Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Replica Rolex Yardım !!!

+11
bumblebee
teng
bvlgari
silver
Akif
deka
trilobid
krytime
watcher
sifujack
roce
15 posters
YazarMesaj
roce

Replica Rolex Yardım !!! Empty
MesajKonu: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedPtsi 27 Ara. - 20:45

Yaklaşık bir ay önce replika saat nedir bilmezken gittgidiyor üzerinden 200TLye bir rolex saat(GMT Master II) satın aldım. Saat kısa bir süre içinde resmen dağıldı. Küçük bir darbe sonrasında saat camı çıktı takamadım,saat ayar mekanizması yalama oldu sürekli atıyor vs.. Sonra bir tane daha almaya karar verdim ve biraz araştırdım kaliteli replikaların olduğunu öğrendim. Ama bu replika işindede dikkat edilmesi gereken birçok husus varmış. Satış sitelerine bakıyorum fiyatı 100 TL olsada 2000 TL olsada 1.sınıf replika yazıyor. Nasıl güvenicem bilemiyorum ama 1.sınıf bir replika almak istiyorum. 1500-2000 TL civarında bütcem var ama gidip en pahalısını alıp sonra kazık yemek istemiyorum. Sizce nasıl bulabilirim nerden alınır alırken nelere dikkat edilir? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden..
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedPtsi 27 Ara. - 21:51

2000 TL ye ömürlük orjinal bir saat alınabilir,bence bu bütçeyle orjinal saatleri araştırın,size hoş gelen seçtiğiniz saatler için burada tavsiye istersiniz
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedPtsi 27 Ara. - 22:37

1500-2000tl bir butce ile replikalara bakmaniz cok sasirtici.
Alirken odediginiz para ile kalirsiniz, daha sonra satmak isteseniz de satmaniz cok zor olur.
Bence de bu fiyata guzel bir orjinal saat alin.
http://www.turksaatforumu.com
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 1:16

2000 tl. sını replikaya vermek affraid . 2000 tl. nize yazık etmeyin , üstelikte replika alarak başınıza önceden neler gelmişken Very Happy
trilobid

trilobid

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 1:25

Bu konuda ben hep şunu düşünüyorum; kaliteli ve pahalı bir saatin replicasını aldınız diyelim, fiyatı ne olursa olsun, kalitesi ne olursa olsun siz daima bileceksiniz ki o bir sahte saat scratch
deka

deka

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 2:30

Egonuzu tatmin etmek için uygun fiyatlı birşey olsa neyse de, özelliklede 1500-2000 TL. replikaya vermek bence de anlamsız.
roce

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 5:43

Herkes orjinal al demiş ama rolex kalitesinde ve benim hoşlandığım modele benzer özellikte bi saat marka ve model verebilcek olan var mı?
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 5:49

Gönlünüzden geçene saygı duymakla birlikte naçizane düşüncem;

Çok beğendiğiniz bir saat modeli vardır, replikası nispeten kalitelidir, fiyatı da uygundur, alırsınız.

Ama arkadaşların dediği gibi düşündüğünüz fiyat replika için çok fazla, 1.sınıf İsviçre replika da bulabileceğinizi zannetmiyorum.

Forumla tanışmadan önce bu yaz 3 adet replika (200'er TL) almış biri olarak konuşuyorum, forumla da vakit geçirdikten sonra, otomatikman orjinale kayıyorsunuz. Ulaşabileceğim saat olsun ama orjinal olsun diye düşünüyorsunuz.

Saygılarımla.
silver

silver

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 6:10

siz 1. sınıf bir kazık yiyeceksiniz zannedersem böyle giderse geek

bvlgari

bvlgari

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 10:59

Bu başlık için sadece Oris alın diyorum.Fiyat/performans olarak kendi sınıfında bana göre rakipsiz.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 12:54

Değil 2000, 500 liraya bile indirimde Mido veya Certina saatler var, sizin bütçeniz 2000 tl ise 4000 tl lik mükemmel bir saati alabilirsiniz. Tufan saat bayilerine bakmanızı öneririm.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 22:08

roce demiş ki:
Herkes orjinal al demiş ama rolex kalitesinde ve benim hoşlandığım modele benzer özellikte bi saat marka ve model verebilcek olan var mı?

Rolex kalitesinde, degil replika orjinal bile pek yok, diger bir deyisle orjinal rolex fiyatina rolex kalitesinde bir orjinal saat bile ancak ciddi rakamlara bulabilirsiniz.
Ama modele gelince, rolex saatlerin ayni modelinde yapilmis bircok baska submariner modelleri var, butcenizle buna benzer bir saat alabilirsiniz.

Hangi model olduguna gelince, sizin begendiginiz rolex modelini belirtmeniz lazim ki bizler de size bazi onerilerde bulunabilelim.
http://www.turksaatforumu.com
roce

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 22:35

Benim beğendiğim modeller GMT Master II 116710 ve Submariner. Zaten bu iki model son yapılan değişikliklerle neredeyse birbirine çok benzer hale geldi. Bu iki saate yakın bir model olan Oris Divers Date http://www.e-pirlant.com/?urun-1012-Oris-Divers-Date.html isimli saati buldum. Ama birtürlü içime sindiremedim. Sizde bu modellere yakın saatler biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim..
teng

teng

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 28 Ara. - 22:45

Kuz saatte Grovana marka saatler var. Submariner'in görünüm olarak aynısını yapmış, ve İsviçre eta mekanizma kullanan orijinal bir İsviçre markasıdır, ona bakabilirsiniz.
silver

silver

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedÇarş. 29 Ara. - 0:05

500-600 lira civarına ebay'de eta 2824'lü safir camlı submariner benzeri bir ton saat var...
bumblebee

bumblebee

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedÇarş. 29 Ara. - 0:21

100$ civarında seiko 5 snzf17k1 modeli var ebay'de, tasarımı submariner'e benziyor Smile nisandan bu yana kullanıyorum
Magneto

Magneto

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 22 Kas. - 5:15

2000Tl si var ama replica...

Eyy Allah'ım duy beni, niye parayı hakedene vermiyorsun da , haketmeyene veriyorsun.
2000TL diyor ,ama replica rolex diyor.resmen içim cız etti.

Ne çakma ne gösteriş sevdalısı bir milletiz. O paraya harika bir Oris almak varken ...
brkgler

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 22 Kas. - 5:47

Magneto demiş ki:

Eyy Allah'ım duy beni, niye parayı hakedene vermiyorsun da , haketmeyene veriyorsun.

Ne çakma ne gösteriş sevdalısı bir milletiz. O paraya harika bir Oris almak varken ...

muhaha

Söylenecek fazla söz kalmamış
teng

teng

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 22 Kas. - 11:56

Magneto demiş ki:

Saat markalarının da o kadar parayı hakkedip etmediği de tartışılır ....
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedSalı 22 Kas. - 23:10

Kimse Steinhart yada butik Alman markalarını yazmamış, hayret. scratch
http://www.steinhartwatches.de/en/OCEAN-Forty-Four-GMT-BLACK,382.html

O kadar para çakma saatlere verilmez ,bilerek replika yazmadım, çünkü bu sefer gerçek markaların Vintage replika üretimleri (eski, üretimi bitmiş bir modelin yeniden yorumlanarak üretilmesi) yanlış anlaşılıyor.

Edit: Konu nerdeyse 1 yıllıkmış, herhalde konuyu açan kişi saati almıştır. geek
http://www.google.com
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedPaz 4 Mart - 6:22

Replika Rolex konusunda birsey sormak isterim. Babam gitmiş GMT Master 2 almış benim hic haberim bile olmadan, bana sormadan. Suspect Saati incelemek icin aldigimda second hacking özelliği olduğunu gördüm. Hangi Asya mekanizmada yada ETA klonunda bu özellik var acaba? beret
http://www.google.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedPaz 4 Mart - 6:53

seagull ve eta klonlarında hack özelliği var.
sazcı67m

sazcı67m

MesajKonu: Geri: Replica Rolex Yardım !!!   Replica Rolex Yardım !!! Icon_minipostedPaz 4 Mart - 7:02

Arkadaşlara replika almayın diyoruz ama dinletemiyoruz. Çinde 10 - 20 dolar bile etmeyen Türkiyede fahiş fiyatlara satılan sahte saatlerden ne beklenebilirki. Sadece aksesuvar özelliği taşır. Sonra 2000 TL gibi bir fiyata sahte rolex almaktan bahsediliyor.Nakit 2000 TL saatçiye verildikten sonra 2 tane Türkiye garantili mekanik Swiss ya da 10 tane japon otomatik mekanizma saat alınır o paraya belki saatçi 1 tanede hediye verir yanına Very Happy .

Replica Rolex Yardım !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlginç Bir Replica Sitesi
» Tag Heuer Carrera 16 Replica Problem
» omega saat için yardım üstadlardan yardım bekliyorum
» BRM GP44-111 Replica Watch
» Replica TISSOT uyarısı