Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem

+8
MythTR
sinansnmz
watcher
GAREZ
deka
teng
bootsector
recklesstr
12 posters
YazarMesaj
recklesstr

recklesstr

Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Empty
MesajKonu: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 6:01

Merhaba arkadaşlar, önceden sizin yardımlarınız sayesinde orjinal bir saat almıştım. Bu sefer kendi başıma kapıdan ödeme ile replica bir saat aldım. Saat deri kutuda geldi fonksiyonları kısmen çalışıyor. Numerik tarih kısmında bir sorun yok ama SUN-MON-WED-THU-FRI-SAT yani haftanın günlerini gösteren çark yerinden çıkmış. Metal çarkı gözüküyor ve kolumu sallayınca günler karışıyor, ayarlayamıyorum. Yani bu gösterge bir işe yaramıyor. (saat terimlerini bilmiyorum umarım anlaşılıyordur dediklerim).
Benim sorum şu bu çarkı izmir'de tamirini yapabilecek bir usta var mı?
Tekrar satıcıya gönderip birkaç gün beklemek istemiyorum. Bu saati tamir ettirmek tehlikelimidir? Hiç ellemeyim mi yoksa?
Satıcı bana kargo ile yolla tamirini yaptırayıp göndereyim sana diyor. Sizce ne yapmalıyım?
Saat kahve renklidir resim cep telefonuyla çekildiği için fludur, zoom yok makinada malesef :( Ama hatalı göstergenin yerini başka bir modelde gösterdim:
Cevaplarınız için teşekkürler..
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem WaN3E
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 6:20

Hangi satıcıdan aldınız acaba?
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 6:56

Saat kargo ile deri kutunun içinde geldi. Ama kutuyu açtığımda saat kutusunun içinde saat yan yatıyordu. Saat kutunun tutacağından çıkmıştı. İyi niyetli düşünmeye çalışıyorum,kargo ile gelirken hasar görmüş olabilir o yüzden satıcının hatası olmayabilir. Satıcıyı aleni olarak belirtmemek için PM olarak attım size satıcının adını.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 8:29

bence aldığınız yere yollayın düzeltsinler..
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 9:31

izmirdeki saatçilere bir bakayım, güvenilir birini bulursam yaptırmaya çalışacam, olmazsa geri yollarım.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 9:33

İzmir de Valjoux var,bence pm den bir görüş.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 10:51

eyw teşekkürler..
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 11 Ekim - 23:53

arkadaşlar saati satıcıya geri yolladım. Tamir edip yollayacakmış. Ben gelişmeleri yazarım gene. Yardımcı olanlara içten teşekkürler Smile
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 5:48

Arkadaşlar çok mutluyum şu anda Smile
Saatim tamir oldu ve şu an tıkır tıkır çalışıyor. Satıcı bizzat ilgilendi sağolsun.
Saatin tüm fonksiyonları çalışıyor.

En son recklesstr tarafından C.tesi 16 Ekim - 6:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 6:01

Hayırlı olsun, senin adına sevindik.virde ön-arka vs. detaylı fotolarını isteriz. ok1
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 6:31

Çok teşekkür ederim. Fotoğraf makinasıyla çekip koyacam bir ara saatin resimlerini. Smile Şu anda telefonun iğrenç kamerasına hiç bulaşmak istemiyorum..
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 18 Ekim - 0:55

Arkadaşlar izmir'de bugün (18.10.2010) çok güzel bir yağmur var. Fotoğraf makinasını bulutlu havada, iç mekanda kullanmak resim kalitesini epey düşürdü ama detaylı resimler çektiğim söylenebilir.
Fotoğraf çekmede kullandığım makina Sony Lens'e sahip 6.0 MegaPixels bir Cybershot.

Saatin teknik özelliklerini yabancı bir replica sitesinde buldum, bu modeli almak isteyenlere de iyi bir kılavuz olabilir belki bu paylaşım..

Tag Heuer Carrera Calibre 16 Replica
Model:Stainless Steel with Swiss Coating Case,Brown Dial,Brown Bezel,Three Subdials,Day-Date Windows,Brown Leather Strap
Movement:Japanese Miyota Quartz Movement
Functions:Fully Functional Working Chronograph (Stopwatch)
Top Pusher starts/stops Chronograph,Botton Pusher resets Chronograph
Material:Solid 316 Stainless Steel,with Swiss Coating,High quality Leather
Crown:One-piece Screw down crown with o ring
Crystal:Mineral crystal scratch durable glass face
Dimensions:41 mm
Water-Resistant

Makinesi emin olmamakla birlikte bir sitede Miyota os20 olarak geçiyordu.
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem UiQkY

Resimler (Dikkat kota düşmanıdır!) :
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem TRiPu
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem KRXIM
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem IhSXU
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem MmurJ
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem N0SxP
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem EMPUg
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem B3wK9
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem XKk7D
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem L85OY
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Cd4YE
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem 94OUX

En son recklesstr tarafından Ptsi 18 Ekim - 6:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi (Sebep : Fazla resimler silindi..)
teng

teng

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 18 Ekim - 5:08

Aynı pozdan 3er tane koymasaydınız keşke hem dediğiniz gibi kota düşmanı hem de sayfa açılana kadar saatler geçiyor. Fazla olanları kaldırmak mümkünse kaldıralımmı ?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 18 Ekim - 5:10

bence en iyisi boyutu düşürüp tekrar yükleyin.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 18 Ekim - 6:30

Resim sayısı azaltıldı ve benzer resimler kaldırıldı arkadaşlar.
Resize edip tekrar uploadlamak uzun sürebileceğinden, bu işlem daha makul geldi.Bu halde de rahatsız ediciyse en baştan resimleri küçültüp tekrar ekleyebilirim siteye, sorun değil. Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 18 Ekim - 7:27

Bu hali daha iyi, sayfa daha çabuk açılıyor. ok1
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 18 Ekim - 10:15

swiss quartz mı? yoksa mekanik saat çakması mı?
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 18 Ekim - 20:07

Saat japon quartz mekanizmaya sahipmiş. Saniye kısmı kayarak akmıyor, sekerek akıyor.
Biraz citizen'in miyotasının sayfasına baktım bugün, os00,os10 ve os20 calibre'lerin şemalarına baktım. Saat en çok os00'a benziyor. Ben mekanizmadan anlamam sadece görünüşüne göre değerlendirdim. Bir replica sitesinde os20 olduğu yazıyordu ama bilginin geçerliliği zayıf sanırım. os20 veya os10'da day-date (gün-tarih) kısmı yok. Bana os00 olabilir gibi geliyor görünüşe göre. Siz şemasını tespit edebilirseniz mesajı ona göre editlerim.

OS00 şeması:
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem LM6Xk

OS00 mekanizmasının özellikleri: http://www.citizen.co.jp/miyota_mvt/download/pdf/spec_0S00.pdf

Miyota modellerinin özellikleri: http://www.citizen.co.jp/miyota_mvt/download/index.html#0S00
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 24 Ocak - 6:39

Sonunda mekanizmasını bulabildim Smile
3 ay geçti aradan ama geç olsun, güç olmasın..
Saat tamir setiyle saati açtım ve içinden OS10 miyota mekanizma beliriverdi.
Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem 0g9Vd
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 24 Ocak - 9:39

Belki guleceksiniz ama ben kayisin tokasini en cok begendim Very Happy
http://www.turksaatforumu.com
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 24 Ocak - 10:25

Very Happy yorumunuz için sağolun. Kargaya yavrusu kuzgun görünür misali, benim gözüme neredeyse tümüyle güzel gözüküyor Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 24 Ocak - 21:15

Yanlis anlasilmak istemem, ben sadece tokanin degerinin bile saate odenecek paraya degdigini soylemek istemistim ok1
http://www.turksaatforumu.com
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 24 Ocak - 22:04

Sağolasın üstadım iyi bir alışveriş yapmışım o zaman Smile
sinansnmz

sinansnmz

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 8:23

Foruma yeni katıldım gerçekten güzel bir saatmiş bende Calibra 17 bakıyorum iyi günlerde kullanın Smile
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 9:20

Hoşgeldiniz sayın sinansnmz. Teşekkür ederim yorumunuz için. Calibre 17de dizayn olarak şık spor bir saat. Yalnız replica alacaksanız fonksiyonu mümkün olduğunca az olan modelleri seçin. Çünkü bozulunca replica olduğu iyice sırıtıyor.
sinansnmz

sinansnmz

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 9:41

Aslında tam olarak Calibre 17ye bağlı değilim bakalım ne olacak ne bitecek şuan forumu keşif etmekle meşgulum birazdan bir konu açacağım gerek replika saat tavsiyesi yaşıma uygun vs vs gerek nerden alınır felan sizide konumda görmek isterim iyi forumlar Smile
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedÇarş. 2 Mart - 10:03

Doğru, forumu keşfettikçe aklınızda daha netleşecektir saatle ilgili istekleriniz. Her zaman yardımcı olurum, size de iyi forumlar.
MythTR

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 0:09

Arkadaşlar merhaba, ben de Tag Heuer Carrera Calibre 17 almak istiyorum Replikasını tabi çünkü GC saatim vardı 1000 küsür vermiştim su aldığı hâlde arkasında durmadı Saat&Saat ben de replikaya yöneldim. Acaba konuyu açan arkadaş kaç liraya aldı bu replikayı ?

Ben de uygun fiyata , ama bir taraftan da tüm fonksiyonları (küçük saatler - kronometre v.s) dönen replika Tag Heuer Calibre 17 yi nasıl alabilirim ?

Teşekkürler.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 7:41

@MythTR: PM de atmışsınız, orada sorularınızı cevapladım. Wink
MythTR

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedSalı 1 Kas. - 11:36

recklesstr , teşekkür ederim ben de size tekrar pm attım Smile
sezergokalp

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedÇarş. 14 Ara. - 0:35

recklesstr demiş ki:
@MythTR: PM de atmışsınız, orada sorularınızı cevapladım. Wink

oncelikle merhabalar,
foruma yeni uye oldugum icin pm atamiyorum,
eger mumkunse saati nerden aldiginizi ogrenebilir miyim?
tesekkurler
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedÇarş. 14 Ara. - 19:23

Merhaba, ben pm olarak yolladım size.
bgoker

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedÇarş. 22 Şub. - 12:31

merhabalar
siteye yeni üye oldum ve konuyu hortlatıyorum Smile bende özel mesaj atamadığımdan açıktan yazmak zorunda kaldım.Saatinizden hala memnunmusunuz ve hangi satıcıdan almıştınız bilgi verebilirmisiniz?
total

total

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedCuma 24 Şub. - 3:35

ızmırde tek usta VALJOUX o bu sorunu cozer dıye dusunuyorum...
total

total

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedCuma 24 Şub. - 3:36

bu arada saatın kordonu ve toka harbıdende guzelmıs..-)
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedCuma 24 Şub. - 9:15

total demiş ki:
ızmırde tek usta VALJOUX o bu sorunu cozer dıye dusunuyorum...
Zaten valjoux üstad çözdü sağolsun şu anda sorunsuz Smile
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedCuma 24 Şub. - 9:17

total demiş ki:
bu arada saatın kordonu ve toka harbıdende guzelmıs..-)
Teşekkürler, sağolun.. Ben de saöküp bir kenara ayırdım Smile
zkssharky

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedSalı 27 Mart - 12:18

güzel saatmiş
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem   Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 6:19

Teşekkürler. Daha güzelleri size nasip olsun.

Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tag Heuer Carrera
» Tag Heuer Carrera Chrono 2. el?
» Tag Heuer Carrera Automatic
» Replica Rolex Yardım !!!
» Replica TISSOT uyarısı