Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DH Saat Projesi (Belirlenen Modeller Ankete Açıldı)

3 posters
YazarMesaj
burbank

burbank

DH Saat Projesi (Belirlenen Modeller Ankete Açıldı) Empty
MesajKonu: DH Saat Projesi (Belirlenen Modeller Ankete Açıldı)   DH Saat Projesi (Belirlenen Modeller Ankete Açıldı) Icon_minipostedCuma 24 Haz. - 8:45

Arkadaşlar,

Biliyorsunuz bir süredir DH'de de bir Forum Saati yapılması için ayrı sayfa açıp, birşeyler oluşturmaya çalışıyorduk.

4 model belirleyerek, modifikasyonlara son şeklini verip ankete açmış bulunuyoruz. Linki aşağıda;

http://forum.donanimhaber.com/m_49940038/tm.htm

Biliyorsunuz Donanım Haber (DH) Saatler bölümü burada da pek çok kişinin saatlerle ilgili paylaşımlarının temellerini attığı yer.
Bu kapsamda bu projeye buradan da yüksek katılım ve destek bekliyorum. Seçilecek modelin yapılabilmesi için 100 adet sipariş miktarına ulaşmamız lazım. Bu da ancak sizlerin ilgisiyle olur.

Seçilen modeller de pahalı değil. Elbette proje burada yürütülen projelerle karşılaştırılamaz, ama orası da pek çoğumuzun ilk göz ağrısı, orada üretilecek özel bir model de hepimiz için güzel bir hatıra, belki bundan sonra bizlerin veya başkalarının yürüteceği başka projeler için de güzel bir örnek olur diye düşünüyorum.

Şimdiden hayırlı olması dileklerimle hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

by

Not: Pardon bu arada söylemeyi unuttum. Listeye yazılmak isteyenler, DH'den @ Visceroid'e özel mesaj yoluyla veya ortaya yazarak taleplerini iletebilirler.

En son burbank tarafından Cuma 24 Haz. - 9:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: DH Saat Projesi (Belirlenen Modeller Ankete Açıldı)   DH Saat Projesi (Belirlenen Modeller Ankete Açıldı) Icon_minipostedCuma 24 Haz. - 9:13

Vallahi ben destekliyorum ve 1 numaraya yazildim bile diable
Ama eger buradan bir arkadas isterse bizim forumdaki bir dosta torpil yapip numarami verebilir ve kendim baska numaraya gecebilirim de.
Projeyi destekliyorum dedim ya ustelik kucuk bir nebze de olsa tasarima katki vermeye de calistim yani ve de eheeemmm ohhooommm joker1

Eger bu proje de basariya ulasirsa neticede hem bu konuda bir tecrubeli ve motive olmus bir dostumuz daha olacak ve de bu tarz projelerin yayginlasmasina onayak olacaktir by
http://www.turksaatforumu.com
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: DH Saat Projesi (Belirlenen Modeller Ankete Açıldı)   DH Saat Projesi (Belirlenen Modeller Ankete Açıldı) Icon_minipostedCuma 24 Haz. - 9:18

burbank dostum hayırlı olsun , ben bu projeyi daha şimdi duydum, Sleep Smile DH'e zıplayıp bir bakayım.

senin yaptığın projeye tabiki girerim ok1

DH Saat Projesi (Belirlenen Modeller Ankete Açıldı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saat Müzesi açıldı
» Saat projesi
» ETA mekanizmalı saat projesi
» Ankete devam
» Oylar ankete