Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz

+17
burbank
Deniz-KSK
Akif
vervito
BR-02
azad
egunns
bao.bao
durdor
teng
Exern
Kerim_91
haspirin
recklesstr
deka
krytime
cowboy
21 posters
YazarMesaj
cowboy

cowboy

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Empty
MesajKonu: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedCuma 4 Kas. - 23:19

Bu sabah Aslan saate bir uğrayayım yeni saatlere bir bakayım dedim. Aslında sadece mavi ray modelini almaya gitmiştim ama "cal. 469 40. yıl" limitli modeli de gelmiş ve eşimin de ısrarıyla ikisini de alarak çıktım Smile Biraz abarttım sanırım ama olsun arada sırada dimi ya Smile Resimlere geçeyim,

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Img2808q

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Img2811mq

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Img2800i

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Img2807m

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Img2802i

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Img2803g

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Img2818n

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Img2799b

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Img2796oe

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Img2794t

krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedCuma 4 Kas. - 23:49

cowboy yeni Orient lerin çok güzeller, güle güle kullan. Cal.469 zaman tünelinden çıkmış gibi. Bir de Zenith gördüm , oda müthiş güzel.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedCuma 4 Kas. - 23:50

Teşekkür ederim krytime Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 0:00

Bende beğendim, kıvamında mini bir koleksiyon olmuş. ok1
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 0:03

Çok teşekkürler deka Smile
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 0:23

Çok hoş bir koleksiyon ayrıca yeni saatlerinizi de iyi günlerde kullanın. Cal 469 son fotoğraf karesinde kutusuyla birlikte duruşunda epey heybetli çıkmış Smile En çok onu beğeniyorsunuz bu ara sanırım Smile
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 0:43

Teşekkürler recklesstr Smile Çok beğenerek aldım bu yeni saatlerimi onlara bir süre ayrıcalık tanırım artık Smile
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 2:59

iyi günlerde kullanın, eşinizin ısrar etmesi de iyiymiş Very Happy
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 3:08

Sayın cowboy ; bayram üzeri alışverişi gerçekten iyi seçimler yaparak tamamlamışsınız . İki saatte birbirinden güzel iyi günlerde kullanmanız dileğiyle ok1
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 3:15

Çok teşekkürler haspirin ve kerim_91 Smile
Şimdi ben saatleri beğenince eşim de dayanamadı ısrar etti almam için Very Happy Yoksa ben sadece ray i alıp çıkacaktım Very Happy Birde limitli saatin olsun dedi cal.469 modelini de aldırdı Smile

Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 3:16

Ayıptır sorması diyerekten ; cal.469 un size maliyeti ne kadar oldu ?
Exern

Exern

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 4:14

Yeni Orientlerinizi gule gule kullanin. Koleksiyon cok guzel. Longines 40mm mi?
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 4:48

@Kerim,
Liste fiyatı 1119TL idi ama iki saat birden aldığım için güzel bir indirim yaptılar Smile

@Exern,
Çok teşekkür ederim Smile Longines 42mm.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 9:31

Güzel bir koleksiyonunuz var. Yeni saatleriniz hayırlı olsun. Calibre 469 un sapmasını merak ettim. Umarım bizimle paylaşırsınız.
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 9:32

Çok güzel saatler, gülerek kullanın.

sizdeki longines de sevdiğim modellerden, Ama bence de bu saatin çapı 40 olmalıymış.
bao.bao

bao.bao

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 10:10

Hocam hayırlı olsun. Kolunuza da yakışmış. Biz de hanımla Aslan Saat epey gittik bir kere olsun böyle bir kıyak yapmadı neyse darısı başımıza.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 11:33

bende çok beğendim cowboy, sen bayrama erken girmişsin Smile
iyi günlerde kullan; limitli modelin bilezik tasarımı oldukça hoş olsa da sen buna ne kayışlar örersin şimdi Smile
azad

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 14:14

Hayirli olsun gule gule kullanin
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 19:25

Çok teşekkürler arkadaşlar Smile

@teng, Saatleri ayarladım sapmasını yarın yazarım Smile

@durdor, Kesinlikle dediğinize katılıyorum. 42mm bu tarz bir saat için bence de büyük. Ama 40mm de kalınlığı da düşününce top gibi olurdu Very Happy

@bao.bao, Gittiğinizde kedinin ete baktığı gibi bakın saatlere, çocuklar gibi "buna da bakabilir miyim şuna da bakabilir miyim" diyin belki halinize üzülür işe yarar Very Happy Darısı başınıza Smile

@egunns, Valla erken bayram yaptım ben isterlerse pazartesi işe çağırsınlar bana mısın demem Very Happy Kayışlar örerim tabi ama hayatımda taktığım en konforlu metal bilezik bu. Uzun süre değiştireceğimi sanmıyorum Smile

@azad, Teşekkür ederim daha iyileri sizlerin olsun Smile
Exern

Exern

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedC.tesi 5 Kas. - 19:41

egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 2:11

gerçekten vintage yüzü var ama 45 mm imiş bize büyük gelir :(
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 5:07

Bendende tebrikler güzel ve zarif bir kolleksiyon, son aldiginiz, orientler de ayri bir güzeller, iyi ve saglikli günlerde kullanimlar dilerim.........
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 5:20

cal 469 45mm mi? ben de bekliyordum. geçen ray'i almaya gittiğimizde görmedim..
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 7:11

@egunns, beni de korkuttu 45mm olması ama koluma tabiri caiz ise cuk oturdu Smile bileziği kolu tamamen sarıyor ve çok konforlu...

@BR-02, Çok teşekkür ederim ben de çok beğenerek aldım Smile

@vervito, Yeni gelmiş sanıyorum cal 469. Sen ray i aldığında yokmuş herhalde Smile Şöyle de bir bilgi vereyim sen aldıktan sonra saatlere zam gelmiş Ray liste fiyatı 489 TL olmuş Smile Tam zamanında almışsın Smile
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 18:29

Dün bu saatlerde ayarlamıştım Cal 469 u ve hiç sapmamış Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 19:52

cowboy demiş ki:

cheers
Akif

Akif

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 20:15

Sayın Cowboy, çok cici bir koleksiyon, iyi günlerde kullanın.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPaz 6 Kas. - 20:58

Akif demiş ki:
Sayın Cowboy, çok cici bir koleksiyon, iyi günlerde kullanın.
Çok teşekkür ederim Smile
Deniz-KSK

Deniz-KSK

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPtsi 7 Kas. - 1:47

Bence çok ideal ve güzel bir koleksiyonunuz var. Özellikle Seiko deri kordonla benim gözüme çok güzel göründü. İngilizce tabiriyle çok "smooth" durmuş o siyah deri kordon. Tek kelimeyle bayıldım, resmen benim gözümde Cal. 469'dan rol çalmış o 4R15'li Seiko. Yeni saatlerinizi de güzel, sağlıklı günlerde kullanın. ok1
http://www.google.com
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPtsi 7 Kas. - 2:39

cowboy demiş ki:

Bu yakışıklıya 0 sapma yakışırdı ok1
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPtsi 7 Kas. - 2:41

Deniz-KSK demiş ki:
Bence çok ideal ve güzel bir koleksiyonunuz var. Özellikle Seiko deri kordonla benim gözüme çok güzel göründü. İngilizce tabiriyle çok "smooth" durmuş o siyah deri kordon. Tek kelimeyle bayıldım, resmen benim gözümde Cal. 469'dan rol çalmış o 4R15'li Seiko. Yeni saatlerinizi de güzel, sağlıklı günlerde kullanın. ok1

Çok teşekkür ederim Smile Seikonun kordonunu bende çok beğeniyorum. Ama güzel olduğu kadar rahatsız bir kordon Smile Belki çok takmadığım içindir ama kordonu hiç yumuşamadı...

cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPtsi 7 Kas. - 2:43

Kerim_91 demiş ki:
cowboy demiş ki:

Bu yakışıklıya 0 sapma yakışırdı ok1

cheers
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedÇarş. 16 Kas. - 7:22

@ Cowboy

Güle güle kullanın yeni saatlerinizi. Benim gözüm Cal 469'a daha çok takıldı. Longines zaten eski avatarınızdı ve çok beğeniyordum. 42 mm çapı da ideal. Koleksiyonunuzda bir Zenith olması da ayrı güzel. Mako'yu sevmeyen pek yoktur zaten sanırım. 4r15'li Seiko da hoşmuş. Velhasıl saatleriniz çok cici, güle güle kullanın.

Not: Bir ara bir Cafe'de buluşalım da eşlerimiz birbiriyle kaynaşsın guluyor
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedÇarş. 16 Kas. - 7:49

burbank demiş ki:
@ Cowboy

Güle güle kullanın yeni saatlerinizi. Benim gözüm Cal 469'a daha çok takıldı. Longines zaten eski avatarınızdı ve çok beğeniyordum. 42 mm çapı da ideal. Koleksiyonunuzda bir Zenith olması da ayrı güzel. Mako'yu sevmeyen pek yoktur zaten sanırım. 4r15'li Seiko da hoşmuş. Velhasıl saatleriniz çok cici, güle güle kullanın.

Not: Bir ara bir Cafe'de buluşalım da eşlerimiz birbiriyle kaynaşsın guluyor

Çok teşekkürler burbank Smile Buluşalım iyi olur valla hehehe Smile
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPerş. 12 Ocak - 21:52

sayın cowboy, dönüp tekrar kolleksiyonunuza bakıyorum. gerçekten çok güzel ve başarılı bir kolleksiyonunuz var. nazarım değmesin Smile
oçobanoğlu

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPerş. 12 Ocak - 22:21

42 milimin altında saat asla takmam saat dediğin kolda kendini belli etmeli, ama çok büyük saatleride sevmem 43 milimden asla büyük olmamalı bileğim çok ince olmasına ragmen
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPerş. 12 Ocak - 22:46

ytk demiş ki:
sayın cowboy, dönüp tekrar kolleksiyonunuza bakıyorum. gerçekten çok güzel ve başarılı bir kolleksiyonunuz var. nazarım değmesin Smile

Çok teşekkür ederim Smile
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPerş. 12 Ocak - 23:43

Güle güle kullanın. Benim de dikkatimi fıçı kasa olan çekti. Evidenza modellerinden mi ve sıfır mı aldınız?
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedPerş. 12 Ocak - 23:51

sandeman demiş ki:
Güle güle kullanın. Benim de dikkatimi fıçı kasa olan çekti. Evidenza modellerinden mi ve sıfır mı aldınız?

Teşekkürler Sandeman Smile Evidenza eşime düğün hediyesi olarak gelmişti...
yusufduz

yusufduz

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedCuma 13 Ocak - 2:02

Saatleri yakından görme şansına sahip oldum,hepsi çok güzel.
Cal.469 da varmıydı buluşmada,ben mi kaçırdım yoksa ?
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedCuma 13 Ocak - 2:36

Teşekkürler yusufduz Smile Cal.469 yanımdaydı o gün Smile
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz   Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz Icon_minipostedCuma 13 Ocak - 21:25

Ben taktım bile Very Happy

Yeni Saatlerim ve Mini koleksiyonumuz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni gelene yeni saat
» Satılık saatlerim
» Bazı saatlerim
» Cep saatlerim ve bilgi
» Seiko ve Citizen saatlerim