Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saatseverlere Merhabalar...

+6
kemal-cebeci
Hafsa
watcher
deka
teng
bluecrab35
10 posters
YazarMesaj
bluecrab35

Saatseverlere Merhabalar... Empty
MesajKonu: Saatseverlere Merhabalar...   Saatseverlere Merhabalar... Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 10:35

Saat bence bir erkeğin en önemli -belki de tek- aksesuarıdır. Yaşım 45 ve eskiden beri saatlere ayrı bir merakım vardır. Ancakkk meğer ben bu konuda hiç derinleşememişim :( Çünkü en son aldığım saatimin şirketi eşofman da üretiyorrr taskafa Yani saatin stili ön plandaydı hep, içindekiyle pek ilgilenmezdim.
Ama sonra bu forumu keşfettim ve hemen üye oldum, başladım forumda gezinmeye, okudukça kızarmaya Very Happy Artık farklı bakmaya başladım sayenizde saatlere... Ayrıca forum saati çalışmaları çok ilgimi çekti. Sanırım ben de katılacağım...
Uzatmayayım, herkese merhabalar. Bu arada benim adım Burhan ve karadenizliyim ama uzun zamandır İzmir deyim ve Karşıyaka da yaşamaktayım...
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatseverlere Merhabalar...   Saatseverlere Merhabalar... Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 10:36

Hoşgeldiniz
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatseverlere Merhabalar...   Saatseverlere Merhabalar... Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 10:39

İzmir grubu kalabalıklaşıyor, hoşgeldiniz. by
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Saatseverlere Merhabalar...   Saatseverlere Merhabalar... Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 10:52

hosgeldin by
http://www.turksaatforumu.com
Hafsa

Hafsa

MesajKonu: Geri: Saatseverlere Merhabalar...   Saatseverlere Merhabalar... Icon_minipostedCuma 5 Kas. - 20:24

Hoşgeldiniz ok1
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Saatseverlere Merhabalar...   Saatseverlere Merhabalar... Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 3:40

hoşgeldiniz,
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Saatseverlere Merhabalar...   Saatseverlere Merhabalar... Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 4:02

Forum'a hoşgeldiniz...

İzmir'li forum üyelerimiz çoğalıyor maşallah...
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: Saatseverlere Merhabalar...   Saatseverlere Merhabalar... Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 5:21

Hoşgeldin, sefalar getirdin...
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Saatseverlere Merhabalar...   Saatseverlere Merhabalar... Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 5:35

Hoşgeldiniz by
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Saatseverlere Merhabalar...   Saatseverlere Merhabalar... Icon_minipostedC.tesi 6 Kas. - 6:33

bluecrab35 demiş ki:
Saat bence bir erkeğin en önemli -belki de tek- aksesuarıdır. Yaşım 45 ve eskiden beri saatlere ayrı bir merakım vardır. Ancakkk meğer ben bu konuda hiç derinleşememişim :( Çünkü en son aldığım saatimin şirketi eşofman da üretiyorrr taskafa Yani saatin stili ön plandaydı hep, içindekiyle pek ilgilenmezdim.
Ama sonra bu forumu keşfettim ve hemen üye oldum, başladım forumda gezinmeye, okudukça kızarmaya Very Happy Artık farklı bakmaya başladım sayenizde saatlere... Ayrıca forum saati çalışmaları çok ilgimi çekti. Sanırım ben de katılacağım...
Uzatmayayım, herkese merhabalar. Bu arada benim adım Burhan ve karadenizliyim ama uzun zamandır İzmir deyim ve Karşıyaka da yaşamaktayım...

hosgeldin welcome bravo

bence ADIDAS'ı o kadarda küçümseme spor malzemeleri üreten bir marka ( NIKE ise küçümse tabi...) PUMA' ise oda ilginç bir marka... forum saatinden alırsın moralin düzelir... bravo
http://teknolojivesaatler.blogspot.com

Saatseverlere Merhabalar...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tüm saatseverlere merhaba...
» Saatseverlere Merhaba
» Saatseverlere merhaba
» Merhabalar...
» Merhabalar