Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Takas Teklifi

+15
total
GAREZ
bootsector
aoaristocrat_07
levon_
egunns
MrWrong
aaltindeger
deka
ahogözlerim
teng
ertay
asiruh2009
solestar
watcher
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Takas Teklifi - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 27 Eyl. - 22:26

deka demiş ki:
bulamazsan bende fişenk var,verebilirim,yeterki sen çapını,tipini söyle. :hehehe:

:kehkeh: :humeur1:
http://www.turksaatforumu.com
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 19 Ocak - 17:27

Geçenlerde citizen eco drive bir saat aldıydım.Saatleri araştıtırken bendede bir saat merakı başladı.Üniversite öğrencisiyim, daha hiç otomatik saatim olmadı. Bana da bi otomatik saat ayarlayında satın alayım. Ebaydeki çin otomatiklerinden alacam bu gidişle Smile. Aşırı heveslendim bu ara:)
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 20 Ocak - 10:15

hiç bulaşma sonu yok diable

MrWrong demiş ki:
Geçenlerde citizen eco drive bir saat aldıydım.Saatleri araştıtırken bendede bir saat merakı başladı.Üniversite öğrencisiyim, daha hiç otomatik saatim olmadı. Bana da bi otomatik saat ayarlayında satın alayım. Ebaydeki çin otomatiklerinden alacam bu gidişle Smile. Aşırı heveslendim bu ara:)
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 20 Ocak - 11:32

egunns demiş ki:
hiç bulaşma sonu yok diable

MrWrong demiş ki:

Haklı gibisin aslında fumeur
levon_

MesajKonu: takas teklifi, selamlar ben yeni üyeyim longines l3.662.4 model deri kayışlı autmatic chronograph saat kullanıyorum takas yapmak istiyorum ilgilenirseniz akkurleventkuru@hotmail.com iyi akşamlar diliyorum saygılarımla,   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 29 Ocak - 9:26

watcher demiş ki:
Arkadaslar, bildiginiz gibi kolleksiyonumda saat sayisi cok, aslinda satmak ta bildiginiz gibi cok sevmedigim bir durum ama sizlere de kolleksiyonunuzu genisletebilmek icin yardimci olmak istiyorum.
Bu durumda aklima gelen sey zaman zaman takas yapabiliriz.
Soyle yapabiliriz, sizler takas yapabileceginiz saatin resmini, mumkunse makinasinin da resmini markasini ve capini belirtin, sonra arzu ettiginiz saatin ozelliklerini belirtin, ben de elimdeki saatlerden teklifler yapayim.
Bana teklif edeceginiz saat kesinlikle mekanik olmali bildiginiz gibi pilli'ler sivilce yapiyor, ama pilli olup eski elektromekanik veya diapazonlu olabilir.
Teklif edeceginiz saat modern saatlerden de olabilir,
yerine vermek isteyecegim saat bir adetten fazla da olabilir,
Isterseniz saatiniz icin dusundugunuz rakami da yazin, ben de yazdiginiz kriterlerenize gore size saat veya saatler teklif edeyim.
Yine de eger teklif edebileceginiz saatiniz yoksa bir rakam verin ve arzu ettiginiz saatin ozelliklerini yazin eger elimde varsa elimden geleni yaparim.
Bendeki saatler hemen hemen hepsi vintage saatlerdir, yani benden modern saat teklifi pek beklemeyin.
Saatlerim vintage oldugu icin modern saatlerdekiler gibi caplari pek genis degildir, 30-32 ile 36-38mm arasi degisir.
Buyuk marka saatlerim de aralarda var ama onlarin piyasa fiyatlari da oldukca yuksek oldugundan benden teklif alirken bu faktoru de gozonunde bulundurun.
Bu arada bazi arkadaslarimizin ya hic vintage saati yok ya da hic mekanik saati yok, bana ozel mesaj atin sizlere bir tane hediye etmek zevk verir, ama hediye edecegim saat buralardan 5 euro ile 25 euro arasi aldigim saatlerden olur, onun icin hediyenizi beklerken cok yuksek birseyler lutfen beklemeyin scratch
Bu arada zaman buldukca burada resimler yayinlayarak ta takas teklifleri getirebilirim ama buna da zaman gerek ki su aralar en cok ihtiyac duydugum sey Very Happy
http://www.akkurinsaat.com
levon_

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 29 Ocak - 9:30

selamlar ben yeni üyeyim longines l3.662.4 model deri kayışlı autmatic chronograph saat kullanıyorum takas yapmak istiyorum ilgilenirseniz akkurleventkuru@hotmail.com iyi akşamlar diliyorum saygılarımla, ilanım sahibinden.comda l3.662.4 yazarak aratabilirsiniz foto ve bilgiler de var saygılarımla,
http://www.akkurinsaat.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 29 Ocak - 9:38

Hoşgeldiniz, kendinizi tanışalım bölümünde tanıtırsanız seviniriz, ayrıca saatinizla ilgili bizzat çekilmiş foto ve ayrıntılı bilgi (detaylar,orijinal olup olmadığı vs.) verirseniz uygun olur.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 22 Şub. - 18:03

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 4:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
aoaristocrat_07

aoaristocrat_07

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 4 Mayıs - 13:44

osmanlı ve avrupa gerçek antika ve cep saati merakı olanlar gittigidiyor made-in-arif buradan satılık antika cep saatlerine bakabilirsiniz...syg arif
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 29 Ara. - 0:20

Citizen BL8000-03A saatimi takas etmek istiyorum. Alınık satılık bölümünde fotoğraflarıyla birlikte ilanı var. Aşağı yukarı benzer fiyat değerinde bir saat istiyorum.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 29 Ara. - 2:15

bu takas hala geçerli mi bak bendende CASIO HD600 var SEIKO ile takasa varım geek
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
total

total

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 29 Ara. - 4:24

jaquet droz ....hımmmm uzun suredır sıteyı takıp ederım ilk defa adı gecti......bende yazmadan edemedım vacheron ıle jaquet'e saygımız sonsuz..bu arada bendede 3 adet omega var hepsıde ılk el dede+baba dan kalma 1940/50 lerden......bırde landeron 48 ve 52 makına mevcut....bırde kucuk caplı SEIKO AOD serısı sahıbıyım ..varmı takas dusunen yada bunlarla ılgılenen...?
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 29 Ara. - 5:11

total demiş ki:
jaquet droz ....hımmmm uzun suredır sıteyı takıp ederım ilk defa adı gecti......bende yazmadan edemedım vacheron ıle jaquet'e saygımız sonsuz..bu arada bendede 3 adet omega var hepsıde ılk el dede+baba dan kalma 1940/50 lerden......bırde landeron 48 ve 52 makına mevcut....bırde kucuk caplı SEIKO AOD serısı sahıbıyım ..varmı takas dusunen yada bunlarla ılgılenen...?

bir resimlerini gorebilsek neden olmasin
total

total

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 29 Ara. - 21:00

@ movement34 aile yadigarı olmaları ve sadece saat alımı ile ilgilenmem dolayısı ile sadece kucuk bir nukte idi...ama genede resimlerini cekip tabiki forumda paylaşırım..sevgiler..
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 29 Ara. - 22:31

gunun en kotu haberiydi:))
o zaman resimleri paylasinda nefsimiz korelsin biraz.
el-primero

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 13 Mart - 5:57

takas teklifi güzel. bende varım.ama benim saatlerimin tamamı vıntage.biraz değişiklik yapalım. miammiam
outlawwanted

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 13 Mart - 9:58

bu aralar piyasa çok hareketsiz benim satılık bölümünde saatlerim var ilanlarıma bakın arkadaşlar
senols

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 16 Mart - 0:59

Kolleksiyonunuzda Seiko Bullhead modeli veya Omega speedmaster varmıdır acaba .
el-primero

MesajKonu: Geri: Takas Teklifi   Takas Teklifi - Sayfa 2 Icon_minipostedCuma 16 Mart - 23:19

var mı takas eden hadi bakalımmmmm

Takas Teklifi - Sayfa 2 3lrcu

Takas Teklifi
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Sahibinden.com'da gelen takas teklifi....
» Izmir Bulusma Teklifi 1 eylul 2010
» Takas - Certina DS First Automatic
» Satılık Oris TT3 Day Date - ""1450 TL"" (Takas Seçeneği Var)
» Satılık Takas da olabilir Citizen 21 jewel automatic kol saati.