Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Replika ama..

YazarMesaj
MythTR

Replika ama.. Empty
MesajKonu: Replika ama..   Replika ama.. Icon_minipostedSalı 1 Kas. - 14:18

Arkadaşlar merhaba,

Guess Collection GCI35502 saatim var, 1.5 sene doldu ne denize ne havuza ne de duşa girdim, elimi yıkarken üstüne gelen sabunu temizlemek için suyun altına tutttum su aldı, orjinal zamanında da iyi para verip almıştım saat&saat ise başından savıp beni aptal yerine koyup kurma kolunu açık bırakmışsınız kullanıcı hatası dedi, saat servisten gelince mahkemeye vericem bu konu da bana fikir vermek isteyen olursa pm atabilir, işte bu yüzden ben de artık replika saat almayı düşünüyorum .

Tag Heuer in modelleri çok hoşuma gitti özellikle bu carreralar calibreler falan. Bunların replikasını 200 tl dan az olmak fakat kaliteli olacak şekilde nerden alabiliirm ? Güvenli bir satıcı ya da mağza var mı ? Benim isteğim 100 150 tl civarı olması ama herhlade o kadar ucuzunu bulamam 200 tl dan da fazla vermek istemiyorum. İsteğim bu saatlerin içindeki küçük saatler (kronometre v.s) çalışır durumda olmalı. Öyle yapıştırma olmamalı yani.

Teşekkürler.

Not: Marka illa ki Tag Heuer olacak değil, ama onun tarzı kendini göstermeli.
MythTR

Replika ama.. Empty
MesajKonu: Geri: Replika ama..   Replika ama.. Icon_minipostedSalı 1 Kas. - 15:08

Arkadaşlar örnek olsun bir de şunu sorayım:
Kuvarsit'te ki

TAG HEUER GRAND CARRERA CALIBRE 17 PVD/STEEL. QC NEW DESIGN

Bu saat ile

TAG HEUER GRAND CARRERA UPGRADE CALIBRE 17 ALL PVD/RUBBER

bu saat arasında ne var var ?

Link veremiyormuşum 7 Gün.

Sanki ilkinin kasasında beyaz tonları var da başka fark göremiyorum gibi ? Smile Fiyatlar da aynı.

Fiyatlar fena değil ama yukarda belirttiğim gibi biraz daha ucuz olsun istiyorum.

Replika ama..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» replika RADO
» Replika IWC Ingenieur
» Replika ufantazone
» replika bolumu hk
» Replika Momentus :D