Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Buraya taşındık

5 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Buraya taşındık Empty
MesajKonu: Buraya taşındık   Buraya taşındık Icon_minipostedPerş. 1 Ekim - 7:15

Arkadaslar forumun uyelerine ait ozel bir saat elbet birgun yapacagiz, buna inaniyorum.
Bu konuyu yeterince canli tutmak icin ayri bir bolum acmak istedim, eger begenmedinizse eski haline donusturulebilir.
Burada forum saatini hep beraber once fiktif olarak, sonra da reel olarak imal edebiliriz.
Bu bir iki yil da surebilir ama zaten en heyecanli kismi bu yolu yasamak bence.
haydi bakalim fikirlerinizi devam ettirin ama her yeni fikir icin yeni baslik acin ki ulasmak kolay olsun. :gule gule:
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

Buraya taşındık Empty
MesajKonu: Geri: Buraya taşındık   Buraya taşındık Icon_minipostedPerş. 1 Ekim - 10:33

evet bu 1-2 yıllık süreyi gözümüzde büyütmeden sabırla geçmeliyiz,bu sürenin uzun olması ne istediğimizi netleştirmek,ayrıca isteyipde maddi açıdan hazır olamayan arkadaşlara zaman kazandırmak açısından önemli,yoksa hemen hallet geç,3-5 kişi ancak yararlanacak gibi gözüküyor,daha sonra isteyecek arkadaşlar ise maalesef bundan yararlanamıyacakları için bence gündemi sıcak tutup acele etmemeliyiz.
aaltindeger

aaltindeger

Buraya taşındık Empty
MesajKonu: Geri: Buraya taşındık   Buraya taşındık Icon_minipostedPerş. 1 Ekim - 19:50

kesinlikle hem maddi açıdan hemde ortaya çıkacak saatın detayları açısından sürecin uzun tutulması, hem de bu saati isteyecek insanların sayısının artması açısından iyi olur düşüncesindeyim..
vervito

vervito

Buraya taşındık Empty
MesajKonu: Geri: Buraya taşındık   Buraya taşındık Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 6:09

ellerine sağlık mete abi, ben de konu gündemden düştü diye üzülmüştüm.
watcher
Admin
watcher

Buraya taşındık Empty
MesajKonu: Geri: Buraya taşındık   Buraya taşındık Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 8:33

Very Happy hic gundemden dusurur muyum, kanima isledi bu proje
http://www.turksaatforumu.com
ahogözlerim

ahogözlerim

Buraya taşındık Empty
MesajKonu: Geri: Buraya taşındık   Buraya taşındık Icon_minipostedPaz 11 Ekim - 23:54

Okul açıldığı ve evimde internet olmadığı için bende giremiyordum fakat foruma ait bir saat olacaksa bende bir şekilde yardımcı olmak isterim.

Buraya taşındık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamilton'cular Buraya
» Otomobil ya da Motorsiklet hayranları buraya