Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

replika saat ankara arıyorum

+6
asymptote
Kerim_91
sazcı67m
M.Ali Sade
caneryerinde
mertkara10
10 posters
YazarMesaj
mertkara10

mertkara10

replika saat ankara arıyorum Empty
MesajKonu: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 4:37

Herkese merhabalar. saatler konusunda çok bi fikrim olmasada birşeyler öğrendim siteniz sayesinde. fakat şöyle bir problem var ki ankara'da hiç bir yerde dükkan olarak replica saat satan bir yer bulamadım. çünkü saatleri alıp camından tutunda kadranına kadar incelemek istiyorum. tabiki alıp koluma takıcam yüksek bir meblağ değil fakat gözümle görmek isterim neticesinde. kapıda ödemeli sistemde zaman kaybı olarak düşünüyorum. bu yüzden sizden ricam bana güvenilir bir internet sitesi veya bildiğiniz bir dükkan var ise paylaşmanız. yinede saat konusundaki bilgiler için siteye tekrar teşekkürler.
caneryerinde

caneryerinde

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 5:10

internet sitesi olarak kuvarsit varakip edebilirsiniz..forumun replika alım-satım bölümünüde.Ama tabiki replika almamanız daha iyi.Fakat almaya karar vermişseniz Ankarada olan arkadaslar size yardımcı olacaktır.Nasıl saatlr arıyorsunuz.Marak model belirtmenide size yardımcı olmakta yararlı sağlar.
M.Ali Sade

M.Ali Sade

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 6:51

Ankara saatçilerinde replika görebilmek oldukça zor.

Ama bir ipucu vereyim.TASİŞ Ankara satış mağazasında zaman zaman 75-80 TL.fiyatlara muhtelif modeller bulunabiliyor.
sazcı67m

sazcı67m

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 8:15

Bu TASİŞ duyduğuma göre yakalanan kaçak ürünleri satışa sunuyormuş. Gittiyseniz gezdiyseniz bilirsiniz Peki patek vacheron gibi replika modellerde var mı.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 8:27

TASİŞ in belirli şehirlerde gümrükte kalan ürünlerin satıldığı mağazaları bulunmakta.İstanbulda da bu mevcut.Sirkeci de bir şubesi bulunmakta.

sazcı67m ; Böyle replika saatler arada bir düşmekte,sitesine girip şehir seçerek hangi şehirde hangi ürünlerin perakende satıldığı liste halinde yazıyor.
sazcı67m

sazcı67m

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 8:28

Teşekkür bir bakayım ne ürünler varmış
sazcı67m

sazcı67m

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 9:00

patek 5 lira diyor. a l söhn 60 lira diyor doğrumu acaba Very Happy
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 9:17

mertkara10 demiş ki:
ankara'da hiç bir yerde dükkan olarak replica saat satan bir yer bulamadım
bulamazsınız, çünkü replika ürün satışı yasal değildir, hiçbir "dükkan" bu iş için ruhsat alamaz..

sazcı67m demiş ki:
patek 5 lira diyor. a l söhn 60 lira diyor doğrumu acaba
kesin doğrudur..
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 10:31

Doğru değil bildiğim kadarı ile. En son gittiğimde Breitling vardı ama çok kötü bir replikaydı mekanizma olarak. Belki anlamazlar da A7750'yi ucuza verirler demiştim ama yanılmıştım Smile 80TLydi sanırım.

Bir de CORUM vardı ama çocuk saati gibi, yarım küre camları vardı sanırım. Garip birşeydi.
http://www.techno-fi.net
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: bulamadım   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 20:06

vacheron-constantin-dual-time-brown-

adresindeki vacheron constantin marka saat arıyorum. burası güvenilir gibi duruyor ayrıca kuvarsit fiyatları biraz yüksek buraya göre tabiki arada mekanizma farkı olabilir. sizin gibi üstadlarında fikrini sormak istedim. daha önce bir sürü para verdim orjinal saatlere ondan dolayı birazda çeşit ve azda olsa kaliteli olsun istedim. ilginize teşekkür ederim. ayrıca grand carrera pendulum modeli istiyorum. henüz consept saat fakat deri kordonlusunu bulamıyorum hiç bir yerde.
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 20:16

yukarıda vermiş olduğum saat markaadresinde var. kuvartsitten saat alım koşulları nedir ayrıca? kargo ücreti nasıldır. buradaki saatlerin mekanizmaları sanırım daha kaliteli çünkü baktığım bir vacheronda 23 taşlı rotor mekanizmalıydı. türkiyedekilerde bunlar yok sanırım.
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 21:53

bu arada ankarada buldum bir yer henüz gitmedim. gidince ayrıntılı olarak ankaradaki arkadaşlara yardımcı olabilirim. güvenilir bir yer. ayrıca bir sorum olacak vacheron alırken dikkat etmem gereken en önemli noktanın vuruş sayısı olduğunu biliyorum. lütfen bana ufak ufak nelere dikkat edeceğimi söylerseniz yarın yada öbür gün gideceğim. teşekkürler.
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 22:35

@ mertkara10

Forumda ''Replika Saatler İncelemeler- Sorular- Cevaplar '' başlığı altında yüzlerce sayfalık bilgi kaynağı var.Hatta ''Replika alırken dikkat edilmesi gerekenler'' konusu başlığın en başında Siz de bi zahmet, bi zahmet yazılanları okursanız bizi de aynı sorulara 85 kere cevap vermekten kurtarırsınız.

Peygamberimiz bize yol göstermiş, ne demiş : OKU
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:00

vacheron için söylemiştim ya neyse onları zaten okudum hepsini yinede saolasın üstad.
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:05

Saati görmediğimiz için saate özel bir soru cevaplayamayız ama genel bilgiler dışında bir sorunuz varsa ben seve seve cevaplarım.
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:07

bu arada yeni üye olduğum için adres gönderemiyorum. markaadresi olarak nete girildiğinde 2 adet vacheron var zaten. kahverengi olan. pek kaliteli olduğunu düşünmüyorum. 150 TL sahibinden buldum. ne dersiniz diye soracaktım.
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:12

Hangi sitede ? sahibinden.com mu ?
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:17

Konuyu replika saatler- sorular bölümüne taşıdım.
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:18

evet sahibinden.comda vacheron satıyor 150 TL sale_sale_sale_watch isimli kullanıcı satıyor.
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:20

fiyatı nedir ? bulamadım
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:24

sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-vachheron-constantin-otomatik-cronometer-75727063/detay/
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:28

Saati gördüm, bu saate para vermeyin. görüntüsü ve kalitesi iyi değil. Bu tür saatler Çin'de 10 dolara satılıyordu. Kısa zaman sonra bozulur, haftada 2-3 dakika sapma yapar. devamlı tamirciye gidersiniz. Eğer bütçeniz saatin fiyatı kadar ise otomatik almayın quartz alın, hiç olmazsa hem saati doğru gösterir, hem de arıza çıkarmaz.
caneryerinde

caneryerinde

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:34

Valla boyle saatler alacağınıza sagull mekanizmalı bir Parnis alın daha iyi.Mekanizmasıda kaltelidir ve en azından replikada değil.
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:35

bence de
caneryerinde

caneryerinde

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:48

Hee bendede replika saatler var o ayrı mesele.Ama bu forumu kullandıktan sonra insan bazı seyleri kavrıyor.300-400 usd e satılan replikalada var ama o paralara ne saatler cıkıyo insanın karsısına inanamazsınız.
Dün işim gereği bi yere gittim.Fabrikadan hammadde siparişi için.Fabrika sahibiyle gorusuyorum Adamın kolunda Çelik altın Daytona var benimde bendeki Sub vardı.Adam saatten falan anlamıyor biliyorum ama koluma gözü takıldı farkettim.Replika olduğunu anlaması mümkün değil biliyorum.Resmen canım sıkıldı kolunuzdakinin nihayetinde fake olduğunu biliyorsunuz zaten o size yetiyor fumeur
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 23:52

TENG sormak istedigim tam olarak buydu teşekkür ederim. en azından biraz daha üstüne koyup kuvarsitten alayım. yapacak birsey yok. markaadresi.com dada aynısı var ama mekanizma ve diger ozellikleri sanırım aynı. araştırmaya devam o halde.
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:08

kuvarsitwatch.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=29947
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:13

kuvarsitwatch.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=31217
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:15

yardımcı olursanız sevinirim.
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:30

anladım ki saat bütçesini arttırmam gerekecek çünkü mekanizmaların çoğu kuvarsitte bile myoto. diğer mekanizmalarda çok pahalı. ayrıca son bir soru nursel saatin eta mekanizmalı olanlarının fiyatları çok yüksek sizce başarılı bir tercih olabilirmi yoksa araştırmaya devammı?
caneryerinde

caneryerinde

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:36

1. ürün için konusuyorum.Çelik kalitesi biraz düşük.Kaplamaları atarmı mutlaka a tar ama ne kadar dayanır muamma.Makinesinin kalitesi düşük.Tourbillionlar görünüt bir işlevi tabiki yok.Kordonunun b saatin en kaliteli olan yeri olduğunu solyelyebilirm gorunume gore eğer yazılan gibiyse.Camda AR ise eğer iyi sayılır aksi taktirde mercek gibi parlayacağına emnim.Bence pahalı size maliyeti 144 usd olur herhalde kargosuyla.
deka

deka

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:37

Bildiğim kadarı ile nursel pek önerilmiyordu, teng iyi bilir, iyi bir tecrübe yaşamış. diable
caneryerinde

caneryerinde

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:38

nurselh ile ilgili pek iyi şeyler duymadım.fahiş fiyata satıyorlar.eğer replika alacaksanız bence tecrübelerime gore ya kuvarsit yada forumda ilanları takip etmelisiniz.
caneryerinde

caneryerinde

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:43

2. ürün için fikirlerim birinciye gore daha iyi.Çelik kalitesi daha iyi 316L.Elden kurmalı Asya 6497 makinaya sahipki bir muadilini bir ara kullanmıştım.PVD kaplama diğer saatin kaplamasına gore daha uzun ömürlü olur kanaatindeyim.Kadranda hiç fena durmuyor.Büyük bir çap kolunuzda kendini belli edecektir.
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:49

tamam teşekkür ederim bilgilendirmeler ve zaman ayırdığınız için. kasa konusundan çok mekanizma konusuna yoğunlaşmış durumdaydım. tekrar teşekkürler.
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 0:57

deka demiş ki:
Bildiğim kadarı ile nursel pek önerilmiyordu, teng iyi bilir, iyi bir tecrübe yaşamış. diable

Pek iyi bir tecrübe denemez. hahaha
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:12

yok istedigim saati bulamıyorum. alım satımda da yok. neyse araştırmaya devam edicem artık. kolay gelsin.
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:16

Bütçeniz sınırlı ise çok komplike saatlere gitmeyin. Sade kadranlı asya unitaslı makinelere bakın derim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:17

teng demiş ki:
deka demiş ki:

Pek iyi bir tecrübe denemez. hahaha
Geçmiş zaman, tecrübenin bedeli ne kadardı.
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:17

300 venedik dukası ... drunken
deka

deka

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:18

o da neydi ki?
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:22

üstad bir şey soracağım siz nerelerden alıyorsunuz bu otomatik saatleri? internette fiyatlar oldukça yüksek. istanbul'da kapalıçarşıda varmış sanırım ordan?
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:26

Bimediğiniz yerden bilmediğiniz mekanizmayı almayın. Ayrıca bu saatler İstanbul'da ya çok daha pahalıdır, ya da aynı kalite değildir.
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:26

deka demiş ki:
o da neydi ki?
Ne neydi ?
deka

deka

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:30

teng demiş ki:
deka demiş ki:
o da neydi ki?
Ne neydi ?
300 venedik dukası
teng

teng

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:46

300 tl... 4-5 sene önce...
deka

deka

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 1:58

vay be.
Analyzer

Analyzer

MesajKonu: Geri: replika saat ankara arıyorum   replika saat ankara arıyorum Icon_minipostedSalı 6 Mart - 2:31

mertkara10 demiş ki:
kuvarsitwatch.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=31217

Bu saati ben kolumda denemiştim resimdekiler kadar hoş durmuyordu.

replika saat ankara arıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstanbul içinde Güvenebileceğim Bir Replika Satıcısı Arıyorum.
» Replika Tag Heuer Bulabileceğim Yer Arıyorum ? Lütfen Yardım Edin
» Ankara Saat Kulesi
» Bu kronograf saat replika mı?
» istanbul replika saat