Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?

+5
teng
mehmet_34
bao.bao
brkgler
qazokmubec
9 posters
YazarMesaj
qazokmubec

qazokmubec

Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Empty
MesajKonu: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 6:54

brkgler

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 7:11

aklınıza soru düşürmek istemiyorum ama Akdeniz'den ikinci el saar almamaya özen gösterirdim Rolling Eyes
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 7:14

teşekkür ederim, almak için sormuyorum, genel olarak soruyorum.
yoksa ikinci el saati forumdaşlar haricinde alacak kadar saf değilim Smile burada sizin gibi yorumlar sayesinde saat ve saat satışı kültürümüz artıyor.

kolay gelsin.

brkgler

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 7:17

bu rolex ve kıyasla eş değer gördüğüm markaları elime alıp incelerken bile şüphe duyuyorum. bu sebeple bu şekilde ilan yoluyla gördüklerime asla itibar etmiyorum Very Happy

öneğin Antalya gibi sahte saatin cirit atığı memleketten saat ilanı görünce aklıma direk kötü düşünceler geldi diable
bao.bao

bao.bao

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 7:21

Satıcının GG' de de satış yaptığını biliyorum. Yorumların tamamı olumlu. Fiyatları yüksek ama temiz görünümlü saatleri.

Bu Rolex' te oldukça iyi görünüyor ama polisaj biraz düşündürücü.
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 7:41

Adam resmen bir hazineye sahip devenin basi .. Çok güzel şeyler var elinde.
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 7:52

kendisi saat alıp satmayla uğraşan biri olmalı diye düşünüyorum, en azından bana attığı cevap mesajında şöyle yazmıştı bu saat için:

"efendim polisajını kendimiz 2 ay önce yaptırdık.bakımı ise sadece conta değişimi olarak geçen yıl yapılmış ,ilk sahibinden alındı.üretim yılını tam bilmiyorum seri numarasına bakmam lazım."
bao.bao

bao.bao

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 7:58

http://profil.gittigidiyor.com/2_orjinal

Forumdan Durdor' da kendisinden saat aldığını, iyi bir satıcı olduğunu söylemişti.
bao.bao

bao.bao

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 8:12

Satıcıya ilişkin tek çözemediğim nokta; GG' de TL ile, Sahibinden' de € ve $ ile satış yapması. Üstelik arada epey bir fark ile.

http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/rolex-date-15210-51530860
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 8:51

;Bence orijinal ve hoş bir saat.
solestar

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 9:07

Bildiğim kadarıyla kendisi forumumuza üye (RSÜRMA). Eski sayfalarda ilanları da mevcut.
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedPaz 19 Şub. - 20:08

34 mm bunun çapı. biraz küçük durabilir.
sazcı67m

sazcı67m

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedC.tesi 25 Şub. - 10:40

Müsadenizle konuyu birde ben gündeme getireyim Smile Ben 500 TL üzerindeki ve altındaki saatlere şu açıdan bakarım. 500 TLye kadar benim için zevk meselesidir hoşuma giderse hiç tereddütsüz gözü kapalı alırım. 500 TLden sonrası hem zevk hem de en az zararla elden çıkar mı çıkmaz mı meselesidir. Açık bir ifadeyle 2800 dolara alacağım bu rolex kafama yattıysa, öncelikle her zaman için öldü fiyatına 2000 dolar gibi bir fiyata elimden her an çıkarabilecekmiyim araştırmasını yapar sonrada saatçide bir test ettirir temiz ve orjinalse hiç tereddütsüz alırdım. Tabiki sadece bu benim şahsi fikrim. Ayrıca resimlerden anlaşıldığı kadarıyla orjinalse eğer çok yeni bir saate benziyor.
brckk

brckk

MesajKonu: Geri: Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?   Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız? Icon_minipostedSalı 6 Mart - 9:58

34mm kucuk kalabilir, bence polisaja takilma daha onemlisi bakimlarinin zamaninda yapilip yapilmadigi.. Mekanizmayi kontrol ettirmende iyi olacaktir. Son olarak 2. el saatte maliyete saatin durumu nasil olursa olsun bakim maliyeti de ekleyerek hesaplamani tavsiye ederim.

Bu Rolex Date hakkındaki yorumlarınız?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rolex Day Date for $165
» Oris BC3 hakkındaki düşünceleriniz
» Rolex PROHUNTER Submariner Date Replica Watch
» Casio Edifice EF-550D-1AV Hakkında Yorumlarınız
» Replica Tissot T-Race Hakkında Öneri ve Yorumlarınız