Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?

+8
merih
bootsector
crazyhours
borahan
watcher
deka
profurio
Drao
12 posters
YazarMesaj
Drao

Drao

Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Empty
MesajKonu: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 9:48

Bugün öğleden sonra Hezarfen saatime kavuştum, çok sevindim. Fakat şimdi keyfim kaçtı.

Şu anda saatim 7 saatte 30 dakika ileri gitti. Saatin bir sorunu var. Bu konuyla ilgil bana kim yardımcı olacak?

Saati alan başka arkadaşlardan böyle bir sorun yaşayan var mı?

Lütfen bana acil yardım !
profurio

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 10:26

geçmiş olsun, benim saat 2 günden biraz fazla sürede (53 saat kadar) 25-27 sn kadar ileri gitti. sizin satte bir sıkıntı olduğu aşikar. eminim Mete abi el atacaktır bu duruma. keyfiniz kaçmasın, benim bildiğim mekanizmaların garantisi var.
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 19:17

profurio demiş ki:
geçmiş olsun, benim saat 2 günden biraz fazla sürede (53 saat kadar) 25-27 sn kadar ileri gitti. sizin satte bir sıkıntı olduğu aşikar. eminim Mete abi el atacaktır bu duruma. keyfiniz kaçmasın, benim bildiğim mekanizmaların garantisi var.

Sorun muhakkak çözülecektir. Ondan şüphem yok ama sıkıntı buradan saatin gönderilip geri gelmesi sorun.

Watcher uzun zamandır forumda yazmıyor. Nerelerde acaba?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 20:20

Watcher,İstanbul da sanırım pek internete giremiyor.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 22:51

Merhaba dostlar,
Turkiyede bulundugum surelerde internete girmek oldukca sikintili oluyor bu nedenle aralarda bir internet cafede filan girip bir goz atip cikiyorum ya da zaman olursa birkac kelime yaziyorum.
Saatlerimiz icin ureticimiz bir yil garanti verdi.
Teslimat sonrasi servis icin valjoux ile anlasti, yani her turlu sikintimizda valjoux ile irtibata gecebiliriz ve saatimizi ona gondererek sorunu giderebiliriz.
Drao dostumun saatindeki sapma asiri olmus, ben kendisine de pm attim.
Diger durumlarda saatlerimizi birkac hafta kullanalim parcalar yerine otursun ve o zaman gerekiyorsa ayarlamalar icin valjoux arkadasimiza gonderebiliriz.
Bu arada ureticimiz yedek parca gibi durumlari da zaten valjoux arkadasimizla ayarlamis durumda,
bu nedenle rahat olalim her turlu sorunumuzda onumuzde cozum olacak.
http://www.turksaatforumu.com
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedCuma 15 Ekim - 22:56

watcher demiş ki:
Merhaba dostlar,
Turkiyede bulundugum surelerde internete girmek oldukca sikintili oluyor bu nedenle aralarda bir internet cafede filan girip bir goz atip cikiyorum ya da zaman olursa birkac kelime yaziyorum.
Saatlerimiz icin ureticimiz bir yil garanti verdi.
Teslimat sonrasi servis icin valjoux ile anlasti, yani her turlu sikintimizda valjoux ile irtibata gecebiliriz ve saatimizi ona gondererek sorunu giderebiliriz.
Drao dostumun saatindeki sapma asiri olmus, ben kendisine de pm attim.
Diger durumlarda saatlerimizi birkac hafta kullanalim parcalar yerine otursun ve o zaman gerekiyorsa ayarlamalar icin valjoux arkadasimiza gonderebiliriz.
Bu arada ureticimiz yedek parca gibi durumlari da zaten valjoux arkadasimizla ayarlamis durumda,
bu nedenle rahat olalim her turlu sorunumuzda onumuzde cozum olacak.

Mesaj alındı geri yazdım.

İlgin için buradanda çok teşekkür ederim. Valjoux'la bağlantıya geçeceğim ama dediğin gibi biraz çalışsın bakalım.

Valoux'ta bu mesajları okuyorsa buraya bir bilgi verirse memnun oluruz.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 6:06

ben de beklıyourum kendıne gelmesını sanırım parcaların oturması gereklı.
http://www.boraeresici.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedC.tesi 16 Ekim - 6:22

Sanırım genel anlamda ileri gitme durumu söz konusu, bende de ileri gitme durumu var, bir iki ay kullanıp öyle bakmak gerek.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 19 Ekim - 19:04

ben en son buraya yazdıgım gunden berı mekanızmayı hıc calıstırdım su anda +5 dk lardan +1 dk lara ındı sapma sizde durum nedir?
http://www.boraeresici.com
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 19 Ekim - 19:50

üstadlar hezarfen çelebi hazretleri ile dün bir araya geldik. saniye değil de dakika üzerinden cep telefonuma göre ayarladım kendilerini şeytan kulağına kurşun henüz dakika sapmadı saniye ise hatırladığım kadarıyla 3 ila 10 saniye arasında değişiklik göstermiş olabilir . yani şimdilik sorun yok prier
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 19 Ekim - 20:33

Yahu sanirim havaalaninda indirme bindirmede valizi saga sola atmis olabilirler, bu da sapmalara neden olmus olabilir diye dusunuyorum ama emin degilim tabi ki.
Yine de biraz kullanalim, valjoux gereken ayarlamalari yapacaktir.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 19 Ekim - 23:06

Benim saatte 1 dakikada 44 saniye ileri gitme oldu. Sanırım normal bir değer. Tıkır tıkır çalışıyor onun haricinde Very Happy
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 19 Ekim - 23:07

Pardon 1 dakikada 44 saniye yazmışım 1 günde 44 saniye olacaktı Very Happy
merih

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 19 Ekim - 23:33

Benim saatim de geçtiğimiz pazar akşamından bu yana +5 sn. sapma yaptı. Yani COSK sertifikasına hak kazanmış oluyorum. Sn. Watcher'a duyurulur.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 19 Ekim - 23:47

Benimkide günde yaklaşık 40 saniye ileri gidiyor, bende duyururum. diable
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 4:02

Duydum duydum
da
insallah valjoux da duyuyordur diable
artik saatler onun ellerinden opecekler
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 4:33

Ben de duydum... ok1

deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 6:01

oh be sesimizi duyurduk. fumeur
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 6:04

Kusura bakmayın,nasıl olduysa ben bu başlığı kaçırmışım sonradan fark ettim. Very Happy
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 9:24

Galiba rekor benim saatte.

Valjoux yarın saat sende olması lazım. Ben takibini yapacağım...
gund

gund

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 9:03

Merhaba arkadaşlar, benim saatimde de farklı bir sorun ortaya çıktı. Saatim su ile hiç temas etmemesine rağmen bugün saatimin camı içerden buhar yapmaya başladı.Veya buhar demiyeyimde puslanmaya başladı. Saati kolumdan çıkarınca bir müddet sonra bu puslanma kayboluyor. Ancak cam içinde kalıcı noktalar da oluşmaya başladı. Çözüm için ne yapacağım?
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 9:07

gund demiş ki:
Merhaba arkadaşlar, benim saatimde de farklı bir sorun ortaya çıktı. Saatim su ile hiç temas etmemesine rağmen bugün saatimin camı içerden buhar yapmaya başladı.Veya buhar demiyeyimde puslanmaya başladı. Saati kolumdan çıkarınca bir müddet sonra bu puslanma kayboluyor. Ancak cam içinde kalıcı noktalar da oluşmaya başladı. Çözüm için ne yapacağım?

Valjoux'a özelden mesaj at. Benim saati hemen düzeltti.
Hemen senle ilgilenecektir.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 21:20

gund demiş ki:
Ayni sorunu ben de yasadim ama benimki tamamen normaldi, saat arabanin bagajinda sogukta kalmisti ve ben toplantiya iceriye sicak ortama aldigimda icinde bugu olustu, kurma kolunu cekik biraktim birkac dakika sonra duzeldi.
Bu normal, soguktan birden sicaga girince saatin icindeki hava bugu yapiyor ama yepeyi cekik birakinca hava disari ile temas edip birkac dakikada duzeliyor, ozellikle buna dikkat edin, tepeyi cekip iceride olusan nemi disari atin, yoksa uzun vadede makineye zarar verebilir.
Bunun sugecirmezlikle ilgisi yok, dalgic saatlerinin bile ayni seyi yaptigini gordum.
barett

barett

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 22:47

Merhaba arkadaslar ,bende saatimi aldigim gunden bu gune sorun yasiyorum .Kolumda saati gorenlerde bir hayranlik hissi uyaniyor vede benim uzerimdeki yaptirim guclerini kullanip saati isteme nezaketsizliginde bulunuyorlar .Bende saatin manevi degerlerinden bahsedip kibarca veremiyecegimi anlatiyorum lakin ev sahibi kontrat yenilemiyecegini soyledi .Tamircim arabami tamir etmiyecekmis en kotusu kiz arkadasim saati kucultup ona vermezsem evi terketmekle tehdit ediyor .Bu sorunu nasil asabilirim Valjoux bana yardimci olursan sevinirim affraid
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 22:55

Vay be, asıl sorun bunlar galiba. hahaha
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 2:28

@ barett,
işin gerçekten zormuş fakat ev sahibine ve oto tamircisi arkadaşa borahan'ın yaptığı wallpaper link'ini gönderebilirsin guluyor

kız arkadaşın evi terk etmeden saatin kayışını değiştirip o'nun bileğine uygun hale getirmek fakat haftasonları kullanmak için ödünç alabilirsen haline şükret

Very Happy
barett

barett

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedÇarş. 27 Ekim - 2:45

Valjoux demiş ki:
@ barett,
işin gerçekten zormuş fakat ev sahibine ve oto tamircisi arkadaşa borahan'ın yaptığı wallpaper link'ini gönderebilirsin guluyor

kız arkadaşın evi terk etmeden saatin kayışını değiştirip o'nun bileğine uygun hale getirmek fakat haftasonları kullanmak için ödünç alabilirsen haline şükret

Very Happy
ok1
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?   Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım? Icon_minipostedPerş. 2 Haz. - 11:35

hezarfen saatinde halen sorun yaşayan var mı acaba Smile satın bana ben düzeltirim.

Hezarfen saatimde sorun var. Ne yapacağım?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sorun ?
» Hezarfen'in ihtiyacı olan ....
» Hezarfen Ahmet Çelebi
» Hezarfen icin cam
» Hezarfen Alicisi Arkadaslarin Dikkatine