Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi

+33
mehmet_34
ytk
bao.bao
ugurhakan
byrmcl
GAREZ
faust
qazokmubec
Ataolur
bytepire
SERDAR
MortingenStrasse
bootsector
yusufduz
crazyhours
trilobid
selcuk
egunns
kelby
forbidden
haspirin
borahan
fevzi aker
yolgezer_7k
deka
adnanterazi
Drao
kHanTW
teng
watcher
krytime
SEBA
vervito
37 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 9:35

trilobid demiş ki:
Üstadım eğer şartlar böyle ise ben geçme taraftarıyım. Bunun için ayriyeten diğer konu başlığında(çelik liste) herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu? Ben yine altın kaplama listesinde 28 numarayı alabilirim müsaade ederseniz.

Sizi celik listesinden silip altin kaplama listesinde 28 numaraya yazdik.
http://www.turksaatforumu.com
trilobid

trilobid

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 9:40

Çok teşekkür ederim. Bu arada çok kısa bir süredir formu takip ediyorum ve yaptığınız çalışmaları gerçekten takdir ve hayranlıkla izliyorum. Şahsınızda tüm yönetici arkadaşları ve projelere fikirleriyle katkıda bulunan arkadaşları tebrik ediyorum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 9:46

Hepimiz tesekkur ediyoruz ok1
selcuk

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 11:15

arkadaşlar 1 tane de rose gold projesine dahil olmak istiyoorum
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 19:59

listeye dahil oldunuz. ok1
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 20:20

yav 25 idi ne zaman 33 oldu bu liste? ben geçiş yapacakken dolu idi çevre yolu mu açıldı şimdi zaten kararsızım yapmayın Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 20:36

Talep'e gore altin kaplama listesini 50 adete kadar cikarabiliriz ama daha fazla olmayacak.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 20:48

abi o zaman sen söyle hangisini alayım yav valla kararsız kazım vaziyetindeyim sen olsan ne yapardın tek birini alacak olsan yani ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 21:03

Ben olsam tek almam, bu kesin.
Neticede bu saat ozel ve bir koleksiyoncu icin iki versiyon da bulunmasi gerekir.
Hatta ben kendime degisik kadran versiyonlari ile 5-6 parcalik koleksiyon yapacagim.
Pahali saatlere bir suru para verdik, 6 saat 1800€ tutar, bu da bir tane orta duzey saat parasi, bundan hic kacinmayacagim, ulkemin izlerini tasiyan bu koleksiyonlar cok ozel olacaklar.
Simdilik forumu bekliyorum, biliyorum ki bunu yabanci forumlarda acikladigim zaman tam koleksiyon halinde bile alacak kisiler cikacak.
Genel duygum, bizlerde bircok kisi her seyde oldugu gibi bu saatlerin anlami konusunda da bir farkinda olmazlik yasiyorlar.
Hezarfen ilk listeye acildiginda bu konuda tereddut edenler daha sonra hata yaptiklarini anladilar ama gec kalinmisti.
Biraz da bu nedenle limit konusunu bu sefer biraz elastik yaptik ama bu sefer de katilim yeterli olmakta zorlaniyor, ben katilimlari hemen doldurabilirim ama ilk firsat forumun olsun diyorum, bunun nedeni saatimizin ozelliginin forumun ortak tasarimi olmasi.
Hezarfendeki katiligi burada gostermemeye calisiyoruz, ustelik elimizde imkanlar da var, kasalari kendimiz urettirdigimiz icin yeterli kasamiz da var.

Yine de celik saatleri en fazla 100 ad. Altinlari da en fazla 50 adet yapacagiz.
Forum limitini doldurdugunda kalanlari ben disaridan hemen dolduracagim.
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 21:08

watcher ödeme takvimi (planı) nasıl olacak Question
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 21:14

watcher demiş ki:
krytime demiş ki:

Yaklasik 1-2 hafta sonra %50 pesinatlar icin alicilar tarafindan odemeler baslayacak.
Pesinatlari topladiktan sonra ureticilere pesinatlari oderiz.
Bu sanirim iki hafta gundemde olur ardindan eger halen bos yer olsa da siparisleri kapatiriz.
Iki ay sonra numunelerimiz gelir.
Boylece ureticilere pesinatlari odedikten yaklasik iki ay sonra kalan %50 odenmesi lazim.
Son parayi odedikten iki ay sonra saatlerimiz elimizde olur.
Aradaki hesaplanamayan zaman uzatmalari da dusunursek mart veya en gec nisan gibi elimize gecerler.
Daha erken olursa cok daha iyi tabi ki.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 21:20

ikisini de almam gerektiğini anlamış vaziyetteyim de hanıma açıklayamam bunun için bile zar zor izin aldık... aslında altın kasadan beni uzaklaştıran arka kapağın çelik olacak olması. neyse bakalım çelikten devam şimdilik ilerleyen saatler de destek gelirse bakacağım kendi adıma ...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 21:27

Istersek arka kapagi da altin kaplama yaptirabiliriz bu sorun degil ama kaplama oldugu ve o tarafin ter asitli kol ile surekli temas halinde bulunacagindan zaman icinde kaplama zarar gorur endisesi ile arka kapagin celik olmasina karar verdik.
Zaten altin kaplamalarin hemen hepsi (eskilerden ender bir kaci haric) arka kapagi celik yapiyorlar.
Hatta
Size altin diye satilmaya calisilan bir saatin arka kapagi celik ise kesinlikle altin degildir, kaplamadir.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 21:36

evet rastladım öyle altın kaplamalara hatta benzer bir jl almıştım ikinci defa atma yaptığı için servise gönderdim iki hafta oldu bakalım . konuyu saptırmadan değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür eder saygılar sunarım .Smile ben çelik kasa listesine gidiyorum hoşçakalın Smile
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 22:09

watcher demiş ki:
watcher demiş ki:
krytime demiş ki:

Yaklasik 1-2 hafta sonra %50 pesinatlar icin alicilar tarafindan odemeler baslayacak.
Pesinatlari topladiktan sonra ureticilere pesinatlari oderiz.
Bu sanirim iki hafta gundemde olur ardindan eger halen bos yer olsa da siparisleri kapatiriz.
Iki ay sonra numunelerimiz gelir.
Boylece ureticilere pesinatlari odedikten yaklasik iki ay sonra kalan %50 odenmesi lazim.
Son parayi odedikten iki ay sonra saatlerimiz elimizde olur.
Aradaki hesaplanamayan zaman uzatmalari da dusunursek mart veya en gec nisan gibi elimize gecerler.
Daha erken olursa cok daha iyi tabi ki.

ok1 teşekkürler.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 7 Kas. - 23:38

crazyhours demiş ki:
ikisini de almam gerektiğini anlamış vaziyetteyim de hanıma açıklayamam bunun için bile zar zor izin aldık... aslında altın kasadan beni uzaklaştıran arka kapağın çelik olacak olması. neyse bakalım çelikten devam şimdilik ilerleyen saatler de destek gelirse bakacağım kendi adıma ...
Aynı durumdayız fumeur ,altın kaplama isteğini zor frenliyorum,neredeyse balataları yakacağım diable keşke 2 sini de alabilsek ,tek tercih olunca sorunsuz çelik, kaplama olan altının önüne geçiyor. ok1
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 0:24

Arkadaşlar,bende listeye 1 adet ile dahil olmak isterim müsaade ederseniz.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 0:30

Mesajını buraya yazdığına göre altın kaplama kasa istediğini anlıyorum.Boştaki numaralardan tercih ettiğin var mı?,
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 0:39

Evet doğru Deka,listenin güncel olduğunu düşünerek No:25 olabilir diyorum.
Teşekkürler
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 0:47

ok. işlem tamamdır. ok1
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 7:03

deka hoca no: 30 ltf tşk
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 11:27

ok. ok1
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 11:51

Aahahahahahahahaah
Tek bir rakam kalmış. Baya güldüm gece gece Very Happy
Onu gönderelim bari saat müzesine Very Happy
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 12:11

hahaha
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 14:04

Onu belcikali dostuma cevirdim nasil olsa o anlamaz diable
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 23:49

İyi fikir Mete abi biere
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 25 Kas. - 18:48

merhaba;

benı lısteden cıkartırmısınız, ksımetse daha sonrakı projelere artık...Tşk.
http://www.boraeresici.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 25 Kas. - 22:18

borahan demiş ki:
merhaba;

Seni zaten listede goremedim?
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 25 Kas. - 22:34

sanırım cıkartılmısım daha onceden??? neyse su an ıcın sıkıntı yok teşekkürler.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 25 Kas. - 23:07

Belki de acaba bana pm ile yazdin da ben mi cikardim hatirlayamadim scratch
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 25 Kas. - 23:51

yok ustad daha once yazmamsıtım cıkrtılmak ıcın.

ama ben eklendıgını de hatırlıyorum sonra ne oldu takıp etmedım. Sorun degıl...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 25 Kas. - 23:53

borahan demiş ki:
merhaba;

Bu mesaj üzerine listeden ben çıkarmıştım.
SERDAR

SERDAR

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 27 Kas. - 12:29

ben 6-7 ay bu foruma girmesem iyi olacak, yoksa sinir hastası olucam. bu kadar muhteşem bir saat harika bir fiyata ve şimdilik almayı bile düşünemiyorum. Hezarfen'i kaçırmıştım zaten de, rumi'ye de böyle kedinin ciğere baktığı gibi bakmak zorunda kalıyorum agliyor
Bu projeyei düşünen ve hayata geçiren arkadaşları takdir ve tebrik ediyorum, inşallah sonraki projelerde ben de yer alabilirim. alan arkadaşlara da şimdiden hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız inşallah. yine de dikkatli olun siz, saatlerin üzerinde biraz gözüm kaldı, nazar değebilir de guluyor
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 28 Kas. - 12:04

@serdar
hayat bu, neler getirir neler götürür
sen yinede konuyu takip et daha teslim süresine ortalama 5 ay var
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 30 Kas. - 20:21

ben 6'yı alabilir miyim? Ona göre Axiaziz'e bilgileri göndereceğim. teşekkürler.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 30 Kas. - 20:31

ok. "6" sizindir.
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 30 Kas. - 20:49

yanlış anlatmışım Rolling Eyes
19 yerine 6'yı istemiştim.

zahmet olacak ama 19'dan ismimi siler misiniz? tekrar teşekkürler
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 30 Kas. - 21:00

ok. ben de yanlış değerlendirmişim, hemen düzeltiyorum.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 1 Ara. - 20:20

2 adet çelik istemiştim 4 ve 5 numaralar. ilk taksit ödemelerini de yapmıştım . fakat arkadaşım vazgeçti ben bu 4 numara ile altın listesine geçsem olur mu acaba yer var mı ? yani 5 numaralı çelik ve boş kalan (31 hariç Smile ) herhangi bir altın?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 1 Ara. - 22:56

ok. ben değişikliği yapıyorum,bu konuda axiaziz e bilgi verirseniz uygun olur,çelik "4" ü iptal edip altın kaplama "26" yı veriyorum.
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 15 Ara. - 0:55

Merhaba,

peşinat ödemesindeki gecikme nedeniyle özür dilerim.
Bugün havaleyi TL hesabına çıkardım,Axiaziz' e gerekli açıklama ve dekont bilgilerini mail ile yolladım.
Gayret gösteren ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Selamlar
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 15 Ara. - 23:56

Morpheus'a 20 numarayi verdik.
Morpheus, rus saatleri uzerine fransizca bir forumun kurucusu.
trilobid

trilobid

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 18 Ara. - 1:47

Sonunda bir arkadaşımı ikna ettim acaba altın kaplamada yer kaldı mı?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 18 Ara. - 2:43

Sadece "31" numara boş, senin adına mı yazalım?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 18 Ara. - 3:13

trilobid demiş ki:
Sonunda bir arkadaşımı ikna ettim acaba altın kaplamada yer kaldı mı?

deka demiş ki:
Sadece "31" numara boş, senin adına mı yazalım?

14 numaradaki yabanci forumdan bir arkadas, 31 numara onlarda anlam ifade etmiyor, onun icin onu 31 numaraya aldim ve trilobid'e 14 numarayi yazdim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 18 Ara. - 3:36

ok. ok1
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 19 Ara. - 8:01

altınlar full masallah, yoksa sizde benim gibi eritip satmayımı düşünüyorsunuz diable
trilobid

trilobid

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 19 Ara. - 8:44

Tamam inşallah hafta içi ödemeyi yapacağım
trilobid

trilobid

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 3 Ocak - 0:23

No:14 için ödeme yaptım fakat listede görünmüyor
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi   Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 3 Ocak - 1:21

ödenenlerin son hali güncellenmedi

Liste 2 Altin Kaplama (Rose Gold) Rumi Listesi
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Rumi Altin Kaplama Makineler
» Hamilton rose gold
» altın kaplama
» ROLEX Altın mı Kaplama mı?
» RUMI Projemiz Için Liste Bilgileri