Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu saati alıyorum

+3
solestar
ofis
Analyzer
7 posters
YazarMesaj
Analyzer

Analyzer

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedPerş. 2 Şub. - 1:16

İlk replika saatim olacak. Normalde replika saat alma fikrine bende soğuğum ama modeli çok beğendim aklımdan çıkaramıyorum (yaklaşık 1 yıldır) haliyle orjinalini almakta beni aşıyor. Yurtiçinde bir kaç yere baktım fakat bu modelin kaliteli ve uygun replikasına rastlayamadım. Almadan önce ben yine de ne olur, ne olmaz diye konu açma ihtiyacı duydum.

Saatin linki:

http://www.kuvarsitwatch.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=31240
ofis

ofis

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedPerş. 2 Şub. - 1:42

bence almayın, görsel olarak nefsi köreltebilir ama replika olduğunu bilmek koldayken rahatsız edecektir.slikon kordonuda sorun çıkaracak gibi duruyor.
solestar

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedPerş. 2 Şub. - 2:25

Bence de almayın. 250TL gibi bir fiyata geliyor, bence değmez.
bootsector

bootsector

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedPerş. 2 Şub. - 2:33

Ben de diğer arkadaşlarla aynı fikirdeyim. Bu fiyata alacağınız saatten hiçbir kalite beklemeyin. Onun yerine bir tane Seiko 5 size çok daha fazla zevk verecektir.
teng

teng

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedPerş. 2 Şub. - 2:43

Analyzer demiş ki:
İlk replika saatim olacak. Normalde replika saat alma fikrine bende soğuğum ama modeli çok beğendim aklımdan çıkaramıyorum (yaklaşık 1 yıldır) haliyle orjinalini almakta beni aşıyor. Yurtiçinde bir kaç yere baktım fakat bu modelin kaliteli ve uygun replikasına rastlayamadım. Almadan önce ben yine de ne olur, ne olmaz diye konu açma ihtiyacı duydum.

Saatin linki:

http://www.kuvarsitwatch.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=31240

Bu saat bir senedir aklınızdan çıkmıyorsa, alınca mutlu almayınca mutsuz olacaksanız almamanız için bir sebep yok. Neticede siz kullanacaksınız, Makinesi de Seagull yani fena değil.
Ama ben beyaz kadranlıyı beğendim. rose olan hem biraz abartılı hem de indeksleri iyi görünmüyor.
Analyzer

Analyzer

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedPerş. 2 Şub. - 2:53

Öncelikle herkese teşekkür ederim.

Seiko'm ve Orient'im var zaten bu saatten bir keyif ya da zevk beklemiyorum hatta otomatik yerine pilli olsaydı daha da memnun olurdum çünkü bu saatten beklentim sadece görünüş ve tabii ki çabuk bozulmazsa da ayrıca mutlu eder beni.

teng hocam aslında abartılı olması çokta sorun değil zaten günlük kullanım için alacağım bir saat değil yine de beyaz kadranlısını da tekrardan bir gözden geçireyim belirttiğiniz saat bu değil mi?

http://www.kuvarsitwatch.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30290
teng

teng

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedPerş. 2 Şub. - 3:32

Hayır, değil. Beyaz kadranlı çelik olan. 85284 nolu
brkgler

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedPerş. 2 Şub. - 3:35

sevgili @ analyzer saati alacağınız yer ile iletişime geçip upgrade makine seçeneği olup olmadığını sorun, belki daha güçlü bir makine ile size ufak bir fiyat eklemesi yansıtılır ancak ömrü uzun olur
Analyzer

Analyzer

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 0:42

İlk mesajda verdiğim linkteki saatin aynısının bugün itibari ile siparişini verdim, elime geçtiğinde düşüncelerimi tekrardan belirtirim.
vervito

vervito

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 2:16

hayırlı olsun. teng ile aynı fikirdeyim.
Analyzer

Analyzer

Bu saati alıyorum Empty
MesajKonu: Geri: Bu saati alıyorum   Bu saati alıyorum Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 3:31

Teşekkürler, umarım hayırlı olur Smile

Bu saati alıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3 adet saat kol saati + 1 adet cep saati..
» İlk kol saati...
» F.M.S. Duvar Saati
» Ezel'in saati...
» Ata Demirer' in kol saati