Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya

+7
cowboy
burbank
krytime
crazyhours
GAREZ
sandeman
bootsector
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
bootsector

bootsector

Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Empty
MesajKonu: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 8:43

En sevdiğiniz otomobil ya da motorsiklet marka ve modellerini burada paylaşalım.
Önce ben başlayayım.
Otomobiller :
Ferrari 355 F1 Spider
Mercedes SL55 AMG( Modeli önümüzdeki 3 yıl içinde ciddi ciddi almayı düşünüyorum. Bu olmazsa SL350 ya da SL500)
Lotus Elan-Elise-Espirit
1964-1968 yılları arası Ford Mustang Convertible
Motorsiklet:
Harley Davidson V-Rod
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 8:57

Açıklama koymayı unutmuşum SL serisine.
2002-2008 yılları arası üretimden almayı düşünüyorum. Nedense son kasa biraz itici geldi.
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 9:04

Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya 00026943
Nissancıyız Smile Ama haftasonları binilecek bir keyif arabası çok iyi olurdu. Mesela 57 Chevy Bel Air
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 17 Ekim - 9:08

Resim cidden süpermiş Very Happy
Kesin yasaklanmış reklamlardandır. Çok başarılı bir reklam olmuş.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 24 Ekim - 12:26

57 chevrolet Belair çok benzin tüketir kısa zamanda iflas ettirir...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 24 Ekim - 20:58

Haftasonu bir kaç tur atmak o kadar da sarsmaz Smile
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 21:33

tüp taktırabilirsin bence Smile
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 21:35

Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Maseratiquattroporte
ben de bunu almayı düşünüyorum ama sadece düşünüyorum, belki bir ya da iki günlük kiralama çılgınlığı yapabilirim , şoförsüz vermeye ikna olursa kiralama şirketleri Smile
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 22:07

crazyhours demiş ki:
tüp taktırabilirsin bence Smile

klasik bir arabaya LPG taktırmak cinayet olur... amerikalılar duayarsa mahkemeye verirler... Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya 65126
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 5:42

Quattroporte müthiş bir araç gerçekten de. Ama benim gözüm biraz daha spor bir modelde.
Bu arada Quattroporte kiralama ücreti günlük 1500 euro olarak geçiyor. Yazıktır günahtır. 3 günlük kiraya araba alınır.
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 8:02

Vay vay,pilli saate burun kıvırıp komple elektronik Maserati hayal etmek ha Smile Oldu olacak foksfagının sırf reklam ve imaj için zararına ürettiği Bugatti Veyron isteseydiniz. Ama bu tür kavram otomobiller içinde herhalde en özeli McLaren F1. Otomobil programı yapımcısına bile özel sürücüsüyle vermişlerdi.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 8:08

Arabanın motor blok ve eksoz kısmı altından olunca haliyle biraz özel oluyor. O arabayı Türkiye'de sokağa park etsek eritip çil çil altın yapılıp düğünlerde takılır .
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 8:33

istinye parkta görmüştüm veyron milan baroş un demişlerdi ama bilmiyorum
maserati ise tam 4 kişilik aile arabası Smile
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 9:08

Veyron'u Türkiye'de kullanmak için almak tam bir salaklık Smile
4,5 milyon TL para vereceksin. 1001 beygir araba alacaksın(üstelik cabrio bile değil Very Happy ). Sonra da engebeli Türkiye yollarında 50-132km hızları arasında kullanacaksın Very Happy
6 tane ferrari ve 6 tane lambo parası. Bilemiyorum Very Happy
Alternatif 4 kişilik araba seçeneği olarak Ferrari 456GT var. Bir de Panamera var tabi.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 9:16

bence Cayenna S almak daha mantıklı arazi aracı al onunla hız yap...
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 9:29

Cayenne için aklıma daha ilk nefeste 3-4 tane eksi geliyor:
1)Aracın ciddi büyük olması ve bununla beraber park problemi.
2)Aracın büyük ve ağır olmasından dolayı yol tutamaması, virajlarda momentten kaynaklı savrulması.
3)Herkesin altında olması-kızılay mı verdi abi gibi muhabbetlere maruz kalmak Very Happy ( Aracın sadece piyasada kiralık olanlarının sayısı 400 tane falan olmuştur ki kiralık palio sayısına yaklaşıyor. Başka bir sebebi ise standart bir sıfır Honda binek araba fiyatına düşmüş. Piyasada 23.000 eurodan bulunuyor.)
4)Satın alma sebeplerinden birisi arazi için ise araziye çıkarılamayacak kadar değerli yedek parçalarına sahip olması.
5)Yakıt tüketimi. 2 tondan daha ağır olan bir aracın 4 küsür litre motorla randımanlı Ferrari tüketimini aratmaz.
Bunlar ilk 30 saniyede aklıma gelenler. Az daha düşünsem kim bilir neler çıkar.
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 9:40

Cayenne de ele ayağa düştüyse bu milletten korkulur diable .
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 9:40

bootsector demiş ki:
Cayenne için aklıma daha ilk nefeste 3-4 tane eksi geliyor:
1)Aracın ciddi büyük olması ve bununla beraber park problemi.
2)Aracın büyük ve ağır olmasından dolayı yol tutamaması, virajlarda momentten kaynaklı savrulması.
3)Herkesin altında olması-kızılay mı verdi abi gibi muhabbetlere maruz kalmak Very Happy ( Aracın sadece piyasada kiralık olanlarının sayısı 400 tane falan olmuştur ki kiralık palio sayısına yaklaşıyor. Başka bir sebebi ise standart bir sıfır Honda binek araba fiyatına düşmüş. Piyasada 23.000 eurodan bulunuyor.)
4)Satın alma sebeplerinden birisi arazi için ise araziye çıkarılamayacak kadar değerli yedek parçalarına sahip olması.
5)Yakıt tüketimi. 2 tondan daha ağır olan bir aracın 4 küsür litre motorla randımanlı Ferrari tüketimini aratmaz.
Bunlar ilk 30 saniyede aklıma gelenler. Az daha düşünsem kim bilir neler çıkar.

ne yali Land Rover Dxxxx modeli kadar iyi değil mi? Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya 535340
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 6:18

Bu konuyu iki başlıkta ele almak istiyorum.

Bir, sınırlamam olmazsa almak isteyeceklerim; (Geniş, konforlu, güçlü arabaları severim. Tabii full donanımlı ve triptronik vitesli)

Porsche Cayenne (Yeni Panorama modelinin arkası hiç güzel olmamış maalesef)

BMW X5

Spor araçlardan Ford Mustang Shelby GT500KR

Klasik Araçlardan;

Chevrolet Bel Air
Chevrolet Impala
Cadillac El Dorado

Bütçeme göre orta ve uzun vadede almayı düşündüğüm arabalar.

Orta vadede; Yeni Fiat Doblo Premio
Uzun vadede; Yeni Renault Scenic (7 kişilik), Renault Koleos, Hyundai Santa-Fe veya Honda CRV

Bu da benim ev almak için satmadan önce 3 yıl zevkle kullandığım, 2004 model Scenic Privilage Full + Full.

Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Goruntu295 Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Goruntu250

Şimdilik arabasızım. Crying or Very sad

Motosikletler ise bana çok güvensiz geldiğinden pek hazzetmiyorum. Ama tabii ki tercihim Harley Davidson olurdu.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 8:48

Ben sahip olduğum arabayı yazmayı unutmuşum ya. bende 2001 model Peugeot 206GTi var. 2000cc motor 136~ beygir gibi birşey. 2. vitesi baya iyi ama arabanın geri kalanı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Arabada en çok aradığım o güven duygusunu kesinlikle veren bir araba değil. Zamanında gençlik hevesiyle hızlı diye almıştım. Ama Renault Twingo ben dururken gelip arabaya çarptı yandan. Renaultta çizik bile yokken benim çamurluk komple içine göçtü. O günden beri arabama eski baktığım gözle bakamıyorum.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 11:04

alakasız olacak ama Fransızdan ne bekliyorsun darbe soğurmayı koymuş ama kullanıcının bu durum hoşuna gidecek mi hesaba katmamış...
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 11:16

Hangi darbe soğurma? Very Happy
Yok öyle birşey benim arabada dostum. Bana çarpan twingo 20 bilemedin 25 ile gidiyordu. Bir de benim öndeki araca çarpmışlığım var ki ciddi komedi filmi gibi. 10km/saat hızla giderken öndeki Ford'a(sanırım mondeoydu) çarptım ve arabanın kaputu çadır gibi ortadan yukarıya kalktı. Hani maazallah 60 la falan çarpsam arabadan sıkışmış cesedimi çıkarırlardı.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 11:23

bootsector demiş ki:
Hangi darbe soğurma? Very Happy
Yok öyle birşey benim arabada dostum. Bana çarpan twingo 20 bilemedin 25 ile gidiyordu. Bir de benim öndeki araca çarpmışlığım var ki ciddi komedi filmi gibi. 10km/saat hızla giderken öndeki Ford'a(sanırım mondeoydu) çarptım ve arabanın kaputu çadır gibi ortadan yukarıya kalktı. Hani maazallah 60 la falan çarpsam arabadan sıkışmış cesedimi çıkarırlardı.

Fransız hurdası demek daha doğru olacak... malzemeden çalmışlar zaten Fransızlara güvenmeyin diye demiyorlar mı? vieux
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 14:30

Ben şahsen Renault modellerinden memnunum. Daha önce 19, Megane ve Scenic kullandım. Oldukça rahat ve güvenilir arabalar. Güvenlik konusunda da çoğu modelleri Ncap' den 5 yıldız alıyor. Donanımları da oldukça zengin. Yalnız şimdi fiyatları eskisi gibi uygun değil.

Siz ne kullanıyorsunuz Garez?
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 17:52

Ben 60-70 km hızla 2000 citroen saxo ile öndeki araca çarptım Smile adam frene asılınca yollar kaygan olduğu için ben duramadım Very Happy Benimde kaput çadıra döndü ama başka hiç birşey olmadı arabaya... fren yaptığım için arabanın önü aşağı doğru indiğinden tamponuma bile birşey olmadı...

Şu anda ki aracım 2007 Citroen C2 VTS. Araç ufak ama sınıfındakilere göre ağır olduğu için çok güven veriyor... Üstüne birde ESP, sert yaylar falan olunca virajlara kaçla girersem gireyim savrulmuyor Smile Tek kötü özelliği çok yakıt tüketmesi...

Bir kere insanların diline düşmüş fransız arabası kötüdür diye ama araştırmadan bilmeden konuşuluyor işte... Araba işi bütün markalarda şans işidir. Mesela bir VW forumuna girin bakın onlarda da ne kadar çok sorunlu araç var yada bir ford forumuna girin okuyun... Toyota desen araçlarını geri çağırıp duruyor Very Happy

Saatler gibi arabalar da ilgi alanıma girdiği için sürekli araştırma halindeyim...
Bir sonraki aracım o anki maddi durumuma bağlı olarak en düşük bütçeliden en yükseğe doğru ;

Skoda Fabia RS (1,4 TSI 180hp DSG)
Seat ibiza bocanegra (1,4 TSI 180hp DSG)
Mini Countryman S (Yeni dört kapılı ufak jeep sınıfındaki aracı çook güzel Smile )
BMW X1

Motorsiklet çok seviyorum ama eşim izin vermez Very Happy Şöyle bir goldwing im olsa da Türkiyeyi onunla dolaşsam Smile
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPerş. 28 Ekim - 21:46

burbank demiş ki:
Ben şahsen Renault modellerinden memnunum. Daha önce 19, Megane ve Scenic kullandım. Oldukça rahat ve güvenilir arabalar. Güvenlik konusunda da çoğu modelleri Ncap' den 5 yıldız alıyor. Donanımları da oldukça zengin. Yalnız şimdi fiyatları eskisi gibi uygun değil.

Siz ne kullanıyorsunuz Garez?

ben araba kullanmıyorum... henüz almadım... ehliyetimde yok... teknik nedenlerden alamıyorum... Rolling Eyes
deka

deka

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 5:34

Genel yapım gereği, gerek saat konusunda ,gereksede diğer konularda hayalperest olmayıp ulaşabileceğim konularla ilgilendiğimden, diğerlerinin bir fantaziden öteye gitmediğini, biraz da yaşımın gereği bildiğimden, ilgilendiğim araçlardan birisinin her ne kadar alma düşüncem olmasa da cabrioletini sunmak istedim,
Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya 2010renaultmeganecc15
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 6:02

Çok güzelmiş araç. Megane mıdır?
Bu arada teessüf ederim benim istediğim araç hayali değil. Very Happy
2-3 yıl içinde Isparta'ya da uğrarım arabayla görürüz hayal meyal ne diyorsunuz Very Happy
Şaka bir yana spor araba alacak parası olup da cabrio'su olduğu halde almayan insanlara akıl erdiremiyorum. Üstü açılan araba candır ciğerdir. Smile
Bakone

Bakone

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 6:36

Aslında benimde şu an için hayal sayılabilcek bir isteğim var.Üniversite'de olabilir ama neyse.Bilirsiniz Lada'nın arazi için ürettiği Niva modeli var.Onlardan bir tane alıp şöyle bir yaz tatilinde Mordoğan-Urla taraflarındaki koyları gezmek isterim. Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya 655881

En son Bakone tarafından Cuma 29 Ekim - 7:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 7:18

Bakone demiş ki:
Aslında benimde şu an için hayal sayılabilcek bir isteğim var.Üniversite'de olabilir ama neyse.Bilirsiniz Lada'nın arazi için ürettiği Vega modeli var.Onlardan bir tane alıp şöyle bir yaz tatilinde Mordoğan-Urla taraflarındaki koyları gezmek isterim. Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya 655881

Lada Niva olmasın o Question
Bakone

Bakone

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 7:31

krytime demiş ki:
Bakone demiş ki:
Aslında benimde şu an için hayal sayılabilcek bir isteğim var.Üniversite'de olabilir ama neyse.Bilirsiniz Lada'nın arazi için ürettiği Vega modeli var.Onlardan bir tane alıp şöyle bir yaz tatilinde Mordoğan-Urla taraflarındaki koyları gezmek isterim. Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya 655881

Lada Niva olmasın o Question

Evet efendim dediğiniz gibi Niva olacak benimde aklıma şimdi geldi.Düzeltmeye gelmiştim uyarınız için teşekkürler. Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya 131433
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 7:33

ok1
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 8:12

Yamaha MidnightStar 950
Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya 5212
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 8:21

Of vervito of. Çok hastası değilimdir ama bu motor çok güzelmiş.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 9:13

Kawasaki VN900 mü bu mu diye çok düşündüm ancak ikisini de denedikten sonra Yamaha "ben bir başkayım" diye fısıldadı kulağıma Smile)
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 11:41

Nasıl yani? Sizde Yamaha var mı?
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 12:25

bootsector demiş ki:
Nasıl yani? Sizde Yamaha var mı?

geçen ay deneme sürüşlerini yaptım. 2.ellerine bakıyorum. tercihen yabancı plaka ile arıyorum.
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 13:14

İşte Motor; Very Happy

Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Batmanmotorcycle
deka

deka

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedCuma 29 Ekim - 19:22

Bu lastiklerle ayağada gerek yok, olduğu yere bırak dursun. diable
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedC.tesi 30 Ekim - 7:57

Zaten duruyor Very Happy Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedC.tesi 30 Ekim - 7:58

Bende durduğu için demiştim. fumeur
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 31 Ekim - 20:20

motor da çok dikkat ister

vervito demiş ki:
Kawasaki VN900 mü bu mu diye çok düşündüm ancak ikisini de denedikten sonra Yamaha "ben bir başkayım" diye fısıldadı kulağıma Smile)
[b]
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 12:21

bu fotoyu bilin bakalım nerede çektim ?
cvp : autoshow da hahaha
dangoz ziyaretçiler, bikaç sözüm ona güzel hatun görmüş bırakmışlar arabaları ablalarla foto çektiriyolar, tam bir komedi, abazonya Smile
ama ben forumumuzu saygın biçimde temsil ettim; bir baktım klasik arabaları büyük ihtimalle blancpain katkılarıyla sergilenmiş ve mini bir standı vardı, yanındada hoş bir abla vardı; dedim standdan biraz çekilirmisiniz saatleri almak istiyorum; hatun şok tabi; millet onla çektiriyor ben iteliyorum; e turksaat farkı...only watches diable
bunlarıda yalandan çektim dalga olsun; başkada foto yok insan bi araba çeker Smile

Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya 002eb
deka

deka

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedÇarş. 3 Kas. - 20:32

alkisalkis bravo
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPerş. 4 Kas. - 3:03

Fotoğrafta ışık çok patlamış ya.
Hatunlardan birisinin ışıltısı mı ışık patlaması yarattı? Very Happy
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPerş. 4 Kas. - 3:37

bu arada beni en çok etkileyen araç 5 serisi M pack oldu...
diğer uçuk arabaların yanına yaklaştırmadılar zaten, Aston standının başında dikilen denyolarla kavga ediyodum; neymiş randevulu alıyolarmış; illa ağaoğlu olmak lazım bakmak için
VIP gününde gidemedim malesef
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 2:28

Blancpain Fifty Fathoms dururken kızlara ne hacet alkisalkis
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 3:42

Smile
türksaat projelerinden sonra hiçbir marka umrumda değil; çok sıradanlar diable
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 14 Kas. - 0:37

bu araba ne renk?

burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya   Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya Icon_minipostedPaz 14 Kas. - 0:42

Vay, yanar dönerli Very Happy

Bende de zamanında bir saat vardı, kadranı hava sıcaklığına göre durmadan renk değiştirirdi. Müthiş keyifliydi.

Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Buraya taşındık
» Hamilton'cular Buraya
» 2. el otomobil tavsiyesi
» Otomobil genel
» Bugün aklımızdaki otomobil