Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alınık Seiko Bullhead

+4
kafilarn
watcher
donjohnson
Axiaziz
8 posters
YazarMesaj
Axiaziz

Axiaziz

Alınık Seiko Bullhead Empty
MesajKonu: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedCuma 16 Ekim - 22:50

Beyler fiyatta fezaya yükselmeyecek şekilde "bullhead" bulma olasılığımız var mıdır?
Bu aralar gözüne çarpan biri olursa ses eder değil mi? (Buraya da yazayım dedim Smile )

Alınık Seiko Bullhead Rje60700178seikobullhea

En son Axiaziz tarafından Paz 3 Ocak - 2:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
donjohnson

donjohnson

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedCuma 16 Ekim - 23:16

Axiaziz demiş ki:
Beyler fiyatta fezaya yükselmeyecek şekilde "bullhead" bulma olasılığımız var mıdır?
Bu aralar gözüne çarpan biri olursa ses eder değil mi? (Buraya da yazayım dedim Smile )

Alınık Seiko Bullhead Rje60700178seikobullhea

Bende bir Citizen var. Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedCuma 16 Ekim - 23:21

http://www.turksaatforumu.com
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedCuma 16 Ekim - 23:50

@donjohnson, Açıkcası Seiko -bullhead- arıyorum.

@watcher, Daha da açıkcası -bullhead- e 400-500 Euro gibi bir para vermem. O paraya başka şeyler alınır.
Bullhead' i sırf elimde olmadığı için arıyorum, takacağmdan bile şüpheliyim aslında.
(Verdiğin linklerde zaten bir tek fiyat kısmını anladım Very Happy)
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedC.tesi 17 Ekim - 0:41

walla ben de vermem haklisin Very Happy
donjohnson

donjohnson

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedC.tesi 17 Ekim - 4:18

1. linkteki saat benimki Very Happy Ama çelik kordonlusu.
donjohnson

donjohnson

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedC.tesi 17 Ekim - 4:20

Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedC.tesi 17 Ekim - 4:47

donjohnson demiş ki:
Bir de buna bak istersen.

http://urun.gittigidiyor.com/SEIKO-BULLHEAD-AUTOMATIC-CHRONOGRAPH-1974_W0QQidZZ20657868#aciklama

Bunu arama yaparken ben de gördüm, tam istediğim şey işte.
Ama birincisi ilan kapanmış, ikincisi; 880 TL isteniyor. :shock:
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedC.tesi 17 Ekim - 5:06

watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedC.tesi 17 Ekim - 5:10

Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedC.tesi 17 Ekim - 5:45

watcher demiş ki:
bu da var
http://cgi.ebay.ch/Seiko-Bullhead-Vintage-chronograph-watch-Bull-Head_W0QQitemZ320434718804QQcmdZViewItemQQptZDE_Kleidung_Schmuck_Accessoires_Uhren_Armbanduhren?hash=item4a9b65c854

Teşekkür ettim, ben de şimdi ebay leri taramaya başlamıştım zaten. Daha .com dayım gerçi ama tarıyorum.
donjohnson

donjohnson

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedC.tesi 17 Ekim - 6:56

Axiaziz demiş ki:
donjohnson demiş ki:

http://urun.gittigidiyor.com/SEIKO-BULLHEAD-AUTOMATIC-CHRONOGRAPH-1974_W0QQidZZ20657868#aciklama

Peki eğer Citizen düşünürsen , ben de satmayı düşünebilirim. Bir de o kapanan seiko satılmadı bildiğim kadarıyla, konuşursan 800 ün altına düşürebilirsin.
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedC.tesi 17 Ekim - 7:56

donjohnson demiş ki:
Axiaziz demiş ki:
donjohnson demiş ki:

Peki eğer Citizen düşünürsen , ben de satmayı düşünebilirim. Bir de o kapanan seiko satılmadı bildiğim kadarıyla, konuşursan 800 ün altına düşürebilirsin.

Bana citizenin resimlerini gönderebilirsen, sevinirim. Ona göre konuşuruz, eğer beğenirsem her ne kadar pek düşünmesem de citizen de olabilir:)

Watcher ın verdiği linkteki gibi ebay lerde (farklı ülkerlerin ebaylerine de bakıyorum da) bir kaç tane buldum,
fiyatları iyi olan ilanların satıcılarıyla irtibata geçiyorum ben de bu arada...

Not: 880 e satan adam ne kadar aşağıya incek ki? O paralara hatta çok daha azlarına ebaylerde envayi çeşidi var.
Tamam ilandaki saat iyimiş ama o paraları verdikten sonra...
kafilarn

kafilarn

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 5:57

aziz abi biliyorum vintage seviyorsunuz koleksiyon o yolda ilerliyor
pek terchi sebebi olabilecek bir alternatif değil zira pek modern ve ulaşılamaz bir alternatif ama renk katmak için ekleyeyim istedim Smile
fantastik mantastik bişey işte..

seiko Spring Drive Spacewalk

Alınık Seiko Bullhead SEIKO-Spring-Drive-Spacewalk
deka

deka

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:02

gerçekden çık hoş ve fantastik bir model ok1
kafilarn

kafilarn

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:13

baktın mı abi incelemelere? çok uçuk bi alet Smile gözle görülenden fazlası var.. diğer başıklardan birinde spring driverların üzerine çok gidilmiş, dışlanmış resmen. bir adam akıllı okuyayım hepsini istedim önce sonrasında avukatlığını yapacağım Smile bir sürü garip şey yazılmış çizilmiş okuduğum kadari ile pil var mı yok elektrikli bu yok kaka bu hehe hepsi bi yana bu yeni ananta serileri çok feci seikoların.. biraz okuyayım forumu katılayım aranıza.

aziz abi temiz bullhead de arıyorum sana bi yandan..
deka

deka

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:23

ananta başta isminden kaybediyor, sanki adama küfür ediliyor gibi, sonra da oldulça kaba birşeye benziyor. Very Happy
kafilarn

kafilarn

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:32

yok yok öle deme adam japon işte koymuş adını ananta yapacak bişey yok ona da..

bana da hitap eden daha sade estetik modelleri de yok katılıyorum. bi katana stilidir takılmışlar anantalarda kenarları falan samuray miğferi gibi yapılmış vs : )
daha bi zarifleri de var aslında credorda da ulaşılmaz modeller var gene seiko bünyesinde
anantanın en zarifi bu sanırım

Ananta Double Retrograde

Alınık Seiko Bullhead Seiko_ananta_double_retrograde

spring drive gmtler de fena değil gibi gibi

Alınık Seiko Bullhead 070412_05_01

ananta gmtler de daha bi sade daha bi az kaba olsa alırdı beni : )

Alınık Seiko Bullhead Seiko-spring-drive-ananta-gmt
kafilarn

kafilarn

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:38

hehe konuyu saptırdık ama ya yeni farkettim aziz abimiz alınık bullhead arıyorum demiş biz burda ananta tartışıyoruz affola : )
teng

teng

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:39

Bu Seiko isviçre tarzı saatler yapsa acaip silkeleyecek ortalığı ama nedense yapmıyor.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:41

Bi bizim öyle bir avatarımız olmadı beret
Kafil nereden buldun çalışır zembereği ?
kafilarn

kafilarn

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:44

yapıyor ya olur mu yapmıyor. grand seikoları var bilmem ne serileri var.. üst düzey mekanikleri işçilikleriyle mekanizmalarıyla malzemeleriyle isviçreleri aratmıyor ama işte japonya pazarında kitlenmiş kalmışlar. arasan da zor bulursun japonya dışında reklamı falan da pek yok adamların o yüzden gizli kaldığını düşünüyorum. ben bir ara bu seiko bünyesinin (credorlar feci lüks misal) mekanizmalarını incelerken görmüştüm bir sürü farklı seri, model, detay vs.
kafilarn

kafilarn

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:45

ha onu çalmıştım bi yurt dışı forumundan yav hatırlamıyorum ki tam baya süre geçti üzerinden Smile illaki görürsünüz bilindik bi forumdu hiç bir hakkım yoktur üzerinde direk çalıntı yani : ) aslında dönen rotor arıyordum bulamadım güzel bişey bunu seçmiştim sonrasında..
deka

deka

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:49

ne yapalım adamlar koynuşlar adını "ananta" yapacak birşey yok, pardon konu o değildi değil mi, ama konuda baya eski bir konu yaw. fumeur
kafilarn

kafilarn

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:50

ehe bilmiyorum ki ben de öle bi heyecan geldim foruma dikkat etmedim hiç zamanlamalara : )
teng

teng

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:52

kafilarn demiş ki:
yapıyor ya olur mu yapmıyor. grand seikoları var bilmem ne serileri var.. üst düzey mekanikleri işçilikleriyle mekanizmalarıyla malzemeleriyle isviçreleri aratmıyor ama işte japonya pazarında kitlenmiş kalmışlar. arasan da zor bulursun japonya dışında reklamı falan da pek yok adamların o yüzden gizli kaldığını düşünüyorum. ben bir ara bu seiko bünyesinin (credorlar feci lüks misal) mekanizmalarını incelerken görmüştüm bir sürü farklı seri, model, detay vs.
aslında müşteri kitlesine uygun saat yapıyorlar tabii.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:53

kafilarn demiş ki:
ehe bilmiyorum ki ben de öle bi heyecan geldim foruma dikkat etmedim hiç zamanlamalara : )
ama güzeldi, ben farketdim de güzel, hoş olduğu için müdahale etmedim. ok1
kafilarn

kafilarn

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 24 Ara. - 6:56

eyvalla : )
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPaz 3 Ocak - 2:16

Arama çalışmaları aktif arkadaşlar, ebay. de bir kaç tane buldum fiyatlar hep yüksekti.
Memleket sınırları dahilinde uygun bir tane bulup alma niyetim devam ediyor, bakın haber salıyorum Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPaz 3 Ocak - 3:58

Bu haberi Kafil duysun yeter,gerisine karşma. fumeur
kafilarn

kafilarn

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 7 Ocak - 7:18

aziz abi aynen öyle memlekette yok gibi gibi.. ebay fiyatları da absürd bakınıyorum ara ara gene de : )
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPerş. 7 Ocak - 11:50

Sağol kafil Smile Ya zaten acelesi yok da. Bir ara alacağım, işte...

Herkesin aklında bulunsun, gören, duyan olursa haber verir zaten...
adnanterazi

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPtsi 1 Şub. - 13:00

hocam bende bir tane bullhead var isterseniz verebilirim
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPtsi 1 Şub. - 18:36

bende bullhead bakıyorum ebay.com da cok var Smile chrono 6138 ler 350$ dan asagı gıtmıyorlar (dusuk kondısyonları) guzel br tane alıyım dıyorsanız 450$ ı gozden gecırmek lazım bende bır tane bulursam alacagım haber verın Very Happy
http://www.boraeresici.com
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Alınık Seiko Bullhead   Alınık Seiko Bullhead Icon_minipostedPtsi 1 Şub. - 19:39

adnanterazi demiş ki:
hocam bende bir tane bullhead var isterseniz verebilirim

Saatle ilgili ayrıntıları varsa resmi ve düşündüğünüz fiyatı pm atarsanız sevinirim.

Alınık Seiko Bullhead
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040
» [ ALINIK ] Bullhead
» Alınık citizen bullhead
» alınık seiko orange moster ve seiko 5 snzh57j
» alınık bayan seıko 5