Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.

+15
krytime
silver
burbank
vervito
Akif
teng
deka
crazyhours
egunns
GAREZ
Drao
bootsector
dreren
watcher
aaltindeger
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
aaltindeger

aaltindeger

hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Empty
MesajKonu: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 0:58

saat gerçekten dikkat çeken, kendini gösteren albenili bir saat. bir kez daha herkese teşekürler ben saate bayıldım her şeyini beğendim... gel gelelim etraftaki saati farkedip soranlara, tüm hikayeyi tekrar tekrar anlatmak nedense bana hiç sıkıcı gelmedi Smile dinleyenlerin yüzünde istisnasız hayranlık gördüm.. fiyatını söylediğimde saatlere pek para verme taraftarı olmayan (15-20 liralık saat alanlar) bile fiyatını pahalı bulmadı.. bir kısmı neye güvenerek para gönderdin diye sordu , forumun genel havasını anlattım, forumdaki dostluk ortamını artık herkes mete abiyi tanıyo mesela (popüler ettim seni trabzonlarda mete abi SmileSmile ) saati ilk bugün taktım ve ilk karşılaştığım tepkiler bunlar.. zaten bundan sonra uzun bir süre kutusunda yatar bu yavru..Smile bu arada sabah ayarladım henüz farkedilir bir sapma yapmadı.. alkisalkis
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedÇarş. 20 Ekim - 3:34

Desene Trabzonda da meshur olduk okkiii

Benim tarafimda da saati goren hemen asilip bir tane de kendisi istiyor ustelik ben fiyati 550-600 gibi soyluyorum ama yine de cok ucuzmus bize de diyorlar va sadece 50 tane urettigimizi ve bir daha asla olmayacagini soyleyince gozlerdeki hayalkirikligi bende ciddi acima hissi uyandiriyor.

Ankaraya THK100. yil icin gorusmeye gittigimde gorusmede araci olan subaylar olayi kavrayamiyorlardi.
Bir alisveris merkezine gittik (galiba optimum), onlara dedim ki "beni buranin en lux saatcisine goturun"
Onlar da beni bir saatciye goturduler.
Saatciye "en pahali ve luks saatleriniz hangisi gosterebilirmisiniz" dedim
Adamlarda en pahali longines kronolu ve duz varmis
getirdi baktik, fiyatlar 3.000tl ile 6.000tl arasi
Indirimlerle filan 2.000 ile 4.000 arasinda degisiyordu

Ardindan ben bizim saati kutusuyla cikardim ve adama "bir bak bakalim ne dusunuyorsun" dedim
Satici aldi, evirdi cevirdi ve baktikca saskinliktan garip sesler cikarmaya basladi (aboow, bu ne yaaa, vayyy, wishhh ve benzerleri) guluyor
Hemen fiyatini sordu ben de kendisinde olsaydi kaca satabilirdi dedim.
Satici "abi ben bunu vitrine 4 bin tl den asagi koymam dedi.
Ben de fiyatinin 500€ oldugunu soyleyince satici soyle bir duraksadi ve "abi hemen bizim alim merkezini ariyorum, hemen bu saatlerden biz de alalim, ben bunu vitrine 2 bin den koyarim ve peynir ekmek gibi satarim" diyince
adama bunun olamayacagini ve tumunun satildigini ve bir daha yapilmayacagini soyledim.
Gozlerindeki inanmazligi ve hayalkirikligini gormeliydiniz.
http://www.turksaatforumu.com
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 23 Ekim - 7:36

guluyor kıskananlar çatlasın fumeur
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 23 Ekim - 11:07

Her birimiz saatlerimizi 2şer bin euro dan satalım. Sonra onun yerine 4 tane yeni proje yapalım. Sonra projelerden birisini daha satalım onun yerine 4 tane daha proje yapalım. Hezarfen kaynağıyla 7 farklı kol saatimiz olsun Very Happy Very Happy Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPaz 24 Ekim - 23:34

Dostlar cumartesi aksami bir saat bulusmasinda yemekte idim.
Toplam sanirim 50 kisinin ustunde idik.
Yemek isvicre forumu tarafindan duzenlenmisti ama yemekte en az 10-15 katilimci cok onemli idi.
Bir tanesi harry winston markasinin tasarim danismani, birkac digeri cok buyuk saat magazalarinin sahipleri filan.
Saatimiz on numara alarak testi gecmistir haberiniz olsun.
Tasarim danismani kendisine bir tane istedi ve yok hepsi bitti diyince gozlerindeki hayakl kirikligini tahmin edemezsiniz.
Bir baska saat saticisi 25 adet siparis vermek istedi, o aksam eger elimde 40 tane olsaydi hepsi giderdi. Ustelik fiyatini da foruma 600€ olarak deklare ettim, demek bir de gercek fiyati duysalardi ne olacakti.
Forumun adresini aldilar, yeni projelerimizi takip etmek ve yeni projelere katilmak isteyen en az 20 kisi cikti.
Yine biri brukselde tanidiginiz nicolasin satis muduru oldugu magaza, digeri de luksemburgtaki bir magaza gelecek projelerimizden haberdar olmak ve saatlerimiz ilki gibi basarili olursa almak istiyorlar, ben de oncelikle foruma yaptigimizi ve limitleri en fazla 100 adetle sinirli tutacagimizi soyleyince eger forumdan alinmayan olursa kalanlarin hepsini almak istediklerini soylediler.
Ortada masada, yaklasik 100 adet saat vardi, iclerinde 100-150 bin euroluk saatler de vardi ama bana inanin iclerinde en cok ilgiyi bizim saat cekti cunku hicbiri ne rakamlari gormusler ne de markayi, oyle olunca herkes birbirine bu ne marka "turksaat" yeni bir marka mi, hic duymadik ama saat cok guzel olmus" gibi sorular yoneltti ve neticede ayaga kalkip saat hakkinda genis bir bilgi vermek zorunda kaldim. Tabi ki herkes forumumuzu tebrik ettiler.
Daha detayli bilgi daha sonra verecegim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPaz 24 Ekim - 23:45

Geceden birkac resim, kolumda bir glashutte original deniyorum, bu saatin modeline bayildim.
Yine hezarfen saatimiz birkac baba saatin arasinda

hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. UTEIh2Nf3SbgpBi

hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Bruxel24
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPaz 24 Ekim - 23:46

Saatimizin kenarda durmasinin nedeni surekli elden ele dolasinca masada pek durmadi, alan inceledikten sonra kenara koydu.

hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Dsc08375
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPaz 24 Ekim - 23:48

Saatimiz kurcuklaniyor:

hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Bruxel12
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPaz 24 Ekim - 23:50

Geceden bazi resimler asagidaki link'te,
Ben hic resim cekmedim ama taninmis bir blog sahibi ve bir isvicre dergisi muhabiri (ismini hatirlamiyorum kart verdi) saatimizin bol bol resimlerini cektiler, sanirim yayinlayacaklar, haber verecekler o zaman size bildiririm.

http://forumamontres.forumactif.com/fameuses-rencontres-f15/fameuse-rencontre-a-bruxelles-23-octobre-2010-t86598-150.htm
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 0:12

watcher demekki bir süre sonra Hezarfen'le avrupa gezerken çok havamız olacak. hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. 655881

Yalnız bu iş burada kalmasın lütfen. Diğer projeler noldu? Bir hevesle başlamıştık ama şimdi nerdeyse tüm projeler rafa kalktı gibi forumda bir hava var. hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. 224947

Ne olacak bundan sonra?
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 0:15

Drao demiş ki:
watcher demekki bir süre sonra Hezarfen'le avrupa gezerken çok havamız olacak. hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. 655881

Yalnız bu iş burada kalmasın lütfen. Diğer projeler noldu? Bir hevesle başlamıştık ama şimdi nerdeyse tüm projeler rafa kalktı gibi forumda bir hava var. hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. 224947

Ne olacak bundan sonra?

diğer projeler devam edecek gibi gözüküyor... en azından kilitli olmayanlar... banada 1 tane NUSRAT alırsın(!) proje iptal olmasın diye olur mu?... hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. 714953
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 0:20

Drao demiş ki:

Ne olacak bundan sonra?

Yok yok projeler durmayacak, fakat actigim anketin biraz daha ilerlemesini bekliyorum ki forumun istegine gore birseyler tasarlayalim, simdilik kucuk butceli bir saat isteniyor goruluyor, ben de bunun uzerinde calisiyorum, haber olmamasi daima iyi haber anlamina gelir, kotu haber zaten cabuk gelir fumeur
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 0:48

bravo alkisalkis
zaten bırakın saati sadece proje tema düşüncesi ve teslim yerini duysalar bile kafayı yerlerdi Wink

bu arada glashutte sana çok yakışmış ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 1:00

egunns demiş ki:
bravo alkisalkis
zaten bırakın saati sadece proje tema düşüncesi ve teslim yerini duysalar bile kafayı yerlerdi Wink

bu arada glashutte sana çok yakışmış ok1

Saatin teslim edilme yerini ve hezarfenin kim oldugunu da anlattim, hatta tepe cok ilgi cekti ve onun glata kulesinin catisindan esinlendigini de ogrenince muthis begeni topladi ok1

Glashutte'ye resmen yamuldum, bu kadar mi guzel olur bir saat, ustelik makinesi de inhouse makine olunce hepten yamulma garantili bir durum.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 2:08

vay be triplere girdim ben inceden Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 3:30

ok1 süper biere

En son deka tarafından Ptsi 25 Ekim - 4:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 3:34

Ne güzel;keyifli bir ortam;saatsever hanımefendiler de var;umarım Türkiye'de de saat kültürü hanımlar arasında yerleşir;büyük kasa diye ne olduğu belirsiz;çin işi quartz takmaktan kurtulurlar
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 3:49

sadece bayanlar değil erkeklerinde büyüük bir bölümü saati takı olarak görüyorlar TR de; e merak işi tabii

dreren demiş ki:
Ne güzel;keyifli bir ortam;saatsever hanımefendiler de var;umarım Türkiye'de de saat kültürü hanımlar arasında yerleşir;büyük kasa diye ne olduğu belirsiz;çin işi quartz takmaktan kurtulurlar
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 3:52

egunns demiş ki:
sadece bayanlar değil erkeklerinde büyüük bir bölümü saati takı olarak görüyorlar TR de; e merak işi tabii

dreren demiş ki:

Haklısınız;merak;keyif ve sanatseverlik işi ok1 Artık biri bana daniel klein saatini orjinal mi diye sorarasa tabii diyorum;zaten Daniel de Calvin Klein'ın gizli kardeşiymiş fumeur
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 3:53

Tabii bu arada üstüne para verseler;Calvin Klein bir saati koluma takmam
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 20:04

dreren demiş ki:

kolunuzamı takmazsınız hiçmi takmazsınız Question muhaha
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 20:40

hezarfen hazretlerinden forum üyesi olmayan bir arkadaşıma da almıştım. Sadece ilk taslak fotoğrafı görüp ben de alayım demişti (dolandırılırsak ben seni bilirim forum morum anlamam ön şartıyla tabi ...) tamam dedim sorumluluk bana ait .Dün saat eline ulaşmış... arıyor beni yav harika imiş ne diyeceğimi bilmiyorum mükemmel bir şeymiş... bundan sonrakilere de varım dedi senin girdiğin projelerden haberdar et beni ...eyvallah dedim .Mutlu oldum .selam ettim .
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 21:55

aaltindeger demiş ki:
dreren demiş ki:

her türlü takmam muhaha muhaha

En son dreren tarafından Salı 26 Ekim - 9:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 25 Ekim - 23:34

aaltindeger demiş ki:
dreren demiş ki:

Calvin'in zaten yaptırdığı diyeceğim artık;kol saatinden başka saat yok study
teng

teng

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedSalı 26 Ekim - 1:25

Hezarfen'den almış ve bir arkadaşım geçenlerde geldi kolumdaki saate baktı ''ne bo.tan bir saat öyle dedi. Ben de olm sen bilmezsin bu Omega'nın ... modeli deyince sırıtarak '' özel bir saat mi yani, benimki özel de'' deyince espriyi anladığım için gülümsemekten başka birşey yapmadım.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPaz 16 Ocak - 10:05

Dün hanım mağazada alışveriş yaparken bende sıkıntılı bir vaziyette oturup beklerken geldi biri saati sordu; kaydırdım kazağın kolunu saati söyledim,...çocuktan ses yok; bir baktım dalmış saate " bu ne kadar güzel bir saat, hiç buna benzer bir saat görmemiştim" dedi
Ben de bu bir tasarım, onlarca saatseverin görüşüyle özel olarak ve sadece 50 adet üretildi deyince çocuktan garip sesler çıkmaya başladı, su kaynattı heralde Smile

hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. 002xbj
deka

deka

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPaz 16 Ocak - 20:01

Havan batsın. diable
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 17 Ocak - 1:17

artık kum saati yapalım derim; türksaat kola takılmayacak kadar güzel saatler yapmaya başladı Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 17 Ocak - 5:43

Hele rumi de bir ciksin sen o zaman havamizi gor fumeur
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 17 Ocak - 8:00

Abi Rumi'yi dört gözle bekliyoruz.

Sonra benim favorim Avicenna. Hergün açıp açıp fotoğrafına bakıyorum haberiniz olsun. Kum saatine daha var yani.
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 17 Ocak - 9:39

benden de bir anı;saat ustası saatimi gördü;hayran hayran baktı;fotoğrafını çekti;ama onun için kötü son;limitli üretim olduğunu öğrenince bir hayalkırıklığı yaşadı
dreren

dreren

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPtsi 17 Ocak - 9:41

ismiyle cismiyle;siretiyle suretiyle müstesna bir saat Hezarfen...
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedSalı 18 Ocak - 11:20

önce projeye yakışır zariflikte kasa bulmak gerekiyor

Akif demiş ki:
Abi Rumi'yi dört gözle bekliyoruz.

Sonra benim favorim Avicenna. Hergün açıp açıp fotoğrafına bakıyorum haberiniz olsun. Kum saatine daha var yani.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedSalı 18 Ocak - 13:10

Asıl Nusrat projesi müthiş olacak 300M WR saat ve özel üretim... ( alanların onu beğenmemesi imkansız... ) eğer her şey yolunda giderse yıl sonunda 500€ Blogumdan gelebilir... tabi reklamlara tıklanırsa...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedCuma 21 Ocak - 13:40

Hezarfeni alamayan bir arkadaşım diyor ki sen hezarfeni bana ver birkaç gün takayım bak sana kaç tane rumi alıcısı topluyorum...çok fena köşeye sıkıştırıldım. Smile)) dedim sen o arkadaşları bir çay sofrasında topla ben hezarfenle bunca işin arasında gelir kendim prezentasyon yaparım kolumda.. ancak kimseye veremem saatimi Smile)
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedCuma 21 Ocak - 18:58

vervito demiş ki:
dedim sen o arkadaşları bir çay sofrasında topla ben hezarfenle bunca işin arasında gelir kendim prezentasyon yaparım kolumda.. ancak kimseye veremem saatimi Smile)

Very Happy Very Happy
silver

silver

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 5 Şub. - 0:12

babam el koymak için ciddi bir çaba gösteriyor ne yapıcaz bilmiyorum, daha önce de epos'a el koydu durum vahim Crying or Very sad
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 30 Tem. - 7:09

arkadaşlar biliyorum uzun süredir ortalarda görünmüyorum...
hezarfen saati bir pilot saatiydi. zaten adını da bu olaydan aldı.
ben de bu saatin belki anlamına bir katkı yapar diye bir fotoğrafımı sizinle paylaşmak istiyorum Smile
hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. SE3jN
deka

deka

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 30 Tem. - 7:30

Anlamlı olmuş. ok1
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 30 Tem. - 7:45

Çok şık durmuş kolunuzda.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 30 Tem. - 7:53

Teşekkür ederim... Very Happy
Benzer bir fotoğrafı 4. sırmayı aldığımda da koyarım foruma Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 30 Tem. - 8:01

İnşallah, bir daha satışa koymamanız dileğiyle.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 30 Tem. - 10:35

O yaşanan bir talihsizlikti. Artık Hezarfen'imden ayrılamam...
deka

deka

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 30 Tem. - 10:41

ok1
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 30 Tem. - 22:09

Size ve dolayisi ile mesleginize bagli anlami olsun cok güzel yakismis, güle güle kullaniniz, saatinizden hic ayrilmamaniz dielgi ile.,
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedC.tesi 30 Tem. - 22:21

Bootsector,

Saatin çok güzel gözüküyor. Güle güle kullanmaya devam et.

Pilotlar Rolex'e düşkündür bildiğim kadarı ile Hezarfen için nasıl tepkiler alıyorsun?

Uzaklara uçmaya başladın mı? Daha önce oralara gittikçe saatler hakkında yardımcı olabileceğini söylemiştin. Oralardaki gözlemlerin nelerdir? Bize ne zaman saatler getirmeye başlayacaksın?
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPaz 31 Tem. - 0:20

Saatler getirmeye başlamam çok yakındır arkadaşlar. 3-4 ay içinde siparişleri alabilirim. Foruma yeni eklenen arkadaşlara da aynı duyuruyu yapmış olayım.
Söylediğim gibi 3-4 ay içinde dünya turu atmaya başlayacağız. Buna bağlı olarak duty freelerden, eğer imkanım da olursa şehir merkezlerinden saat getireceğim forum üyelerine. Bu işten herhangi bir kar amacı gütmüyorum. En kötü ihtimalle etiket fiyatının aynı fiyatına getireceğim. En iyi ihtimalle saatte pazarlık yapıp fiyat düşürtebilirsem direk son fiyat üzerinden getiririm. Zaten uçuşlara başlayınca buradan haber ederim. Hangi ülkelere gideceğimi de öncesinden uçuş planı yayınlandıktan sonra belirtirim. Ama yapamayacağım şeyi de belirteyim. Farklı ülkelerden fiyat karşılaştırmaları yaparak en uygununu bulamam. O kadar zamanım olacağını düşünmüyorum. Ama iki uçuş arasında 1-2 saatlik ara varsa bile hemen duty free deki saat dükkanlarını talana girişirim Smile
Durum böyle arkadaşlar.
Pilot arkadaşlar Hezarfeni gerçekten çok beğendiler. Kendilerine satmam için 4-5 teklif geldi ve hepsi de iyi rakamlardı. Saatin hem tarihimizi yansıtması(osmanlıca numerikler), hem de havacılıkla ilgili olması birçok meslektaşımın dikkatini çekiyor.

Rolex konusunda çok bir fikrim yok ama genelde maaş skalası belli limitlerin üzerinde olan herkes Rolex'e ilgi duyar Smile
Bunun haricinde Breitling, Seiko, Citizen, Casio kullanan da birçok meslektaşım var Smile
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPaz 31 Tem. - 7:03

güle güle kullan hocam. saatinin değeri parayla ölçülemez.

saygılar.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedÇarş. 7 Eyl. - 20:51

Vaaayyy sevgili boot, cok yakismis, saate de buyuk anlam katmis alkisalkis

Daha geniz izlenimlerimi sonra yazacagim ama seni de tebrik ediyorum kardesim ok1
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.   hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar. Icon_minipostedPerş. 8 Eyl. - 10:14

Teşekkür ederim Mete abi. Foruma geldin canlılık getirdin. Bakıyorum her konuya yazılan son mesaj bugün atılmış Smile

hezarfen hakkında dışardan yapılan yorumlar.
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Osmanlı için yapılan anahtarlı ve zincirli(prior)saatler
» Zenith Yorumlar
» Hezarfen'in ihtiyacı olan ....
» Hezarfen Ahmet Çelebi
» Hezarfen icin cam