Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi

+33
mehmet_34
ytk
bao.bao
ugurhakan
byrmcl
GAREZ
faust
qazokmubec
Ataolur
bytepire
SERDAR
MortingenStrasse
bootsector
yusufduz
crazyhours
trilobid
selcuk
egunns
kelby
forbidden
haspirin
borahan
fevzi aker
yolgezer_7k
deka
adnanterazi
Drao
kHanTW
teng
watcher
krytime
SEBA
vervito
37 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
hasangngr

Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 20 Ocak - 4:44

teşekkür ederim
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 20 Ocak - 4:52

Mkainanın altın kaplama veya normal çelik olduğunu belirtmemişsiniz, buradan normal olduğunu anlıyorum.
hasangngr

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 20 Ocak - 5:55

evet makina normal çelik olacak Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 20 Ocak - 6:05

Ok.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedCuma 20 Ocak - 21:24

yusufduz demiş ki:
Sorun değil benim için ama kaçırdım mı acaba,arka kapak standart çelik olmayacak mıydı?

Arka kapak celik ama makinenin gorundugu bolum safir cam.
http://www.turksaatforumu.com
sandan

sandan

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedC.tesi 21 Ocak - 5:43

Sn arkadaşlar,
Çelik Yedek liste 1 nolu sıradaki saatim için bende, mümkünse altın kaplama makine tercih ederim.
Sn deka beni de dahil ederseniz sevinirim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedC.tesi 21 Ocak - 6:03

Tamamdır.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedC.tesi 21 Ocak - 7:37

deka,

bendeki bütün saatleri (1 adet altın kaplama, 2 adet çelik ödenmiş 1 adet yedek listede çelik ödenmemiş var şu anda, bu hafta itibariyle onu da ödeyeceğim) altın kaplama tercih ederim olursa. olmazsa sadece altın kaplama olanı yeterlidir.

saygılar.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedC.tesi 21 Ocak - 8:21

Tamam sizin çelikler altın kaplama diye işlenmiş, RG de ise belirtmeye gerek yok, hepsi altın kaplama olacak.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 26 Ocak - 1:16

Arkadaslar listeler kapanmistir, bundan boyle listelere yeni isim kayit edilmeyecektir.
Aslinda numune cikana kadar bekleyecektik ama bu arada makinelerin fiyati neredeyse iki misli olmus durumda, bu durumda her yeni kayit icin kendi cebimden odemek zorunda kalacagimdan oturu bu durumu anlayisla karsilayacaginizi umuyorum.
Listeyi 100 adete kadar cikarabiliriz ama bundan sonra listeye girecek arkadaslar icin fiyat 600€ olmustur.
Bu arada listeye yazilmis olup ta parasini odememis olanlar da listeden cikarilacaklardir ve onlar icin de fiyat 600€ olmustur.
Uzgunum ama daha iyisini yapamiyorum.

.
http://www.turksaatforumu.com
cleric

cleric

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 26 Ocak - 4:17

watcher demiş ki:
Arkadaslar listeler kapanmistir, bundan boyle listelere yeni isim kayit edilmeyecektir.
Aslinda numune cikana kadar bekleyecektik ama bu arada makinelerin fiyati neredeyse iki misli olmus durumda, bu durumda her yeni kayit icin kendi cebimden odemek zorunda kalacagimdan oturu bu durumu anlayisla karsilayacaginizi umuyorum.
Listeyi 100 adete kadar cikarabiliriz ama bundan sonra listeye girecek arkadaslar icin fiyat 600€ olmustur.
Bu arada listeye yazilmis olup ta parasini odememis olanlar da listeden cikarilacaklardir ve onlar icin de fiyat 600€ olmustur.
Uzgunum ama daha iyisini yapamiyorum.

.

üstad daha ne yapasın..Allah senden razı olsun.
ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPerş. 1 Mart - 3:47

Arkadaslar herhangi bir nedenden oturu rose gold rumi den vazgecicek birisi olursa bana pm atsin lutfen.
kHanTW

kHanTW

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 6 Icon_minipostedPaz 4 Mart - 19:37

Ben vazgeçecek değil de çeliğe dönmek isteyen birisi warsa takası düşünebilirim.

Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Rumi Altin Kaplama Makineler
» Hamilton rose gold
» altın kaplama
» ROLEX Altın mı Kaplama mı?
» RUMI Projemiz Için Liste Bilgileri