Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)

+9
egunns
peugeot206wrc
bilo1900
ziyaliv
aaltindeger
ahogözlerim
solestar
deka
silver
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
silver

silver

İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Empty
MesajKonu: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 4:53

Alışverişsaatinden İlk otomatik saatimi çok uygun fiyata aldım diye seviniyordum (Hamilton Khaki Navy) 42 mm bana da çok uygundu. Neyse bugün paketi geldi bir açtım ki gözlerime inanamadım :shock: Saatin bir çok yerinde çizik vardı... Plastik kayışı folloş olmuş, üzerindeki dikişler zedelenmişti, farklı renkte lekeler vardı... Hatta bir kirliliği vardı anlatamam nasıl pislik içindeydi hem kadran hem kordon...

Stokta başka yokmuş kaldık öyle... Hemen paketlediğim gibi geri yolladım... Umarım parayı iade ederken sorun çıkarmazlar...

Aslında bu ikinci siparişim, ilk siparişimi önce gör sonra öde sistemiyle almıştım ve sorun çıkmamıştı memnun kalmıştım... Bunun üzerine ikinci saatte parayı direk ödedim ama yanlış yapmışım, bunu da önce gör sonra öde sistemiyle almak lazımmış...

Kısacası arkadaşlar ben bu firmaya güvenmeme rağmen bugün yaşadığım olay dolayısıyla dikkat diyorum.... İnanın bugün gönderdikleri saati sıfır diye paketlemeleri çok yanlıştı....

Para iadesi konusundaki gelişmeleri buraya yazıcam.....

En son silver tarafından Çarş. 16 Eyl. - 5:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 5:00

keşke imkanın olsaydıda birde fotoğraflasaydın,bu arada geçmiş olsun,inşallah netice alırsın,bu gelen saat hangisiydi,kordon,kadran rengi,kodu vs.

En son deka tarafından Çarş. 16 Eyl. - 5:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
solestar

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 5:03

Geçmiş olsun silver, o saati o halde görüp de paketleyip göndermeleri nasıl bir terbiyesizliktir anlamıyorum. Umarım para iadesi konusunda sıkıntı olmaz.
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 5:06

Hocam görünce canım çok sıkıldı hemen kutusuna koyup firmayı aradım, gönderin dediler, hemen Ups'e gidip geri yolladım...

Açıkcası bana bir saatin mağaza da sergilenirken o hale gelmesi çok zor gibi geliyor...
Düşünsenize kadran çizik içinde, bir tarafı pislik içinde, kordon pislikten geçilmiyor...
Sanki kullanılıp iade edilen bir saatmiş gibi geldi bana...

Aslında bu noktada alışverissaati'nin hangi noktada devreye girdiğini de merak ediyorum....
Dağıtıcının stoklarından aldılar muhtemelen... Yani dağıtıcının ihmali olma durumu da var...
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 5:15

fiyat ne kadardı,birde hangi modeldi link verebilirmisin?bunu birazda şunun için diyorum,muhtemelen saatlerin hepsi böyle değildir,en azından bende sorun yoktu, belki almak isteyen arkadaş olursa en azından tek olan o modeli bilsin ve sipariş geçmesin.tekrar geçmiş olsun sonucu (iyi sonucu) bekleriz.
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 5:16

Başlığı editledim, nedeni genel dağıtıcının bu saati alisverissaatine bu şekilde gönderme olasılığıdır... Çünkü bana söyledikleri saatin dağıtıcı stoklarında olmasıydı... Kısacası Hamilton eski dağıtıcısı elindeki saatleri çıkarmak için belkide garantiden dönenleride aralara karıştırıyordur arkadaşlar.... Hamilton'lara dikkat diyorum...
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 5:21

deka demiş ki:
fiyat ne kadardı,birde hangi modeldi link verebilirmisin?bunu birazda şunun için diyorum,muhtemelen saatlerin hepsi böyle değildir,en azından bende sorun yoktu, belki almak isteyen arkadaş olursa en azından tek olan o modeli bilsin ve sipariş geçmesin.tekrar geçmiş olsun sonucu (iyi sonucu) bekleriz.

Fiyat çok uygun 467 nakit. Ancak folloş çıktı Smile Bu saatten sonra stoklara yeni giren ama eski dağıtıcının malı olan Hamiltonlara çok dikkat diyorum arkadaşlar. Bu saat bir tane stoklarda görünüyordu... Saat bu... Güzel saat içinde kaldı...

İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) H77645333--2
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 5:29

şimdi bu stoklara yeniden girer,bu şartlarda,düşünen arkadaşlar dikkat etsin.
aslında malum sitedeki saatler elendiği ve azaldığı için bu saatden sonra oradan görmeden bence saat alınmaz artık.
ahogözlerim

ahogözlerim

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 5:58

Arkadaşlar birşey soracağım bende paramı biriktiryordum alışveriş saatinden bir hamilton almak için. Zaten internetten alışverişe pek güvenemiyordum. Bu konuyu görünce daha da güvensizleştim. Biraz daha açıklayıcı olabilirmisiniz? Mesela ... mağazamızda bulunmaktadır yazıyor. Oraya gidip yerinden alsak %60 indirim geçerli değilmi? Peki dediğiniz gibi baştan saati görsek sonra alsak bir problem cıkarmı? Lütfen bilgilendirmeleriniz benim için değerli.
Teşekkürler.
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 6:03

Beğendiğiniz saat hangi mağazada görünüyorsa oraya gidip inceleyin, mağazada da o indirimi direk olarak alıyorsunuz fiyatları internetten bakıyorlar zaten. Ancak eğer bir saat için ''merkez depoda'' diye bir ibare varsa o noktada dikkat diyorum çünkü muhtemelen dağıtıcıdan temin edecekler demektir...
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 6:50

bence senin merkez depo olayın öyle değil,sanıyorum (emin değilim bu nedenle yazmamıştım)senin saat daha önce satıştaydı,bir ara kayboldu (satıldı diye yorumluyorum)alan kişi muhtemelen senin gerekçelerinle iade etti,gelen üüründe merkez depoya alındı,ben böyle yorumluyorum,çünkü polemiğin saat aldığı dönemde bu saatde satıştaydı,sonra linki kaldırıldı (herhalde satıldı),sonra tekrar satışa çıktı (iade oldu ve merkez depoya alındı,zannımca) ve sonra sanırım sen aldın,senin iadenle geri gidince saat tekrar merkez depoda olarak satışa çıkacak gibi geliyor bana.
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 7:27

Demek döndür kaktır ittir dediğimiz bir yöntemle çalışıyorlar Smile Ne yazık ki ülkemizde kusurlu refurbished vs. gibi kavramlar yok, direk yeni olarak satılıyor... Az buz birşeyi olsa kabul ederdim de fiyattan dolayı, yani o kir nasıl olmuş o kordonda anlamak zor....
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 9:22

outlet olayı ya,fiyatlarda uygun ya deyip hareket mi ediyorlar nedir?
ahogözlerim

ahogözlerim

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 9:32

O zaman indirimli alırken dikkat etmemiz gerekiyor hangi mağazada olduğuna ordan gidip almak gerekiyor diyorsunuz. Teşekkür ederim sağolun. Dikkate alacağım.
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 9:41

en azından bu saatden sonra, saatler seçildiği için kalanları bizzat görerek almakta yarar var.
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 9:47

aslında bu durumu hamiltonlara değilde sisteme anlayışa mal etmek gerekir,orası outlet satış yeri olduğu ve genelde internet üzerinden satış yaptıkları için her markada bu durum söz konusu olabilir.
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 10:36

A- aha bi khaki siparişi geldi
B- yav geldide bizde hiç kalmamıştıki
A- ne kalmadı ulan.. Reecceeep, Recep dedim lan baksana..
Recep- buyur abi
A- çıkar lan kolundaki saatı
Recep-niye abi
A-çıkar dedim lan, sattık onu az önce
Recep- ama abi bu saat kolumdayken ben selle mücadele etmiştim biraz yıprandı
A-yıprandıysa yıprandı olum, adama indirimli saat satıyoruz hem parasınıda peşin almışız, sever o bu saati sever hahaha, ulen hem iade etmek için al tekrara paketle, telefonlar et, kargoya git ücretini öde, paranın iadesini bekle, kim uğraşır olum bunlarla
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 10:41

belkide yukardaki gibi bir diyalog yaşanmıştır muhaha
ziyaliv

ziyaliv

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 11:25

merhabalar arkadaşlar

Alışverişsaati.com hakkında size yeni öğrendiğim ve tüm çalıştığım saat distirbutorleri tarafından da onaylanmış bir bilgiyi sizinle paylaşmak istiyorum.

AMACIM KESİNLİKLE KOTULEMEK DEĞİLDİR.

Bu sitede fiyatların bu kadar uygun olmasının nedeni site sahibi kişinin bayilerin elinde kalmış, distiributorlerin satamadıkları koleksiyonları bayilerden ya da distiributorlerden uygun fiyatlara alarak gerek depodan çıkan gerekse vitirinlerden geri gelen malları pazarlayan bir firmadır.

Dün akşam daha saatvesaat firmasının yetkilileri ile kendi mağazamın ofisinde toplantım vardı ve muhabbet döndü dolaştı aliışverişssaati.com a geldi. Adamlar direkt biz onlara mal kesinlikle vermiyoruz ve gönderdikleri garanti belgeleri kesinlikle geçerli değildir dediler. Geçen gün bir mail aldım gittigidiiyor.com üzerinden bir kullanıcı longines in bir saatine bu sitenin 2600 tl ye 12 taksitle verdiğini soyluyor, oysaki bende saatin satış fiyatı 3.350 tl. bunun üzerinde SAAT DÜNYASI firmasını arayarak yöneticilerle görüştüm bu site bu fiyatlarla satıyor ve garanti belgesi veriyorlar diye ve yine aldığım cevap "BİZ LONGİNES OLARAK KESİNLİKLE İNTERNETTEN SATIŞ YAPAN HİÇBİR SİTEYE ÜRÜN VERMİYORUZ VE İNTERNET ÜZERİNDEN SATILAN SADECE BAYİLERİN İMZALAYACAĞI ULUSLARARASI LONGİNES GARANTİ BELGESİ OLMAYAN SAATLER BİZİM GARANTİ SORUMLULUGUMUZ ALTINDA DEĞİLDİR." dediler

yani tüm buyuk firmalar bunu soylerken ve fiyatlar bu kadar düşükken bence bir kez daha alışveriş yaparken düşünmekte fayda var.
bilo1900

bilo1900

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 11:44

saat&saat su anda mal vermiyordur,eskiden pekçok malı bulunuyordu hatta saat&saat fiyatlarının çok altında Gc saatleri vardı.
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 20:36

Eğer saatler temizse bence düşük fiyatla elde kalmış ürünlerin satılmasında hiç bir problem yok. Sonuçta tüketicinin ilk istediği şey düşük fiyatlardır. Sırf Saat&Saat'ten almak için yurtdışı fiyatı
2000 lira olan saate 4000 lira vermek isteyen insan yüzdesi oldukça azdır heralde Smile Ülkemizde gittigidiyor üzerinden çok ciddi bir yurtdışı saat ticareti sürüyor farkındasınızdır. Özellikle Seiko ve Citizen'ler yarı fiyatında satılıyor ve çok rağbet görüyor.

Ancak dediğim gibi elde kalmış mallardan kötü olanları olabilir, bu durumda saati internet üzerinden alacaksak önce gör sonra öde gibi bir sistem getirmişler, onun vasıtasıyla almak lazım.

Gelirlerin düşük / saatlerin pahalı olduğu ülkemizde en önemli unsur fiyattır. Ben her geçen gün yurtdışından cihaz almak yönüne kayıyorum özellikle ülkemizdeki distribütörlerin fiyat politikalarını görünce.
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 20:45

silver mesajına aynen,noktasına virgülüne katılıyorum,bir örnek vermek gerekirse,7750 nin çıplak ham,işlenmemiş makina fiyatının 500 dolar civarında olduğunu biliyoruz,bu da bugünkü kur üzerinden yaklaşık 750 TL.yapar,halbuki bu sitede bu makinalı saatlerin peşin 700TL.ye satıldığını görüyoruz,yani bir makina fiyatı bile değil,kasa ne kadar yıpranmış bile olsa bu durumu göz önüne alınca yinede alınası bir durumdur ki,hepsininde sorunlu olmadığını varsayarsak mükemmel bir fiyat,gerisi keyfe keder şeyler olarak kalır.
peugeot206wrc

peugeot206wrc

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 16 Eyl. - 22:15

Ben de Hamilton'lar ile ilgili Tufan Saat'ten bir yetkili ile görüşme şansı yakaladım geçenlerde. Hamilton distiributorlükleri bittiği zaman ellerinde kalan saatleri çok uygun fiyata alisverissaati.com'a verdiklerini ve o yüzden çok uygun fiyatlara satıldığını söylediler. Yani Ziya abinin dedikleri doğrudur. Fakat eski ya da yeni distiributor olsun hangisinin malını alırsanız alın garanti belgeleri geçerlidir. Sonuçta yasal olarak ithal edilmiş bir malı satın alıyorsunuz ve malın uluslararası garantisi var. Eğer garanti ile ilgili saatvesaat bir sorun çıkarırsa tüketici mahkemesi yolu ile kolaylıkla hakkınızı kazanabilirsiniz. Distiributor değişti diye kimse garanti sorumluluğundan vazgeçemez o zaman zamanında indirimsiz Tufan Saat'ten Hamilton alanların da garantisi geçersiz olmalı.
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedPerş. 17 Eyl. - 0:38

garanti olayı aynen doğrudur,çünkü bunlar yasal yollarla ülkeye giriş yapmış,faturalı saatlerdir,yeni firma gözdağı vermek için birtakım şeyler söyleyebilir,bunun dikkate alınacak hiçbir yanı yok,buna boşa atıp tutma,blöf denir,şimdi sizin aynı konumda olduğunuzu varsayalım,anlaşmanız bitmiş elinizde yine yasal ürünler var bunlar ne olacak tabiki giriş yapan saatler çıkışda yapacak ve eldekiler bitene kadar bunların yasal durumları,garantileri devam edecek, bu heryerde böyledir,ancak bizim gibi ülkelerde köpeksiz köyde değneksiz gezen çobanlar misali bu tip şeyler olabiliyor,maalesef.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedPerş. 17 Eyl. - 12:52

utanmıyolarda....
netten yazabildiğin yere kadar yaz da..milletin de başı ağrımasın
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 18 Eyl. - 0:05

Saatin iade işlemi alındı diye mesaj attılar, bayramdan sonra iade edilecek muhtemelen.

Hayırlısı olsun bakalım...
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedSalı 22 Eyl. - 5:49

şimdiden gözünaydın,kesin sonucu bekleriz.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedSalı 22 Eyl. - 6:21

aynen öyle ben daha önce de söyledim alışverişsaatinden saat alacaksanız mutlaka gidin mağazadan alın. hem de nakit öderseniz extra inidirm yaparlar. sirkeci mağazasının müdürünü de tanıyorum. firmanın kendi çalışanları bile bir çok uygulamadan memnun değiller. ben Navy frogman'i almaya gittiğimde diğer mağazalarda da ellerinde olan bütün saatleri toplattım o mağazaya. tek tek inceledim. ister istemez ufak tefek çizikler oluyor üzerinde saatleri. tabii ki olmaması lazım. ciddi firma saatlerine dikkat eder. hele bir de bu Hamiltonlar ise. vitrine koyup çıkarırken dikket edilmeli. eldiven kullanmalı çalışanlar ves.
bu navy frogman'lar titanium kasa. ti tanesinden bir çizik vardı ki göreceksiniz resmen kazıkla kazınmış gibi ve bu titatium kasa yapılacak bir şey yoktu. ve bu saat ya satılmıştır ya da hala satılıyordur. muhtemelene yine birilerine kargo ile goönderecekler. gereksiz baş ağrısıdır internet alışverişi bence. tabii karşındaki satıcıya %100 güveniyorsan ve tanıyorsan problem yok.
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 23 Eyl. - 6:12

silver demiş ki:
Saatin iade işlemi alındı diye mesaj attılar, bayramdan sonra iade edilecek muhtemelen.

silver senin saatin gördüğüm kadarı ile siteye ulaşmış ve tekrar satışa konmuş,düşünen arkadaşlar dikkat. muhaha
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 23 Eyl. - 8:36

Arkadaşlar Hamilton'ları mağazada inceledim ve durumları gerçekten iç açıcı değil, deri kayışları bazılarının değiştirilecek seviyeye yaklaşmış Smile
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 23 Eyl. - 8:38

deka demiş ki:
silver demiş ki:

silver senin saatin gördüğüm kadarı ile siteye ulaşmış ve tekrar satışa konmuş,düşünen arkadaşlar dikkat. muhaha

Very Happy

İade oldu diyor bu arada hocam ama bankada hala haraket yok bakalım 2-3 güne olmalı yoksa internette ünlü yapıcam onları Smile
panopticon

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 23 Eyl. - 11:07

Merhabalar
Alışverişsaati.com adresinden bende hamilton siparişi verdim. Satış koordinatörü 38mm lik bir saati 40mm lik diye bana gönderdi.Ama ne gönderme saatin kordonu yıpranmış bi halde hatta rengi değişmiş. Biraz daha inceleyince safir cam kadranda 6 yı gösteren yerde küçük bi kırık tespit ettim saati geri gönderdim. Bilgilerimi vermiştim ama henüz kartımda bi çekim sözkonusu değil ama inanın 10 gündür baydı artık. Sattıkları saatler hakkında hiç bilgileri yok.Ben bu saatlerde hangi tür mekanizma var diyorum o bana Omegayla aynısı diyor. Soyuz öneriyor. Seiko öneriyor. İndirim yapacağız diyorlar indirim 10 tl.Smile Profilo mağazalarıyla görüştüm. Sadece ellerinde 1000-2000 tl arası H715 ile başlayan sertifikalı 3 saatin çok kayda değer olduğunu söyledi. Sanırım teste tabi tutularak sertifikalanmış. ama halleri nicedir bilemiyorum. 7753 var bu saatlerde 44mm deri ve çelik ama yukarıda anlatınlara göre çizik olma olasılıkları yüksek artık bekle gör politikasıyla alacağım.
donjohnson

donjohnson

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedÇarş. 23 Eyl. - 21:17

Herkese selamlar !

Öncelikle şunu belirteyim alisverissaati'nin sahibini ne tanırım, ne de bir işim vardır. Hatta daha önce bir Hamiltonla ilgilenir olmuştum. (%60 lık indirimden çok önce) Attığım e-postalara doğru dürüst cevap gelmedi. Müşteri hizmetleri gerçekten kötü ve yavaş diye düşünmüştüm. Daha sonra bu indirim gelince (yaklaşık bir ay önce) , ÖNCE AL SONRA ÖDE sistemiyle bir "Navy Frogman" aldım. Saat bana geldi. Tamamen "sıfır" dı. Ben de yaklaşık 1 hafta sonra ödemesini yaptım. (hatta ödeme yapmak için adamların peşinden ben koştum diyebilirim) Hiçbir sorun çıkmadı bu sistemle. Bu okuduğum problemleri görünce acaba ben mi şanslıydım diye düşünmedim değil. Ama bence "önce al" sistemini kullanırsanız başınız ağrımaz diye düşünüyorum. Ayrıca yaşanan problemleri de direkt olarak sitede de ismi bulunan "Kudret Çurey" e (alısverisaati.com'un sahibi olduğunu söylemiş kendisi) iletmek iyi olur diye düşünüyorum.
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 10:20

Bugün karta iade oldu arkadaşlar Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 10:41

gözünaydın,hayırlı olsun. :ok3:
ahogözlerim

ahogözlerim

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:07

Gözün aydın, paranın iade olmasına sevindim ama geçen 3 5 gün sanırım senin için sıkıntılı geçmiştir bunu yaşatmaları bile hoş değil.. Bende para biriktiriyorum bir hamilton almak için %60 lı ama acaba bu indirim ne kadar devam eder henüz istediğim rakama ulaşamadım da? :(
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:12

Sağolun arkadaşlar, açıkcası oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşti, toplamda 3.5 iş günü aldı.

Bu arada Hamilton %60 indirim bitmiş %40 var şu an ve ciddi olarak artmış fiyatlar.... Ancak yakın zamana %60 yaparlar heralde. Olmadı siteye bu yönde bir mail atalım derim iyice indirsinler Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:14

bu indirimi zaman zaman yapıyorlar,merak etme tekrar bir bahane ile ilk fırsatta tekrar ./. 60 lar görülür,sadece sabırlı olmak yeterli.
ahogözlerim

ahogözlerim

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:16

Dediğin gibi %40 düşmüş indirimleri fakat ben alışveriş saatine üye olduğum için ektra %25 indirim alacağım msj geldi mağazalarındada geçerliymiş yani üyelerine halen %65 indirimleri geçerli. Bu verdikleri ektra %25 indirimi indirmişler Smile Aslında değişen birşey yok ama yol değişmiş 8)
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:22

Nasıl alışveriş saati üyelerine ekstra %25 mi var nerde yazıyor ben üyeyim gelmedi mesaj Smile
ahogözlerim

ahogözlerim

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:25

Bana geldi ektra %25 indirim geldi ayın 29 una kadar kullanmak isteyen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim. O güne kadar parayı toplamam zor gibi gözüküyor.
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:30

Hocam peki sadece internet sitesinden mi kullanılabiliyor yoksa mağazalardan mı?

Birde bu ayın 29 ise bana özel mesajla şifreyi bildirebilirsen sevinirim, şifre ortak oluyor zaten
bir kişi ile sınırlı değil ondan ikimizde yararlanabiliriz hocam, önceki şifreleri de başka forumdan alıp yararlanmıştım Smile
ahogözlerim

ahogözlerim

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:39

silver eğer istiyorsan şifreyi özel msj la gönderebilirim. Zaten ekstra %25 indirimi topic olarak da açtım. Kullanmayı düşünüyorsan şifreyi özel mesajla gönderebilirim.
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:43

Gönderirsen memnun olurum Smile
ahogözlerim

ahogözlerim

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:46

silver arkadaşım, şifreyi özel mesaj olarak gönderdim. Kontrol edersen sevinirim. Bu arada eğer saat alırsan SAATİM KOLUMDA topiğinde görmek isterim. Smile
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 11:56

Teşekkürler şifre çalışıyor kontrol ettim ancak %60 kadar avantajlı değil, dünkü %60 fiyat ile bugünkü %40+%25 arasında 80 lira gibi bir fark oldu ne yazık ki. Demek ki %60'ı beklemek gerekicek Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 19:48

gerçi şu an için gerekli değil ama bu extra indirim olayı her üyeye neden gelmiyor acaba,örneğin bende üye olduğum halde banada gelmedi.
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 20:33

Banada gelmiyor forumlardan topluyorum...

Bu arada Doğubank c.tesi açık oluyor mu bilginiz var mı ?
solestar

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 22:57

İndirim şifresi bana da gelmiş, denemek için bir Longines'i sepete ekleyip şifreyi girdim, güzel bir indirim oluyor ama bu indirimler ne kadar reel onu bilemiyorum.
Hepsiburada'da havale fiyatı 3280 TL olan saat, alışverişsaati'nde indirimle 1953 TL'ye geliyor, büyük bir fark...
Saatin HB linki
http://www.hepsiburada.com/longines-l3.662.4.56.6-erkek-kol-saati/productDetails.aspx?categoryid=319317&productid=salngl36624566

Bir de şu Longines 1330 TL'ye geliyor, fiyatı uygun gibi geldi bana.
http://www.alisverissaati.com/urundetay.aspx?id=29088
Ek:Üyeliği olmayanlar için saatin modeli ve fotoğrafı
Longines L2.700.4.53.4
İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Deri
silver

silver

MesajKonu: Geri: İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)   İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!) Icon_minipostedCuma 25 Eyl. - 23:23

Hocam direk alma, önce al sonra öde diye birşey var, onunla al saat gelsin bak incele öyle ok ver...
Şu andaki fiyatıda kaydet aynı fiyatı alırsın ödeme yaparken...

İnternetten görmeden saat almayın... (Hamilton'lara dikkat!)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Sahtecilere Dikkat
» Saat alırken nelere dikkat etmeliyiz?
» Saat kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?
» Bu siteye dikkat, saat imal eden amatör
» Türkiye ya da uluslararası sitelerden saat alırken dikkat edilecek hususlar...