Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hamilton Khaki Navy

3 posters
YazarMesaj
frown

frown

Hamilton Khaki Navy Empty
MesajKonu: Hamilton Khaki Navy   Hamilton Khaki Navy Icon_minipostedSalı 4 Ocak - 22:59

Bir mağazada bu modeli görüp denedim çok da hoşuma gitti, 1400/12 Taksitli olarak satarız dediler. Daha uygun fiyatlı (ve mümkünse taksitli) bulma imkanım var mıdır acaba?

http://cgi.ebay.com/Hamilton-Khaki-Navy-GMT-Gents-Black-PVD-SS-Watch-/350421755927?pt=Wristwatches&hash=item5196c3a817#ht_2874wt_1139
silver

silver

MesajKonu: Geri: Hamilton Khaki Navy   Hamilton Khaki Navy Icon_minipostedÇarş. 5 Ocak - 0:46

Yurtdışında bile nakit 1100 lira civarına alabiliyorsunuz, ülkemizde garantili 12 taksit 1400 lira bence uygun. Eta 2893'te kullanıyormuş.
frown

frown

MesajKonu: Geri: Hamilton Khaki Navy   Hamilton Khaki Navy Icon_minipostedPerş. 6 Ocak - 0:34

Saati olayan birisi olarak son bir ayda üç adet saat aldım, bir iki tane de yolda, bütçeyi fazlasıyla zorladım. Hatunu çıldırtmadan bunu da ölü fiyatına bulmam lazım.

Taksitli 1250 ye buldum, azimle aramalarıma devam ediyorum fumeur

http://www.saatium.com/Taksit-Secenekleri_994.html#2 hahaha
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Hamilton Khaki Navy   Hamilton Khaki Navy Icon_minipostedPerş. 6 Ocak - 2:10

Bende navy gmt nin eski modeli var, çok güzel bir saat. Şu an bende navy lacivert kadranlısından arıyorum.

Hamilton Khaki Navy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamilton Khaki Navy GMT 3T
» Hamilton Khaki Navy
» Hamilton Khakı Navy
» Hamilton Khaki Navy İncelemesi
» Satılık Hamilton Khaki Navy Chrono