Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?

4 posters
YazarMesaj
Kerim_91

Kerim_91

Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? Empty
MesajKonu: Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?   Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? Icon_minipostedÇarş. 21 Eyl. - 5:31

Başlıkta da belirttiğim gibi bugünlerde otomatik saat aramakta, araştırmaktayım. Önceliğim Seiko ve Orient markaları. Nedendir bilmiyorum ama Orient ve Seiko bana daha bi sıcak geliyor her zaman Japon işçiliğine güvenimden midir , evde bulunan ev aletlerinden tutun Led tv sine kadar japon olmasından dolayımıdır bilinmez clown Düşüncem deri slikon kordon takılabilen bir otomatik saatimin olması ve sizden yardım ve öneri talep ediyorum Smile Şimdiden teşekkür ederim

Not: Bu arada Diver saatler de olabilir.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?   Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? Icon_minipostedÇarş. 21 Eyl. - 8:23

Son zamanlara kadar İsviçre saatleri Japon saatlere göre üstün tutuluyordu ama bu durum değişmeye başladı. Yeni aldığım Seiko 5 bakım masrafı bile iki misli pahalı olan İsviçre saatleri ile aynı, hatta daha iyi gidiyor. Su geçirmezliği de cabası.
Yakında bu saatler ile ilgili ölçümlerimi paylaşacağım.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?   Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? Icon_minipostedÇarş. 21 Eyl. - 20:07

teng ; Seiko 5 için detaylı incelemelerinizi ve ölçümlerinizi merak ile beklemekteyim
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?   Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? Icon_minipostedÇarş. 21 Eyl. - 20:08

Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? CET0H001B0-1Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? CET0H003B0-1
sagdaki modeli ben kullaniyorum, ve cok memnunum. Kola oturmasi kasa tasarimi, ve fiyatina göre özellikleri ile kiyaslanmiyacak bir model.
tavsiye edebilirim.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?   Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? Icon_minipostedÇarş. 21 Eyl. - 20:12

Model kodunu ve özelliklerinden bahsedebilirseniz çok sevineceğim.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?   Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? Icon_minipostedCuma 23 Eyl. - 9:05

Kerim_91 demiş ki:
teng ; Seiko 5 için detaylı incelemelerinizi ve ölçümlerinizi merak ile beklemekteyim

Bir haftalık tatile çıkıyorum, dönüşte yazacağım.
Exern

Exern

MesajKonu: Geri: Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?   Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? Icon_minipostedCuma 23 Eyl. - 15:46

Orient Mako'yu diver saati olarak onerebilirim.

Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? IMG_8736

Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? P8160329

Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? 506120d1315039584-official-orient-mako-club-_9026207

Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? 506122d1315039551-official-orient-mako-club-_9026169
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?   Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ? Icon_minipostedCuma 23 Eyl. - 19:44

Mavi ve en öncelikli olarak siyah makoyu almayı düşünüyorum.Forumdan da satışları takip ediyorum silerim en kısa zamanda elimde görebilirim clown

Orient - Seiko Otomatik saat arıyorum ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu özelliklere uygun hangi saat - Seiko mu Citizen mi Orient mi Hamilton mı?
» Seiko Bullhead Arıyorum
» Seiko SKZ209K1 ya da 211 Arıyorum..
» seiko skx007 arıyorum
» Orient union otomatik