Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saatime Kordon Yardımı ?

+2
yusufduz
Kerim_91
6 posters
YazarMesaj
Kerim_91

Kerim_91

Saatime Kordon Yardımı ? Empty
MesajKonu: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedPtsi 19 Eyl. - 11:06

Resimde görünen saat elimde bulunan tek Quartz saat. Saatime deri kayış takmak istiyorum ancak bu kasaya uygun kordon varmıdır ve bu kasaya çelik - deri kayış değişimi yapılıyor mu ? ..Açıkcası bilmiyorum .
Bilgisi olan abilerimden yardımcı olmalarını bekliyorum. prier
Saatime Kordon Yardımı ? 34e4yg8
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedPtsi 19 Eyl. - 18:23

Bence deri kordon biraz zor görünüyor,ama küçük bir öneri vereyim,saatin marka ve modelini Google görsellerden girin ve çıkan resimler içerisinde arayın.Uygun düşse slikon kordon daha şık durur kanaatimce.
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedPtsi 19 Eyl. - 18:32

illaki deri kordon derseniz tahtakalede vakıf handan önceki handa (adını unuttum orada da saatçiler var) alt katlarda deri kordon satan bir dükkan var bu tarz saatler için deri kordon yapabileceğini söylemişti.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedPtsi 19 Eyl. - 18:40

Bu saate göre bir kordonu hazırda bulmanız imkansız gibi birşey.
Sipariş üzerine kordon yapan var ama bu saate uygun düşeceğini sanmıyorum.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedPtsi 19 Eyl. - 20:53

Slikon kordon da düşünüyorum ama hata edip alırken sormadım değişim yapılan bir saat midir diye buda bana ters tepti diyebilirim , bulamaz isek böyle devam artık Smile

Ofis ; bahsettiğin han' ı eğer isim olarak aklınıza getirebilirseniz buradan yada pm olarak cevap alabılırsem çok sevinirim .
M.Ali Sade

M.Ali Sade

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedPtsi 19 Eyl. - 22:34

Sirkeci'de Doğubank iş hanı hizasında Şah-As Han'da eskiden bulunurdu.Şimdiki durumunu bilmiyorum.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedSalı 20 Eyl. - 0:14

M.Ali abi önerin için çok sağol..Artık tek çare gene eminönüne doğru yol almak olacak, gitmişken Yetkili satıcıya da bir uğrayayım inşallah elim boş dönmem.. Bir duam da gitmişken gözümü büyüleyen bir Mako görmemem şuan almamam gerek Smile
M.Ali Sade

M.Ali Sade

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedSalı 20 Eyl. - 3:40

Yine de sen gitmişken Aslan saate de bir bak.İyi bir şeyler varsa buraya yaz.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedSalı 20 Eyl. - 18:09

Kerim_91 demiş ki:

Ofis ; bahsettiğin han' ı eğer isim olarak aklınıza getirebilirseniz buradan yada pm olarak cevap alabılırsem çok sevinirim .

Saatçilerin hepsi el yapımı kayışları zaten bir kişiye yaptırıyor, boşuna arada para vermeyin. İsim ve telefon no sunu aşağıda yazdım.

Hacı Biçici 0532 6874279
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedSalı 20 Eyl. - 20:19

Teng usta ; Yardımın için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda ulaşmaya çalışıp haberleri de iletmek isterim sizlere de .

Bu arada foruma üye olalı yaklaşık bir hafta oldu ve kimin kim olduğunu ancak kullanıcı adı ile biliyorum.Yani isimlerinizi ve bazı üyelerin yaşı yazmadığı için kaç yaşındasınız bilemiyorum ve saygısızlık etmek istemiyorum yorumları yazarken " Abi , kardeş " ilişkisini demek istiyorum . Bir mazuru yoksa isimlerinizi ve yaş olarak da belirtirseniz çok sevineceğim.

Bir haftalık forum zamanım içerisinde bu konuda bir kusur işlediysem affola.
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedSalı 20 Eyl. - 22:14

Kerim_91 demiş ki:

Bu arada foruma üye olalı yaklaşık bir hafta oldu ve kimin kim olduğunu ancak kullanıcı adı ile biliyorum.Yani isimlerinizi ve bazı üyelerin yaşı yazmadığı için kaç yaşındasınız bilemiyorum ve saygısızlık etmek istemiyorum yorumları yazarken " Abi , kardeş " ilişkisini demek istiyorum . Bir mazuru yoksa isimlerinizi ve yaş olarak da belirtirseniz çok sevineceğim.

bu genelde sanal ortamda sıkıntıdır.o bakımdan nick i ile hitabetmek yanlışları bir şekilde azaltır.fakat bizim forum hiç bir yere benzemediği için bu konu çokta dert değil aramızda.o şekilde veya bu şekilde bir kısmımız buluşmalarda tanışmış ve tanışacak bunun verdiği samimiyet, yapılan alışverişlerin sonucu güven ve tanışıklığında neticesinde forumumuzun değerli üyeleri birbirlerini tanımakta zaten.

sizde fikir açısından http://www.turksaatforumu.com/t39-stanbul-saat-bulumasndan-fotoraflar-yorumlar bazı konulara göz atabilirsiniz.sanki oradaymış gibi hissedecek orada olamadığınız için üzüleceksiniz, iyi seyirler.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedÇarş. 21 Eyl. - 8:19

Kerim_91 demiş ki:
Teng usta ; Yardımın için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda ulaşmaya çalışıp haberleri de iletmek isterim sizlere de .

Yaşımı söyleyince yaşım belli oluyor, söylemem ama benim kızımdan küçük olduğunu söyleyebilirim. diable
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedÇarş. 21 Eyl. - 8:21

Üstad o zaman saygı duyar bu konuyu kapatırım Smile
yasso100

yasso100

MesajKonu: Geri: Saatime Kordon Yardımı ?   Saatime Kordon Yardımı ? Icon_minipostedÇarş. 30 Kas. - 3:20

ARKADASLAR İSTEDİYİNİZ SAATE SAAT KAYIŞI YAPABİLİRİZ YERİMİZ ANKARA/BAHÇELİEVLERDE İSTEDİYNİZ KAYIŞIN FOTOSUNU YADA TASARIMINI Bİ TASLAK ŞEKLİDE GÖNDERİSENİZ YETERLİ
İLGİLİ KONU AŞŞAGIDA PAYLASTIM BİRKAC FOTO DA KOYDUM
TEL:0312 222 21 93
http://www.turksaatforumu.com/t3195-saat-kordonu-yapilirher-turlu-saate-ozel-tasarim-el-yapimi-deri-saat-kayisi-saat-kordonu-yapilir
http://www.saat-kordonu.com

Saatime Kordon Yardımı ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni saatime kavuştum
» Kordon Tipi
» danışma-yardımi-bilgi
» Bezel tachymetre rakamları yardımı
» Saat yardımı ile yön nasıl bulunur?