Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız

4 posters
YazarMesaj
gltkn43

gltkn43

Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Empty
MesajKonu: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedSalı 14 Haz. - 4:12

Casio Edifice EF-550D-1AV saat almayı düşünüyorum almalımıyım ne dersiniz saat hakkında

saaitin fiyatı:145 pazarlık ile 140tl kargo satıcıdan

Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Ef550photo02

Uploaded with gltkn43

1/20-second kronometre bu özellik hakkında bilgi verirmisiniz vede orijinalliği hakkında nasıl bilgi sahibi olabilirim

Özellikler hakkında kısaca bilgi vereyim

İyon Kaplı Çelik Kasa
İyon Kaplı Çelik Kordon
Safir Kristal Cam
Japon Quartz Makine
Kronometre
Tarih
Vidalı Tepe
Vidalı Arka Kapak
100 M Su Geçirmezlik
Üç Katlamalı ve Tek Basmalı Çift Kilitli Klips
3 Yıl Pil Ömrü
Kasa Çapı 44 mm
Kasa Kalınlığı 12 mm
1/20-second kronometre
Ölçüm kapasitesi: 11:59 '59, 95
Ölçüm modu: Geçen süre
Doğruluk: ± ayda 20 saniye
Japon üretimi

gltkn43

gltkn43

MesajKonu: Geri: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedSalı 14 Haz. - 4:51

fikri veya bilgisi olan yok mu?
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedSalı 14 Haz. - 5:51

Bu ürün gittigidiyor da ise(veya buna benzer bir alışveriş sitesi),kesinlikle orjinal değildir.Bu modelin bu fiyata olması imkansız.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedSalı 14 Haz. - 7:10

çakma edifice olayı... gerçeği 600~700 arası bir fiyat olabilir...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
gltkn43

gltkn43

MesajKonu: Geri: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedSalı 14 Haz. - 7:49

sahibinden.comda japonyadan bi arkadaşına yollatıyomuş garanti+fatura+barkod numarası yokmuş % 100 orijinalmiş ben malımın arkasındayım, bayisine sordur orijinal değildir kanaatine varırsanız 2 gün içinde geri gönder dedi.
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedSalı 14 Haz. - 19:01

gltkn43 demiş ki:
sahibinden.comda japonyadan bi arkadaşına yollatıyomuş garanti+fatura+barkod numarası yokmuş % 100 orijinalmiş ben malımın arkasındayım, bayisine sordur orijinal değildir kanaatine varırsanız 2 gün içinde geri gönder dedi.

Bu tür malların hikayesi bitmez,riske girmek istiyorsan saati alır bir bayii de kontrol ettirirsin,sonra paranı iade alabilir misin onu bilemem.
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedSalı 14 Haz. - 19:42

gltkn43 demiş ki:

bayisinin bu saati ve satıcıyı onaylayacağını sanmıyorum.
kendileri 500-1000 tl arasında sattıkları saatler karşısında bu adamı nasıl onaylasınlar.orjinal dense dahi garantiyi kesinlikle onaylamazlar.

ayrıca diğer arkadaşların dediği gibi orjinal olduğunu ve bu kadar fiyat farkı olduğunu sanmıyorum.heleki birebir taklitlerin yapıldığı günümüzde satıcının iddialı olması sizi yanıltmasın.

birçok kişi bu tip ürünleri alıp şüpheye düşsede yada pişman olsada kendine yediremeyip,uğraşmama açısından birde nasılsa ucuz ve taksitle aldım gibi bahanelerle, uğraşmayıp yine birçoğununda anlamayıp satıcıya dönmemesi satıcıya cesaret veriyor.

siz yinede enine boyunu araştırın ve düşünün.bu tip ürünlerde görme imkanınız olmadan almamanızda da fayda var.
gltkn43

gltkn43

MesajKonu: Geri: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedSalı 14 Haz. - 21:38

peki siz olsaydınız alirmiydiniz bu ürünü bu saticidan
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedSalı 14 Haz. - 22:07

buradan bi haber olsaydım.tahtakalede de araştırdıktan sonra alabilirdim.ama oradanda sahte ürün görme ihtimali var.iyi bir esnafa denk gelip aydınlanmak şans meselesi.kaçak mal getiren çok, neden ucuz dersin kaçak der sahte demez.

işin ucu bir bilene dayanıyor.ürünü görme ihtimali varsa bir bilenle gitmeli.eğer öyle bir durum yoksa zaten buradan söylenecekler yazıldı.

birde şu var model safir cam.istenilen fiyat sadece camı karşılıyor desek yeridir.

olayı toparlıyorum ben vazgeçtim ben olsam almazdım.mineral cam olup 150-200tl civarı bu modelin türevleri var.

gltkn43

gltkn43

MesajKonu: Geri: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedÇarş. 15 Haz. - 0:34

teşekkürler ofis
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız   Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız Icon_minipostedÇarş. 15 Haz. - 2:16

rica ederim ne demek.

bu saat için mineral cam olarak belirten yerlerde var.

330 tl ye kadar fiyat bulunabiliyor.
http://www.hizlial.com/saat-gozluk/saat/casio-ef-550d-1a-erkek-kol-saati_17.003.1648.0179.htm?ref=go#tabs

Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Casio Edifice EF-550D-1AV ve 550 PB
» casio ef-328d-1avdf hakkında.
» Merhaba arkadaşlar. Casio EFA-119BK hakkında bir sorum var
» Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?
» CASIO EDIFICE EF 550 rbsp red bull racing limited edition