Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler

+4
deka
asymptote
hasanyuceer
recklesstr
8 posters
YazarMesaj
recklesstr

recklesstr

Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Empty
MesajKonu: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedC.tesi 17 Ara. - 11:37

Merhabalar herkese;

www.dinodirect.com adlı alışveriş sitesinden sitede sattıkları saatlerden bazılarını inceleme amaçlı göndereceklerine dair bir konuşmamız oldu. Siz saat sever arkadaşlarımla da paylaşmak istedim bu bilgiyi. Hong kong kaynaklı bir alışveriş sitesi olan dinodirect, saat ve saat aksesuarı olarak çeşidi bol ve uygun fiyatlı geldi bana. Gönderecekleri saatler elime geçtikçe, elimden geldiğince detaylı inceleyip saatlerin resim ve videolarını bu başlığa ekliyeceğim. Sizler için de bir alışveriş kılavuzu ve farklı bir deneyim olacağını düşünüyorum. Forum olarak da güzel bir aktivite olacak gibi. Siz de yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedC.tesi 17 Ara. - 11:51

Bana göre biraz boşa para olabilir. Ben bir ara focalprice'dan 3-5 tane Quartz almıştım 10$ altına, hepsi anlamsızdı diyebilirim. Hediye olarak dağıttım umursamayacak birilerine.

Pahalıları fena olmayabilir (mesela daha demin 40$'a bir tane gördüm, güzel gibiydi) ama 40$ da çok para.

Kayışı felan güzel gibi: http://www.dinodirect.com/quartz-watch-luminous-men.html
http://www.techno-fi.net
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedC.tesi 17 Ara. - 11:59

Bana sorarsanız bu sitede yer alan saatlerin hiçbiri beş para etmez Smile Zahmete girmenize değmez ama siz bilirsiniz..
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedPaz 18 Ara. - 6:50

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Anca zaman bulabildim siteye girebilmeye. Quartzların çoğu benim pek ilgimi çekmiyor ama fiyat aralığı yüksek otomatiklerden ve birkaç quartzdan hoşuma gidenler var.

İlk inceleme için yollanacak saat:
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Watch-metal-band-calendar-full-automatic-3746829-Gallay
http://www.dinodirect.com/watch-metal-band-calendar-full-automatic.html
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedPaz 18 Ara. - 7:21

recklesstr şık bir saat, fakat ben içindekini merak ettim. full automatic diyor Smile acaba geldiği zaman açıp bize içindeki mekanizmayı göstermen mümkün olacak mı?..
deka

deka

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedPaz 18 Ara. - 7:33

Fotosu görülen saatin otomatik olduğunu sanmıyorum, nedeni de tepe çekili ve yerine oturmasın diye de plastik aparat takılı, aynen quartz saatlerde pilin çalışmaması için yapılan uygulamada olduğu gibi..
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedPaz 18 Ara. - 7:50

full otomatikmiş deka öyle söyleme Smile belki hacking özelliği vardır..
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedPaz 18 Ara. - 7:54

Evet sayın deka sanırım sizin de dediğiniz gibi quartz olabilir. Specs kısmında automatic movement yazılmış ama tam çıkartamadım bende.
Sayın asymptote, saat vardığı zaman saati açıp mekanizmanın ve saatin fotoğraf videolarını da paylaşacağım.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedPerş. 29 Ara. - 8:18

Arkadaşlar saati 20.12.2011 akşamı sipariş ettim. 23 aralıkta aldığım ürünün kargolanmadan önceki halinin önizlemesini koymuşlar. 24 aralıkta kargoya vermişler. 25 aralıkta da takip kodunu yolladılar. Şimdilik e-mailime gönderilen önizleme resmini paylaşıyorum sizlerle. Bu aşamalarda yaşadıklarımı da detaylı aktarmaya çalışacam. Site benim gördüklerim arasında hızlı çalışanlardan ve güvenilir olanlardan biri. Alınan ürünün resmini yollamalarını da beğendim. Özellikle kayış siparişi vermeyi düşünüyorum onunla ilgili düşüncelerimi de yazarım.
Bu arada, eğer ilgilenenler çıkarsa site temsilcisinden indirim kuponu almaya çalışırım. Sitede yeniyıl indirimi de var, daha da ucuza gelir.
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler QrzU7
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedPaz 1 Ocak - 9:34

Arkadaşlar indirim kuponları şadece turksaatforumu'na özel birkaç ürün için tanımlanmış. 2 adet tablet pc, 2 adet video kaydedici, 1 cep telefonu acil durum şarjı ve 1 RC Helikopter için kupon var. Saatler için henüz bir indirim yok malesef..
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedÇarş. 4 Ocak - 11:29

Arkadaşlar saat dün elime ulaştı ancak henüz incelemesini yapmaya fırsat bulamadım. Bir iki gün içinde inceleyip sizlerle paylaşacağım.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedCuma 6 Ocak - 12:02

Sonunda incelememi tamamlayabildim Smile Yoğun bir hafta geçirdiğim için biraz araya sıkıştırmak zorunda kaldım incelemeyi.
Finally i was able to finish my review Smile I had to work this in as I had a tough week.
Sizin de fark ettiğiniz üzere ingilizce çevirisini de ekledim böylece google'da veya youtube'da bizi bulanlar resim-videodan başka konu içeriğini de okuyabilecekler.
As you noticed, I have added English translation so that people who found us on google or youtube can read the content apart from picture and video.
Ürün J-three yapımı quartz bir erkek kol saati. Gün ve tarih göstergesi mevcut. Saatin çapı tepe dahil 44mm, tepe hariç 41mm. 10mm kalınlığa sahip. Fosfor (luminovası) özelliği bulunmamakta. Kubbeli cama ve çelik bilekliğe sahip. Metal kalitesi olarak gayet yeterli durmakta. Saati ayarlamak için tepeyi çektiğinizde ise dakika kolu hızla hareket etmekte. Yavaş ayarlamakta fayda var.
This product is a mens quartz wrist watch made by J-three. It has day-date indicator. The watch's diameter with crown is 44mm, without crown is 41mm. It has 10mm thickness. It doesn't have glow in dark (luminova) feature. It has a domed glass and stainless steel bracelet. It's quality of metal is pretty sufficient. When you pull the crown to set the time, minute hand moves really fast. You had better set it slowly.
Bunun dışında şık ve büyük bir saat. Ürünün elime geçmesi 14 günü aldı ama kutusu ve belgeleriyle tam geldi saat. Saatin resim ve videolarına bakalım.
Apart from this, it's an elegant and a big watch. It took 14 days to achieve the product but it came with its box and documents completely. Let's see the pictures and video of the watch.
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler IHgkH
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler FE1RP
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler O3ihf
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler BNylH
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler HFoPj
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler 4KVpG
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler UpcqV
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler LSOHj
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler IEGDR
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler 2aiHR
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler B36CA
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler 7qVJW
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Oj92r
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler RbKcM
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler CZWkU

Video incelemesi / Video review
dino-alan

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedÇarş. 11 Ocak - 4:17

Hi everyone,I am Alan, an official representative of DinoDirect. I am sorry that my turkish is very poor, so I could just write in English. If there is anything I can do for you here, please contact with me, and I will very glad to answer you. Thanks in advance.
https://www.facebook.com/verayingle
verayingle

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedSalı 28 Şub. - 19:26

Merhaba buradaki tüm oyuncular ben Dinodirect sitesinin bu forumdaki resmi temsilcisiyim.
Hepinizin yardımları ve destekleri için teşekkürler. Eğer bizim ürünlerimiz veya servislerimiz ile ilgili herhangi bir probleminiz varsa çekinmeden benimle irtibata geçebilirsiniz. Buradaki üyelere yardım ederek problemlerini çözmek benim için her zaman bir zevktir. Buradaki bütün üyelere elimden gelen en iyi şekilde yardım etmeye kalbimin derinliklerinden gelen büyük bir saygı ve zevk ile çalışacağım. Eğer ürünlerimizden birini satın almak istiyorsanız lütfen benimle iletişime geçin. Size indirim kuponu sağlayabilirim. Ayrıca yapıcı öneriler içtenlikle kabul edilir.
Saygılarımla
vera
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002549468945#!/verayi
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedÇarş. 29 Şub. - 5:27

Forum yönetimi ve üyeleri adına size ilginizden ve bizlere sunduğunuz ayrıcalıktan dolayı minnettarlığımı bildiririm.
verayingle

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedÇarş. 29 Şub. - 23:16

Thank you, all my dear friends here! since many of you have wrote a review here. would you like to do group buying? you guys can buy together, and i can offer special coupon for you guys. Of course, i will try my best to make sure you guys get the best . biere
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002549468945#!/verayi
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 8:23

Arkadaşlar ikinci inceleme için yollanan saat elime ulaştı. Gece müsait olduğum için gündüz video veya resim çekimi yapamadım. Saatin gündüz çekimlerini de yapıp inceleme olarak yayınlayacağım yakında.
Gelen saati çok beğendim öncelikle onu söylemeliyim. Sitedeki ve kendi çektiğim resimlerden birkaç tane ekliyorum. Ayrı bir başlıkta mekanizmasına kadar bakarız arkadaşlar.
Linki: http://www.dinodirect.com/unisex-watches-silicon-band-round-dial.html

Friends, the second watch that I've been waiting for review has arrived. I couldn't take pictures or record a video in daytime as I was only available at night. I'm going to take pictures of the watch in daytime and I'll post it as a review soon.
First, I have to say that I liked the watch which arrived a lot. I'm adding a few pictures from the website and mine. In another post we'll look as far as it's mechanism.

Link: http://www.dinodirect.com/unisex-watches-silicon-band-round-dial.html
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Unisex-watches-silicon-band-round-dial-3196706-Gallay
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler 2011093002220458Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler 2011093002221174Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler 2011093002220086Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Unisex-watches-silicon-band-round-dial-3196700-GallayDinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Unisex-watches-silicon-band-round-dial-3196714-GallayDinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Unisex-watches-silicon-band-round-dial-3196707-Gallay
Bunlar da benim çektiğim resimler/Pictures that have been taken by me:
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler DfcKP
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler GzJHW
Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler RP5tv
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 8:55

incelemeden sonra ne oluyor geri mi yollanıyor?
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 9:51

Yok, o da emeğin karşılığı Smile
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 9:52

bende alayım inceleme nasıl başvuruluyor?
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedC.tesi 3 Mart - 10:13

Ben bir yere başvurmadım, onlar önceden sitede yaptığın incelemeleri beğenirse teklif ederler. Alan'a pm at istersen ben de inceleme yapmak istiyorum diye.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler   Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 12:57

Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Outdoor ve hobi amaçlı çakılar
» Dinodirect.com ödüllü yarışması
» dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.
» GMT saatler
» Saatler ....