Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23

+5
harun-33-
burbank
eterna
deka
sencera
9 posters
YazarMesaj
sencera

sencera

Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Empty
MesajKonu: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 20:54

6M23 CALİVER MODELİ.Sınırlı sayıda üretilmiş bir modeldir.Çok az kullanılmıştır.Camın da gözle çok zor görülebilen bir çizik mevcuttur..Cronographli altın kaplama ve deri kayışlıdır.500 yıllık takvim hafızası ,alarmı ve farklı dünya saatleri ayarı vardır.25 m suya dayanıklıdır.Orjinal kutusu ile verilecektir.Koleksiyoncuların kaçırmaması gereken bir saattir.
Fiyat:1000TL Detay için mesaj atabilirsiniz....

Ürüne ait resimler:

http://i1011.hizliresim.com/2010/11/11/1610.jpg

http://i1011.hizliresim.com/2010/11/11/1605.jpg

http://i1011.hizliresim.com/2010/11/11/1608.jpg

En son sencera tarafından Çarş. 10 Kas. - 23:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 20:58

linkler açılmıyor,fotolar gözükmüyor, sanırım hızlı resimde sorun var.
sencera

sencera

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 21:02

Teşekkürler linkler yenilendi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 21:04

ok. ok1
eterna

eterna

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 21:14

Sn sencera,

Öncelikle hoş geldiniz. Foruma özel fiyat demişsiniz 1000 TL için. Foruma özel fiyat olmazsa kaç lira acaba efendim?

Sahibinden.com da 1050 TL ye komisyon karşılığı satıyorsunuz. Yani %7 komisyon ödeyeceksiniz elinize 975 TL geçiyor.

Bize 25 tl fazla satıp özel fiyat mı verdiniz ben anlayamadım?
http://sinanknives.blogspot.com/
sencera

sencera

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 21:25

Sadece lafın gelişi yazılmış birşey.Zaten kalkıp kimse ilk verilen fiyatı vermeyecektir.
O yüzden canınızı sıkmayın siz.
eterna

eterna

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 21:30

Sn. sencera,

Başka yerde 975 TL ye satıp sonra buraya gelip üye olup forumunuza özel fiyat veiyorum 1000 TL derseniz bu rahatsız eder beni. Yoksa canım falan sıkılmaz sizde rahat olun...
sencera

sencera

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 21:35

Komisyon dahil sizden çıkacak fiyat nedir?1050TL
Burda ben kaç vermişim 1000TL
Sonuç sizin cebinizden çıkan fiyatmı ucuz(Sahibinden alırken GET üstünden)
Yoksa elden bu siteden alırken çıkan fiyatmı ucuz?

eterna

eterna

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 21:56

Sn. sencera,

İnşallah saatinizi istediğiniz fiyata satarsınız.

Ama yukarıda ki gibi uzatmaya gerek yok. Çok açık ve net çünkü bu konu.

Sahibinden.com da satış yaptığınızda % 7 komisyon alınıyor sizden. Yani siz 975 TL ye satıyorsunuz saatinizi orada. cebizine 975 TL koyacaksınız saati vereceksiniz. Çok basit Türkçe ifadelerle böyle. "Dokuzyüzyetmişbeş" lira

Burada ise foruma özel fiyat veriyorum diyorsunuz 1000 TL ye satıyorsunuz. "Bin" lira

Herşey Türkçe ve çok açık. Ama hala ısrarla öyle değildir böyle değildi demeyin vallahi ayıp billahi ayıp???

Bakın ben geçen ay bir saatimi sattım. Dışarıda 2400 TL fiyat biçtim. Forumumuza yazarken 2300 TL yazdım. Foruma özel fiyat demek "size daha uygun" demektir.

O ifadeyi kullanıp daha pahalıya satmanın mantığı, açıklaması yoktur. Ben müdahele ettim çünkü belki bir forumdaş dostum ilanı görüp size özelden ulaşıp saati alacak. Bu haksızlık olurdu müdahele etmesem. O ifade tamamen yanıltıcı.

Ben size tekrar hayırlı satışlar diliyorum. Umarım gönlünüzce olur. Ama çok rica ediyorum hala açıklamaya ve savunmaya devam etmeyin yukarıda ki yazılanları...

sencera

sencera

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 22:03

Sahibinden.com dan ucuza burada satıyoırum.Size iyi günler..

Satış devam etmektedir.İlgilenen arkadaşlar PM den ulaşsınlar.Herkese iyi forumlar
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedÇarş. 10 Kas. - 22:58

Eterna'ya katılıyorum. Hem forumda komisyon kesilmeden saatseverlere satmak gibi bir ayrıcalık yaşarken, bir de siz komisyon kesilen bir yerden daha pahalı fiyat verip, üstelik te forum üyelerine daha indirimli satıyorum demek hiç etik değil vieux
harun-33-

harun-33-

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 1:47

burbank demiş ki:
Eterna'ya katılıyorum. Hem forumda komisyon kesilmeden saatseverlere satmak gibi bir ayrıcalık yaşarken, bir de siz komisyon kesilen bir yerden daha pahalı fiyat verip, üstelik te forum üyelerine daha indirimli satıyorum demek hiç etik değil vieux

katılıyorum alkisalkis
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 3:08

Ben de 4 kere mesaj yazıp 4 kere mesajımı kendim sildim. Ama yapılan resmen uyanıklık ve birilerini ütmeye çalışmak.
Etik olarak burada satabileceğiniz en yüksek fiyat 975TL dir. Bunun üzerine koyacağınız her rakam yapılan haksızlığın kanıtıdır. Saygılar!

edit, önceki uygunsuz bir ifade "haksızlığın" olarak admin tarafından değiştirlmiştir.
eterna

eterna

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 3:48

Sn. bootsector 4 kere silmiş tekrar yazmışsınız. Keşke bu kadar tekrarın üzerine biraz daha sakin yazsaydınız. Çok sert olmuş sanki... Ne olursa olsun bayram öncesi bu kadar kırmayalım kimseyi.

Evet ortada etik olmayan bir durum var. Ve arkadaşımız ısrarla yedirir miyim diye yazmaya devam etti. Ama sonuçta ortada. Ben yazmadım ilk başta o ilan 6-7 aylık bir ilan. Kimse almamış sene boyunca arkadaşta foruma özel fiyat edasıyla burada şansını denemiş.

Olabilir herkes kendi saatine istediği fiyatı biçer. Ama bir senedir satamadığın saatin üzerine fiyat koyup size özel fiyat veriyorum derseniz olmaz.

Zaten forumların en güzel yanı budur. Üstadlar, arkadaşlar herkes istediği yorumu yazar. Burada kimse kazık yiyemez, kimse kandırılamaz. Zaten bizim forumumuz da aleni bir şekilde birisi kazık yiyorsa bu bizim ayıbımızdır. 1000 - 1500 üyesi var forumumuzun. Birisi forum üzerinden haksız kazanç elde etmeye çalışırsa tabii ki tepki gösteririz.

Bu çatı altında toplanıyorsak bu kadar şeyi paylaşıyorsak birbirimizi ve forumu sahipleneceğiz. Art niyetli veya etik dışı hareketlerde müdahele edeceğiz.

En azından benim düşüncelerim bu yönde. Ama dediğim gibi çok fazla sert olmaya gerek yok. Sn. Admin ve Sn. Moderatörlerin işine karışmak gibi bir hadsizlik düşünmedim hiç. Ben de ailenin bir parçası olarak düşüncelerimi paylaştım sadece.

Saygılarımla,
sencera

sencera

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 4:00

Sahibinen 1200 lira forumda 1000 lira olmuştur(Almak istemeyen almaz sorun değil).Uzatmayalım.
------------------------------------------

Herkese iyi bayramlar....

En son Axiaziz tarafından Perş. 11 Kas. - 11:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Kelime seçimlerine dikkat edelim.)
alptuncel

alptuncel

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 10:41

forumun üyesi olduğum için söylemiyorum, bu forum çok kaliteli ve seviyeli bir forum.. yukarıdaki mesajlarda herkes meramını anlatmaya çalışmış, buradaki insanların derdi üzüm yemektir, bağcı dövmeye çalışan mevcut değildir..
bu düşüncelerle herkesin bayramını kutluyorum..
bizim kafadakiler için bayram süresince saat edinmenin "bayram" kavramına az-çok bir katkısı olacağına inandığımı da belirtmek isterim (bu son cümle biraz zorlama oldu gibi Smile )
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 11:11

Sadece bu ilan için söylemiyorum genel olarak; satıcı durumunda da, alıcı durumunda da seçilen kelimelere dikkat edelim.

Satıcılar da, alıcılar da herhangi bir konuda forum üyeleri tarafından uyarıldıktan yada bu konu karşı tarafa hatırlatıldıktan sonra (ki burası forum), sizce hâla sorun devam ediyorsa, "terbiyesiz", "muhatabım değilsin" gibi şeyler yazmak yerine, ilgili yöneticiye durumu belirtelim.
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23   Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23 Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 11:59

merhaba arkadaşlar burada satışa koyduğumuz ürünlerin fiyatlarını ,düzelt... linkinden düzeltebiliyorduk .bazı özellikle vintage saatlerde bazen resterasyon bakım parça değişimi çok pahalıya mal oluyor. ben şahsen saatin fiyatını geçen ücret ödediğimi biliyorum. heleki çok miktarda saatiniz varsa tam bir dert .sonuçta biz Türkler pazarlıksız bir şey hayatta almayız. burada alım satım oturmuş değil bir kaç istisna vardır. heleki bu forumda vintage saat le ilgilenen yok. bin binbeşyüz üye bana abartılı geliyor. sonuçta merhaba diyen üye sayısı ortada. birde satışa konulan ürüne boş mesaj atıp işin dalgasına kaçmak var. bu foruma konulan saatler orjinal ve belli değerleri olan mekanik saatlerdir. pilli de olabilir en ünlü markaların bile pilli orjinali var. benim fikrim bu.

Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Satılık Seiko Age Of Discovery 6M23
» ALINIK SEIKO AGE OF DISCOVERY
» Aranıyor - Seiko Age of Discovery serisi
» Satılık SEİKO SNZH15J1
» Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL)