Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum..

3 posters
YazarMesaj
ecbn

Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum.. Empty
MesajKonu: Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum..   Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum.. Icon_minipostedCuma 3 Şub. - 3:54

Merhabalar,
Başka bir forumdan tavsiye üzerine buraya üye oldum, başlıkta belirttiğim saatlerden birisini almayı düşünüyorum. Buradan birkaç kişiyle iletişime geçtim, geri dönüş sağlamadılar. Bende konu açmayı uygun gördüm..

İstediğim model Türkiye'de satılmıyor sanırım bazı yerlere mail vs. attım yurtdışında satılıyormuş.
SKZ209K1
SKZ211K1

İki model arasında da seçim yapamadım, lütfen yardımcı olun Smile Veya bu fiyatlarda başka hangi saatler önerirsiniz ? Saat sıfır olmalı. Kutusu, garanti belgesi vs. Türkiye'de garantisi olması gerekiyor.
Gönderecek birisi varsa konu altına yorum atsın, en yakın zamanda dönüş sağlarım..

Teşekkürler.
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum..   Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum.. Icon_minipostedCuma 3 Şub. - 4:10

bahsettiğiniz saatler bir kaç kere satışa çıktı burada.şu an sıfır getiren arkadaşların saat getiremediklerini duyduk sıkıntı var sanırım.

türkiyede olmayıpta yurtdışından sıfırı temin edilen saatlerin türkiye garantisi olmaz.genelde kutusu belgeleride olmaz.

sirkecideki saatçilerde seiko5 bulunabilmekte modeli şansa kalmış onlar garantili sattıklarını söylüyorlar.bu aralar yurtdışına göre 100 liraya yakın daha pahalı olacağını duşünüyorum.

http://www.okutsaat.com/SEIKO5-SNZF17J1,PR-3154.html ben o saat yerine bu ve beyaz kadranlısını öneririm.

sizin düşündüğünüz saat benim uykularımı kaçırmıştı ama bu modeli görünce yakından, atlas uçtu gitti.
ecbn

MesajKonu: Geri: Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum..   Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum.. Icon_minipostedCuma 3 Şub. - 4:23

Öneriniz için teşekkür ederim.. Türkiye'de satılıyor sanırım bu model. Yakından görmem lazım, yarın bi bakayım. Maalesef İstanbul'da bulunmadığım için imkanlar kısıtlı Rolling Eyes
soundchaser

MesajKonu: Geri: Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum..   Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum.. Icon_minipostedPaz 4 Mart - 12:06

sayın ecbn,

ilgilendiğiniz saat bende mevcut. satın almayı düşünürseniz haberim olsun.

durumu hakkında bilgi verecek olursam:
- fazla takılmadı (1-2 hafta max.)
- temiz kullanıldı.
- garantisi yok (yurtdışı cihazı, bytepire'dan almıştım)

ecbn

MesajKonu: Geri: Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum..   Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum.. Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 7:17

soundchaser demiş ki:
sayın ecbn,

ilgilendiğiniz saat bende mevcut. satın almayı düşünürseniz haberim olsun.

durumu hakkında bilgi verecek olursam:
- fazla takılmadı (1-2 hafta max.)
- temiz kullanıldı.
- garantisi yok (yurtdışı cihazı, bytepire'dan almıştım)

Merhabalar, keşke daha erken haberim olsaydı, saat parasını başka bir şeye harcadım.. İyi çalışmalar.
soundchaser

MesajKonu: Geri: Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum..   Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum.. Icon_minipostedPtsi 5 Mart - 7:46

kısmet değilmiş sayın ecbn,

sizlere de iyi çalışmalar. by

Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seiko Bullhead Arıyorum
» Satılık seiko snzf51(seiko mini monster)
» Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?
» sıfır seiko mini monster snzf51j1 ve seiko quartz kronograf snd779p1
» E-Bay'den Seiko Alırken Dikkat Edilecek Hususlar & Sahte Seiko'ları Tespit Etme Kılavuzu