Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Amerika'dan Ürün Getirtebilecek Biri Aranıyor! (Amerika'da Adres Olması Gerekli)

2 posters
YazarMesaj
Axiaziz

Axiaziz

Amerika'dan Ürün Getirtebilecek Biri Aranıyor! (Amerika'da Adres Olması Gerekli) Empty
MesajKonu: Amerika'dan Ürün Getirtebilecek Biri Aranıyor! (Amerika'da Adres Olması Gerekli)   Amerika'dan Ürün Getirtebilecek Biri Aranıyor! (Amerika'da Adres Olması Gerekli) Icon_minipostedÇarş. 1 Haz. - 8:00

Arkadaşlar bir ürün almam gerek, ürünün alınacağı internet sitesini vereceğim zaten. Amerika dışında adres olmuyor. Alınacak ürün 50-55 dolar bir şey.
Bizim buradan birilerinin Amerika bağlantısı olabilir diye buraya yazıyorum.

Alan kişi ister alsın, kendi dönüyordur kendi getirir, ister göndersin, ister biriyle göndersin fark etmez.
Çok abartmamak koşuluyla Smile alacağı komisyonu belirlesin, ister TL ister $ dolarak kendisine takdim edilecek.
frown

frown

Amerika'dan Ürün Getirtebilecek Biri Aranıyor! (Amerika'da Adres Olması Gerekli) Empty
MesajKonu: Geri: Amerika'dan Ürün Getirtebilecek Biri Aranıyor! (Amerika'da Adres Olması Gerekli)   Amerika'dan Ürün Getirtebilecek Biri Aranıyor! (Amerika'da Adres Olması Gerekli) Icon_minipostedPerş. 2 Haz. - 21:08

amerikadaniste.com ve bunun gibi internet siteleri var, bunlar aracılığı ile siparişini getirtebilirsin.

Amerika'dan Ürün Getirtebilecek Biri Aranıyor! (Amerika'da Adres Olması Gerekli)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maurice'in fiyat ve ürün çeşitliliği!
» Sarayin en güzel saatlerinden biri olan Breguet Nr. 758 (Pendüle) et Nr. 507
» mika cam çıkarmak için gerekli alet nedir?
» Basit Saat Tamiratı İçin Gerekli Teçhizatlar
» Saatimi tamire verdim,belirli aralıklarla kurman gerekli dedi(Otomatik saat)