Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin

2 posters
YazarMesaj
Iceman_Kimi

Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin Empty
MesajKonu: Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin   Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin Icon_minipostedÇarş. 26 Ekim - 6:16

Öncellikle herkese merhaba ... Siteye yeni kaydoldum ve uzun süredir aradığım şeyi burada bulabileceğime inandığım için böyle bir konu açmak istedim ... Arkadaşlar ben İzmir'De yaşıyorum ... Tag Heuer saatlere fena halde bir takıntım var fakat o kadar parayı ödeyip orjinalini alacak gücüm yok ... İzmir ' de veya İstanbul'da (İzmir tercihimdir) kaliteli replika saatler bulabileceğim yerler neresidir ? Benim öğretmenim Çinden getirtmiş yaklaşık 70 tlye saat görünüm olarak orjinali ile aynı ve bütün fonksiyonları çalışıyor ayrıca geri kalma gibi bir durumda söz konusu değil ... Bunun gibi geri kalma sorunu olmayan ve fonksiyonları çalışan kaliteli replika tag heuer nereden bulabilirim ?? Öğrenci olduğum için 300 400 tl ödeyecek gücüm yok 100 150 tl maksimum bütçem var .... Aradığım modeller özellikle Tag Heuer Formula 1 kayışlı ve Tag Heuer Carrera Calibre 16 metal .... Şimdiden konu ile ilgilenen herkese çok teşekkür ediyorum ...

Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin 219e3c4f0958125ec126b3026242906c.image.400x600

Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin CV2A11.BA0796_enl
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin   Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin Icon_minipostedÇarş. 26 Ekim - 8:05

sahibinden.com da ara istedigin modellerin hepsini bulursun,kapida odemeli falan yolluyorlar,,ordan rahatlikla istedigin saati temin edersin
Iceman_Kimi

MesajKonu: Geri: Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin   Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin Icon_minipostedÇarş. 26 Ekim - 8:32

Özellikle yüz yüze alışveriş yapmak tercihimdir ... Çünkü online alışverişe pek güvenmiyorum hemde saati almadan önce bir görüp incelemek istiyorum ...
movement34

movement34

MesajKonu: Geri: Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin   Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin Icon_minipostedPerş. 27 Ekim - 1:15

kapi odemeli diye bir sistem var,,onlar sana gonderiyor sen postacinin yaninda acip inceliyorsun,,sonra hersey tamamsa,,postaciya urun ucretini oduyorsun,,cok yaygin suan bu sistem,guvenilir saticilardan da urun olirsan SIKINTI Yasamazsin

Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» saat seçimi yardım lütfen?
» bu saatin markası ne lütfen yardım??
» replika saat ankara arıyorum
» LCD veya LED tv tavsiyesi icin yardım lütfen!
» Tag Heuer Calibre 36 - Replika - 150 TL