Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu hakkında

3 posters
YazarMesaj
forbidden

forbidden

Konu hakkında Empty
MesajKonu: Konu hakkında   Konu hakkında Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 21:20

arkadaşlar bu başlık altında sahip olduğunuz veya sahip olmayı düşündüğünüz saatler hakkında, özellikle saatlerin tam kod numaraları ve adlarıyla birlikte bir başlık açmanızı istiyoruz. Saatin fotoğrafları, mekanizmanın şemaları, varsa youtube da videoları, internet üzerinde veya herhangi bir yerdeki fiyatları, yani bir saatle ilgilenen herhangi birisinin her türlü detayı bulabileceği bir başlık. peki zaten her markaya özel konu var dahası fotoğraflarımızı da koyduğumuz "saatim kolumda" bölümü de var, o zaman buna ne gerek var diye düşünen arkadaşlarımız olursa onlara cevap olarak söylüyorum. forum geliştikçe, yazılanlar çoğaldıkça bilgiye ulaşım süremiz de aynı oranda artıyor. tabii ki her saat için değil ama ne bileyim koleksiyonunuzda bulunan, veya bulunmayan bir moonwatch, speedmaster, carrera gibi efsane olmuş saatlere ulaşımı en azından kolaylaştırabiliriz bu sayede. sn. certus un önerisiyle, forumun daha derli toplu ve ulaşılabilir olması açısından iyi olur diye düşünüyoruz.kolay gelsin.
adnanterazi

Konu hakkında Empty
MesajKonu: Geri: Konu hakkında   Konu hakkında Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 10:22

ben bir zenit elprımero rainbow istiyorum bana yardımcı olurmusunuz
mhaser

Konu hakkında Empty
MesajKonu: Geri: Konu hakkında   Konu hakkında Icon_minipostedC.tesi 17 Tem. - 7:13

Merhabalar,

Ben de malum Seiko Age of Discovery serisinden saatlerle ilgileniyorum Smile

Eğer bu seriden herhangi bir saat için satış ya da takas düşünürseniz (ya da ne bileyim bana hediye etmek bile istersiniz belki Very Happy ) her zaman sizlere kapım açıktır Smile

Teşekkürşer...

Murat

Konu hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merak ettiğim bir konu
» Ebay avları - ana konu
» Yil: 1961- Yer: Isvicre - Konu: Isvicre saatlerinin gelecegi - VDO
» Distribütörlük hakkında
» AR Kaplama Hakkında