Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040

2 posters
YazarMesaj
negativ

negativ

Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040 Empty
MesajKonu: Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040   Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040 Icon_minipostedÇarş. 21 Nis. - 14:57

arkadaslar hepinize selamlar.bu siteyi hazirlayanlardan allah razi olsun alkisalkis ne kadar faydali oldu benim icin bir bilseniz, neler neler ogrendim.bos vakitlerimde devamli goz atiyorum ve okuyorum.simdi gelelim asil konuya ok1 bu saatten goren veya duyan varsa bana bildirmelerini rica ederim.eger elinizde varsa ve satmayi dusunurseniz bana pm atarsiniz.ben istanbulda oturuyorum.elden de bakabilirim.buraya ornek bir resmini koyuyorum.renk olarak ise mavi ton kadranlisi varsa makbule gecer yoksada diger secenekler de kabulumdur.kondusyon olarak ilk etapta calisir durumda olmasi en onemlisi.kasa,kadran veya camdaki hasarlari zamanla ben toplayabilecegimi dusunuyorum.hepinize hurmetler.evet gelsin bakalim saatler biere Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040 21698778.th
taskinuslu

taskinuslu

Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040 Empty
MesajKonu: Geri: Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040   Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040 Icon_minipostedPerş. 6 Mayıs - 4:11

bugün kadıköy'den citizen'in aynı modelini aldım bende Smile
beyazıttaki bit pazarına bakmanı öneririm
saygılar
http://www.villatek.com.tr

Alınık Vintage Seiko Bullhead 6138 0040
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alınık Seiko Bullhead
» [ ALINIK ] Bullhead
» Alınık citizen bullhead
» alınık seiko orange moster ve seiko 5 snzh57j