Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Genel bir alım satın bölümü olabilir mi?

3 posters
YazarMesaj
bootsector

bootsector

Genel bir alım satın bölümü olabilir mi? Empty
MesajKonu: Genel bir alım satın bölümü olabilir mi?   Genel bir alım satın bölümü olabilir mi? Icon_minipostedPerş. 25 Ağus. - 23:10

Arkadaşlar benim sizinle paylaşmak istediğim bir düşüncem var. Burası bir saat forumu bunu biliyorum. Ancak burası bir donanımhaber gibi curcunanın olduğu bir yer değil. Bu yüzden acaba replika-orjinal saat ve saat parçalarının haricinde genel bir satış bölümü açılması foruma uygun mu olur aykırı mı düşer? Düşüncelerinizi merak ediyorum...
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Genel bir alım satın bölümü olabilir mi?   Genel bir alım satın bölümü olabilir mi? Icon_minipostedPaz 4 Eyl. - 23:06

sadece saat için değil satılan her ürün için en uygun yer o bölüm alım satım için açılmış... bende elimdeki pcnet dergileri ve medyalarını satsam ne kadar eder acaba?
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Genel bir alım satın bölümü olabilir mi?   Genel bir alım satın bölümü olabilir mi? Icon_minipostedÇarş. 7 Eyl. - 21:46

Sevgili boot, bir ara oyle bir bolum actik ve birkac ay durdu fakat kimse ilgi gostermeyince bosuna kalabalik etmesin diye kaldirdik ama genel istek olursa acariz.
http://www.turksaatforumu.com

Genel bir alım satın bölümü olabilir mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DH'de Genel Saat Sohbeti Bolumu Acilmis
» Alım - Satım Bölümü Kuralları
» Otomobil genel