Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yurt disından seiko aldırayım mı?

4 posters
YazarMesaj
standbye

Yurt disından seiko aldırayım mı? Empty
MesajKonu: Yurt disından seiko aldırayım mı?   Yurt disından seiko aldırayım mı? Icon_minipostedSalı 8 Kas. - 4:00

Arkadaşlar arkadaşım USA gitti kendisine Seiko premier Kinetic SNP025P1 aldirabilirim fiyatı orada 850 tl burada en son nakit 1400 verdiler tissot visodate ile beğendiğim saatlerden ama tissot da fiyat farki yok denecek kadar az daha oncede seiko kullanıyordum sizin görüşleriniz nelerdir aldırayım mı ayrıca 4 taksit imkanida var. İyi bayramlar.
Exern

Exern

MesajKonu: Geri: Yurt disından seiko aldırayım mı?   Yurt disından seiko aldırayım mı? Icon_minipostedSalı 8 Kas. - 4:30

Aldigi yere dikkat etsin. Sonra nur topu gibi feikonuz olur Smile
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Yurt disından seiko aldırayım mı?   Yurt disından seiko aldırayım mı? Icon_minipostedSalı 8 Kas. - 5:16

Dolares bu kadar yüksekken ve yerli satıcılarımız daha önce aldıkları saatleri aynı fiyatlardan sattıkları durumda yurtdışından almanın mantığını göremiyorum. Daha önce 3 adet seiko getirttim ve kıstasım güvenilir satıcıda yurdum fiyatının 1/3 fiyatına bulunmasıdır. Yarı fiyatına bulsam bile uğraşmaya değmeyeceğini düşünürüm. Tabi bu ebaydan alışveriş için geçerlidir. Ama fiyat farkı bu kadar az iken kredinizi arada daha fazla uçurum olan şeylere kullanmanız bence daha uygun olur.
Maurice Lacroix

Maurice Lacroix

MesajKonu: Geri: Yurt disından seiko aldırayım mı?   Yurt disından seiko aldırayım mı? Icon_minipostedSalı 8 Kas. - 6:06

Ben garantinin önemli olduğunu düşünüyorum bu konuda, herhangi bir arıza ile karşılaştığınızda muhatap alabileceğiniz bir yer olmayacak yani saat elinizde patlayacak. ama orjinal ve fiyat çok farklıysa risk almaya değebilir.

Yurt disından seiko aldırayım mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yurt dışından alınan saate garanti?
» Yurt dışı sipariş ve Gümrük
» Yurt dışı güvenli internet siteleri
» Türksaat Forumu Seiko Mod - Turksaat Forum Seiko Watches Mod Project
» E-Bay'den Seiko Alırken Dikkat Edilecek Hususlar & Sahte Seiko'ları Tespit Etme Kılavuzu