Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE

+3
HalitMurat
ofis
outlawwanted
7 posters
YazarMesaj
outlawwanted

ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Empty
MesajKonu: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedSalı 14 Haz. - 20:10

http://www.turksaatforumu.com/t2838-oris-williams-f1-tt2-day-date

durdordan aldığım oris saati babamın bana başka bir saat hediye etmesinden dolayı satışa çıkarıyorum saati 3 gün kullandım şimdi kutusunda yeni sahibini bekliyor satış fiyatım pazarlıksız tek fiyat 700 tldir komisyon sizden olmak kaydıyla alışveriş sitelerinen ilan açabilirim donanimhaber sitesinde yeterince referansım mevcuttur...
outlawwanted

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 19:49

güncel fiyat düştü....650 tl...
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedPerş. 16 Haz. - 20:18

arkadaşlar alsın birisi şu güzeli.
fiyatta düşmüş çıldırmak üzereyim.
outlawwanted

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedÇarş. 22 Haz. - 3:12

saat ofis arkadaşımıza satılmıştır 2 taraf için hayırlı olsun...
HalitMurat

HalitMurat

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedÇarş. 22 Haz. - 21:33

ofis demiş ki:
arkadaşlar alsın birisi şu güzeli.
fiyatta düşmüş çıldırmak üzereyim.

Hocam hayırlı olsun Very Happy
tutamamışsın kendini diable
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedÇarş. 22 Haz. - 21:45

sğl teşekkür ederim.
hayalinizdeki saatler sizledere kısmet olsun.

sorma aspirin tedavi olsun bir seiko falan bakayım derken fren patladı.
4 aydır dişli sıyırıyordu zaten.aldım kurtuldum.artık geceleri rahat uyurum sanıyorum Very Happy
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedÇarş. 22 Haz. - 22:06

Hayirli ugurlu olsun mukemmel secim fiyat kalite performansi hepsi bir arada
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedÇarş. 22 Haz. - 22:27

crazyhours demiş ki:
Hayirli ugurlu olsun mukemmel secim fiyat kalite performansi hepsi bir arada

çok teşekkür ederim.daha iyileri ve hayallerinizdeki saatler sizlerede nasip olsun.
bekleyip böyle bir fırsatı değerlendirdiğime değdi.ilkinde kaçırmıştım.aynı saat tekrar satışta olunca direncim kalmadı.
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedPerş. 23 Haz. - 6:34

outlawwanted arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedPerş. 23 Haz. - 7:18

havalar ısındı duygular depreşmenin ötesinde Smile
hayırlı olsun
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedPerş. 23 Haz. - 7:24

Hayırlı olsun @ Ofis. Bu aralar çok tutulan bir model bu. Bu saatin de kaynağı yine @ Durdor'a dayanıyormuş. Hocam ne çok saat alıp satıyorsun. Saatçi gibisin Mübarek okkiii
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedPerş. 23 Haz. - 18:40

@egunns
@burbank

çok teşekkür ederim arkadaşlar.daha güzelleri hepinizin olsun.

@burbank
orienti de kaptım bu arada.çelik kordon değil ama aslan saatte çektikleri fiyattan sonra cazip geldi.
outlawwanted

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedPerş. 23 Haz. - 19:29

özgür aslan saat ne çekti orientin fiyatına acaba?
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedPtsi 27 Haz. - 9:40

ofis demiş ki:
@egunns
@burbank

çok teşekkür ederim arkadaşlar.daha güzelleri hepinizin olsun.

@burbank
orienti de kaptım bu arada.çelik kordon değil ama aslan saatte çektikleri fiyattan sonra cazip geldi.

Orient Racing'mi? Siyah kadranlımıydı? Bende de var beyaz kadranlısından. O zaman Orient Racing kardeşliğimiz oldu by

Sen de bu ara Crazy gibi atağa geçtin Hocam. Bu saatlerin de bir mevsimi mi var yoksa Very Happy
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedPtsi 27 Haz. - 10:28

burbank demiş ki:
Hayırlı olsun @ Ofis. Bu aralar çok tutulan bir model bu. Bu saatin de kaynağı yine @ Durdor'a dayanıyormuş. Hocam ne çok saat alıp satıyorsun. Saatçi gibisin Mübarek okkiii

dostum ne yaparsın ki ayran gönüllüyüz, çok beğenip almak istediğim bir saat olupta, fiyatı bütçe dahilinde olmayınca, eldekilerden kaynak yaratmak zorunluluğu oluyor. lakin sattığım her saatin yerine yenisini almışımdır. oris, ML pontos ile birlikte cal.2500 sevdama dayanamayıp, omega aqua terra için kendilerini feda etmişlerdir. kendilerini minnetle ve şükranla anacağım geek

ama şaka bir yana, samimi olarak söyleyebilirimki; oris, satıpta arkasından pişman olduğum yegane saatdir. saat ile ilgi ve alakası olmayan eşim bile sattığımı duyunca üzülmüştü.
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE   ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE Icon_minipostedPtsi 27 Haz. - 18:45

@outlawwanted

500 küsür dolar dedi deri kordonluya(835 tl gibi).birşeyler yaparız falan dediler.dedim yapsan yapsan ne olabilir ki öyle bir fiyat çektin ki pazarlığa girmeye değmez, haklısın dedi.ama başka arkadaşlar fişsiz faturasız 650 fiyat almışlar yazmışlardı.

@burbank
beyaz kadranlı olanı aldım.siyah açmadı beni.deri kordon.seninle fiyat hakkında konuşmuştuk aylar önce hatırlarsan.vitrindede çok güzel geldi gözüme kaçıramadım aldım.ben evdekileri yolladım bekar modundayım tutamadım geldiklerinde ne yazıcam bilmiyorum. birde değil 2 ad saat borç listesi kabardı.sanırım orisi kolumda görürler çıkaramıyorum, ileride orient i söylerim hava durumuna göre.
Rolling Eyes

ORİS WİLLİAMS F1 TT2 DAY DATE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oris Williams F1 TT2 Day Date
» ORIS WILLIAMS F1 TEAM DAY-DATE
» Satılık Oris TT3 Day Date - ""1450 TL"" (Takas Seçeneği Var)
» Oris Diver Date
» Satılık - ORIS - Pointer Date (Satılmıştır)