Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

satılık movado orjinal kurmalı.

YazarMesaj
kemal-cebeci

kemal-cebeci

satılık movado orjinal kurmalı. Empty
MesajKonu: satılık movado orjinal kurmalı.   satılık movado orjinal kurmalı. Icon_minipostedPerş. 11 Kas. - 20:43

orjinal vintage movado alttan saniyeli kurmalı modeldir makinası çok temiz müthiş zaman tutuyor kadran orjinal yorgun. alttan saniye üzerinde calendescope gibi tam okuyamadım silinmiş bir yazı var. chrono 24 sitesinde movadonun bu tarz yeni saatleri var 950-975 avro bu saatin kadranı yapılabilir efsane arkadaşımız çok güzel orjinalliğini bozmadan kadran yapıyor kasa da 25 tl gibi bir ücrete istenen altın nikel kaplıyorlar. 275 tlsatılık movado orjinal kurmalı. Kopyas1003022satılık movado orjinal kurmalı. 1003035esatılık movado orjinal kurmalı. 1002926satılık movado orjinal kurmalı. 1003025satılık movado orjinal kurmalı. 1003040z
kemal-cebeci

kemal-cebeci

satılık movado orjinal kurmalı. Empty
MesajKonu: Geri: satılık movado orjinal kurmalı.   satılık movado orjinal kurmalı. Icon_minipostedÇarş. 24 Kas. - 5:54

forum harici satılmıştır.

satılık movado orjinal kurmalı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» satılık orjinal zenith-movado ortak yapım yaprak kurmalı
» SATILIK ORJİNAL REVUE KURMALI
» satılık orjinal vintage zenith kurmalı 1950 lerden
» Satılık Seiko Velatura spc007 satılık 650 TL. (Sıfır orjinal kutulu piyasa fiyatı 1400 TL)
» satılık tıssot seaster seven kurmalı