Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar

+3
egunns
watcher
selcuk
7 posters
YazarMesaj
selcuk

cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Empty
MesajKonu: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 5:09

selam arkadaşlar özel bir gün için saat hediyesi alacam.raymond weil,longines,seiko,tag heur bu saat lerden 2000-3000 tl arası alabilirim.gittiğimiz saatçide marka olarak işe yarar bu saatler vardı bunların içinden sizce nasıl bir saat seçmeliyim verdiğim fiyat aralığında cok acil yardımınıza ihityacım var ilgilenirseniz sevinirim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 5:48

1- tag heuer
2-longines
http://www.turksaatforumu.com
selcuk

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 5:52

watcher ustadım markanın hangi model tavsiyesinde bulunabilirsiniz 2000-3000 tl arasında bende sizin tavsiyeniz doğrultusunda karar verecem .
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 5:58

standart carrera her zaman güncelliğini korur; listesi 2500 chf civarı
chf 1,7 yi geçti maalesef
selcuk

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 6:04

saatçi tanıdıklarıymış ne kadr indirim yapar bilmiyorum ama siz marka ve model belirtirseniz bende ona göre seçim yapacam sizin görüşleriniz benim için önemli
selcuk

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 8:04

arkadaşlar benim için özel bir saat olacak o yüzden sizin tavsiyeniz doğrultusunda her zaman takmak isteyebileceğim güzel bir saat almak istiyorum ama bunun için cok fazla fikrim ve bilği birikimim yok sizin belirteceğiniz marka ve model doğrultusunda seçim yapmak istiyorum
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 9:22

wv211b.ba0787

bu tarz bir saat hediye için ideal, en önemlisi beğenilmeyecek saat değil Smile sport ve dress
ama her zaman derim gözlük ve saat hediye alınmaz ; heleki bana! Smile
krem-gümüş kadranıda mevcut

cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Wv211bba0787front
selcuk

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 9:31

egunns tavsiyen için teşekkurler peki fiyat olarak ne kadardır bilgin varmı peki başka alternatifler varmı dress saat olmasa daha ii olur rumide gelecek ne de olsa 2 ay sonra başka fikirler yokmu arkadaşlar
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 9:54

selçuk, ilk mesajın çok açıklayıcı değil, senmi hediye alıcaksın sana mı gelicek; sen alacaksan alacak olduğun kişinin zevkini aşağı yukarı biliyor olman gerek ; bizim öneriler biraz damdan düşer gibi olur
bence raymond weil i pas geç
zaten sadece tek saatçi ile sınırlı isen vitrindeki modellerden başka alternatifinde yok sayılır; bu da çok sinir bozucu
tag heuer dan varsa aquaracer modellerine de bakabilirsin
Longines ten chronosuz master collection serisi olabilir
saatçi de tanıdıksa yüzde 25-30 yapması gerek
(resimlediğim saat 2500 chf)
selcuk

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 10:54

saat bana hediye alınacak
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 22:22

merhaba,
öncelikle alacağın saatin mekanik olmasına dikkat et eğer alınacak saat pilli ise markanın önemi yok, bileğine yakışanı al. ama mekanikse tagHeuer. longınes......
teng

teng

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 23:25

Öncelikle görünüm olarak nasıl bir saat istediğinizi tesbit edin. Anladığım kadarıyla rumi saati düşündüğünüz için deri kayışlı bir elbise saatini istemiyorsunuz. Buna göre alacağınız saat çelik kordonlu spor bir saat olabilirmi? Spor saat deyince ilk aklımıza gelen de diver saati ya da kronograftır. Bu seçimleri yaparsanız size marka önerisi dışında daha yakın yardımcı olabiliriz.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 2 Şub. - 23:34

Selcuk kardesim,
saatcide hangi markalar mevcut?
Buna gore belki baska markalar da soylenebilir.
Saat mekanik hatta mumkunse kronolu olursa daha iyi olur.
Tag heuer markasinda carrera modeli en uygun olur diyorum ama butce yeter mi, turkiye fiyatlarini bilmedigim icin birsey diyemiycem.
Belki guzel bir oris filan da olur.
Teng dostumun soyledigi gibi, klasik rumi'den farkli birsey olmasi yani sport ve kronolu olmasi ya da dalgic modeli olmasi uyar gibime geliyor.
Dalgic diyince aklima oris geliyor.
Turkiyedeki fiyatlari da bilen birisi olarak teng dostumuz en guzel tavsiyede bulunur bence.
Longines markasinda dalgic ya da kronolu model bakilabilir.

burbank

burbank

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedPerş. 3 Şub. - 3:02

Bana da varsa en uygunu bir Oris TT Diver olur gibi geliyor. Ama sanırım arkadaşın baktığı mağazada yok.

Aslında Tag Heuer Monaco modeli de güzel olurdu.Hem klasik hem de spor bir duruşu var. Amazon.com'da siyah kronograf olanı 2500 dolara inmiş. Ama tabii burada mağaza fiyatı ne kadardır kimbilir.

Longines de benim beğendiğim bir marka. Tasarımları da hem klasik hem spor çağrışımı yapıyor. Şu oldukça tutulan ve uzun süredir raflarda yerini koruyan otomatik kronograf modelini düşünebilirsin;

cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Galllongines4051

Acaba dükkanda Hamilton, Mido yok mu? Bence hala satılmadıysa @ Egunns'un piyasa fiyatının neredeyse yarısına forumda sattığı Mido All Dial Diver'ı da düşünebilirsin. Hatta 3000 tl'ye dışarıdan 1 saat alacağın paraya forumdan 2-3 tane benzer orjinal saat bulabilirsin. Very Happy
selcuk

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedPerş. 3 Şub. - 10:24

arkadaşlar saat alınmış ama inanın bende bilmiyorum , ben haber veremediğim için 3 markadan biri alnmış artık banada supriz olacak neyse pazar günü bakacağiz artık size haber verecem
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedPerş. 3 Şub. - 19:14

Hayırlısı olsun.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedPerş. 3 Şub. - 22:50

Hayirlisi olsun, ben de merak ettim hangisi acaba Rolling Eyes
deka

deka

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedPerş. 3 Şub. - 22:52

İnşallah beğendiğiniz mekanik bir modeldir, şimdiden hayırlı olsun, bende çok merak ettim.
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar   cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar Icon_minipostedÇarş. 9 Şub. - 19:29

Ne oldu, saat geldi mi Selçuk kardeş?

cok acil saat yardımı istiyorum arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» omega'cı arkadaşlar ACİL
» iskelet saat acil !!!
» arkadaşlar acil yardım derin mevzular:)
» Çok acil, Omega Constellation - bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum
» Arkadaşlar bu saat nedir böyle?