tag'ım olduğu için bu markayıda eledim. Bir ara Tag Aquaracer 500 M Calibre düşünmüştüm ama forumda pek önermemişlerdi.
sifujack

sifujack

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 8:55

elinizde olan dalgıç saatleri modelleriyle yazsanız sizde bulunmayan marka ve şekile sahip dalgıç saatleri belirlememiz daha kolay olacaktır

üstteki ML sw200 makineli diye hatırlıyorum,doğrumu?,fiyatı uygun ama denildiği gibi sade saat isteyenler için ideal,fotoğraftaki duruşu dresswatch gibi
watcher
Admin
watcher

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:02

Upscaletime turkiyeye gonderim yapiyor ama omega ploprof onda yok.
krytime

krytime

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:10

Edox Class 1 Limited Edition

Saat alasım geldi. Edox1

GAREZ

GAREZ

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:13

Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:21

sifujack demiş ki:
elinizde olan dalgıç saatleri modelleriyle yazsanız sizde bulunmayan marka ve şekile sahip dalgıç saatleri belirlememiz daha kolay olacaktır

üstteki ML sw200 makineli diye hatırlıyorum,doğrumu?,fiyatı uygun ama denildiği gibi sade saat isteyenler için ideal,fotoğraftaki duruşu dresswatch gibi

Elimde bir tek Bulgari scuba var.

Elimde Oris, Tag, Jaeger, Hamilton, Bulgari, Tissot marka saatler var.
haspirin

haspirin

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:39

Drao demiş ki:
sifujack demiş ki:

Bu listeye bir Panerai yakışır bence...
haspirin

haspirin

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:42

sifujack demiş ki:

Evet SW200 makineli. Bende vardı, artık üretimde olmayan bir model ve biraz sıradan.
uzbey

uzbey

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:46

krytime, edox çok güzelmiş. fiyat hangi aralıkta acaba?
watcher
Admin
watcher

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:47

haspirin demiş ki:
Drao demiş ki:
sifujack demiş ki:

Bence de ya panny ya da omega ploprof ok1
uzbey

uzbey

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:47

panerai ok1

bir diş hekiminin koluna yakışır Smile
egunns

egunns

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:48

jaegerin üst sayılan serisini taşıdıktan sonra ister istemez kalite çıtası artıyor..
perrelet blancpain vs 2.el temiz modelleri aranabilir...

omega AT 8500 uzuuun yıllar sıkılmadan taşınılacak bir klasik (olacak)
 Saat alasım geldi. 18921520
Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:49

Garez Camel'de istemem.

Bu foruma üye olduktan sonra Quartz saat almamaya karar verdiğim gibi, sadece saat üreten markalardanda saat almaya karar verdim. Onun için Camel gibi, Gucci gibi moda markalardanda istemiyorum.

krytime bu Edox güzel gözüküyor. Türkiye'de varmı? Fiyatı nedir?
Makinesi gibi özellikleri nedir? Biraz daha bilgi lütfen...

Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:51

haspirin demiş ki:
Drao demiş ki:
sifujack demiş ki:

Hep bir Panerai almak istedim ama olmadı. Önereceğin bir model var mı?
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:52

uzbey teessüf ederim. Panerai diş hekimlerinin koluna neden yakışıyormuş efendim. Asıl pilotların koluna yakışır. Tıpkı IWC ve Breitling gibi Very Happy
Aklını karıştırmayın arkadaşın. Edox alsın. Dünya üzerindeki tüm Panerai'ler benim olsun Very Happy
Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:53

watcher demiş ki:
haspirin demiş ki:
Drao demiş ki:
sifujack demiş ki:

Bence de ya panny ya da omega ploprof ok1

Ploprof hangi fiyatlarda? Panny model lütfen...
Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:54

uzbey demiş ki:
panerai ok1

bir diş hekiminin koluna yakışır Smile

Teşekkür ederim. Herhalde herkesin koluna yakışır. Ama hangi model yakışır?
GAREZ

GAREZ

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:58

gündelik kullanım için bence ucuz saat daha iyi çarpmaya daha dayanıklı oluyorlar bende HDD600 Clasik seriden bir model var sorunsuz... cronograph ve WR100M Dual Time ucuzda kırsan bozsan üzülmezsin...
bootsector

bootsector

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:58

Şaka bir yana drao panerai düşünüyorsan orjinal olup olmadığını tam bilmemekle birlikte şu saat bana hoş göründü:
http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saatleri-panerai-luminor-panerai-luminor-power-reserve/detay
Ama panerai nin modellerinin %80 den fazlasını seversin gibime geliyor. Bütçenin üst limitini verebilirsen daha çok yardımcı olabilirim. 10.000TL gibi birşey olabilir mi üst limitin?
watcher
Admin
watcher

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 9:59

Saat alasım geldi. 21355
Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 10:02

egunns demiş ki:
jaegerin üst sayılan serisini taşıdıktan sonra ister istemez kalite çıtası artıyor..
perrelet blancpain vs 2.el temiz modelleri aranabilir...

omega AT 8500 uzuuun yıllar sıkılmadan taşınılacak bir klasik (olacak)
 Saat alasım geldi. 18921520

egunns bu çok zor bir durum ama katlanıyorum. Bu çıtayı elimden geldiğince yükseltmeye çalışacağım. Sizleri mahcup etmeyeceğim.

Blancpain Fifty Fathoms neden olmasın.

Senin 2. el önereceğin hangisi var.
Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 10:09

bootsector demiş ki:
uzbey teessüf ederim. Panerai diş hekimlerinin koluna neden yakışıyormuş efendim. Asıl pilotların koluna yakışır. Tıpkı IWC ve Breitling gibi Very Happy
Aklını karıştırmayın arkadaşın. Edox alsın. Dünya üzerindeki tüm Panerai'ler benim olsun Very Happy

bootsector lütfen ben teessüf ederim. Sana ancak pilot saat yakışır. Biz dalgıç arıyoruz. Ben en azında ağzın içine daldığımdan kolumda tükrükten etkilemeyecek bir saat olmalı guluyor
Drao

Drao

Saat alasım geldi. Empty
MesajKonu: Geri: Saat alasım geldi.    Saat alasım geldi. Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 10:11

GAREZ demiş ki:
gündelik kullanım için bence ucuz saat daha iyi çarpmaya daha dayanıklı oluyorlar bende HDD600 Clasik seriden bir model var sorunsuz... cronograph ve WR100M Dual Time ucuzda kırsan bozsan üzülmezsin...

GAREZ ısrar etme ucuz saat aramıyoruz.

egunns biraz önce yazdı çıta yükseldi. Yüksekten atlamaya çalışıyoruz.

Saat alasım geldi.
1 sayfadaki 11 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Sonraki
 Similar topics
-
» Kayışlarım geldi :)
» Watcher Geldi
» SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ
» Zamanı geldi..
» Seiko 5 Sonunda Geldi