Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rus saati meraklıları

+5
teng
Tolga
deka
vervito
peugeot206wrc
9 posters
YazarMesaj
peugeot206wrc

peugeot206wrc

Rus saati meraklıları Empty
MesajKonu: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPaz 18 Ekim - 14:10

Forumlardan forumlara dolaşırken şu site ile karşılaştım,
www.kevinsrussiantime.com
Burada birkaç rus yapımı markanın oldukça fazla saati var. Birkaçı hoşuma gitti fiyatları da makul görünüyor.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPaz 18 Ekim - 14:32

evet bu site pek sık karşıma çıkmaya başladı. sattığı ürünlerin bir kısmı NOS, tek tek model olarak inceleyip bakmam lazım. ama almadan önce mutlaka danışın. ben de bilmediklerim Mark Gordon'a soruyorum post-soviet saatlerde. şimdi normalde yeni dönem Slava'lar hepsi çin üretimi. ama bu adamın sattıkları 90lara ait NOS'lar gibi duruyor. Vostok'lara güvenebilirsiniz, hepsi Volmax, ve sağlam mekanizmalar. Raketa'ların bir kısmı sovyetten kalma NOSlar, onlara atlamak lazım direk Smile Orion'ların bir kısmı Çin. özellikle iskeletler.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 23:52

Belki zakhaevin vervito ile birlikde bu konuda katkısı olur. ok1
Tolga

Tolga

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 7:27

Merhaba bu konuda sadece bir magazalik gezinti tecrubem var hatam olursa affola Smile Ben malesef rusyanin tasra tabir edilen bir bolgesinde yasiyorum.Burda sehrin(kasaba daha dogru olur) altini ustune getirmeme ragmen rus saatlerine ulasamadim.Sadece casio ve cin mali ucubeler var.Moskovaya elcilikle ilgili bir sorunumu gidermek icin gittigimde rus saatlerine rastladim.Fakat biraz hayal kirikligi oldu ozellikle celik kalitesi vasat ve fotograflardaki albeni yok.(Aviator,Buran,Shturmanskie,Romanoff,Poljot) Saticinin su gecirmezlik konusundaki bilgilendirmeside beni hepten soguttu.Ucuz veya pahali cogu modelde su gecirmezlik 3ATM.Fiyatlar ise 150 ile 4000usd arası.Bence 500usd ustu modeller gormeden satin alinmamali. Daha once internette gordugum Poljotun alarmli modelleri orda yoktu bulabilirsem mutlaka alicagim.Asagidaki model 220$ ve su gecirmezlik ilanda belirtilmemis.

Rus saati meraklıları Aviatornewa
deka

deka

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 7:38

Verdiğiniz foto çıkmamış,görmek isterdim.
Tolga

Tolga

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 7:47

Tolga

Tolga

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 7:48

Pardon agbi sonunda oldu Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 8:08

Rsimdeki saat poljot değilmi?
Tolga

Tolga

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 8:13

teng demiş ki:
Rsimdeki saat poljot değilmi?
evet aviator makine Poljot 2612
certus

certus

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 11:11

bende son zamanlarda poljot 3133'e merak saldım. Manuel bir chrono için çok uygun bir fiyata sahip. Aviator gerçekten çok hoş bir saat.

Rus saati meraklıları Poljot_aviator

En son certus tarafından Ptsi 28 Ara. - 20:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 11:20

Rus saatlerinde daha fazla mekanik tadı alınıyor, yanılıyormuyum ??
deka

deka

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 11:39

Aynen öyle,
birde nereden buluyorsunuz bu güzel saatleri,iki foto,iki saat, ikiside birbirinden güzel.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 11:44

zakhaev demiş ki:
Yaw bu cok guzelmis ben de bi tane isterim nereden bulcaz, keske vervito'ya ulasabilsek ya, o simdi baku'de oradan alirdi.
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 12:07

Dehşet güzel değil mi,aynı şeyleri bende düşündüm ok1
ertay

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 12:33

evet ikiside cok guzel. fakatjunkers ve zeppelin marka saatlerinde bir cogu model olarak rus saatlerini andiriyor olmakla birlikte, kurmali kronolorda poljot makine var.
Tolga

Tolga

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedPtsi 28 Ara. - 21:12

Merhaba Watcher agbi malesef bende bulamadim bu saat 220$ eger safir camli olan(kasa biraz farkli) tercih edilirse 300$ eger bulunabilirse bende talibim.
solestar

MesajKonu: Geri: Rus saati meraklıları   Rus saati meraklıları Icon_minipostedC.tesi 2 Ocak - 11:06

vervito demiş ki:
evet bu site pek sık karşıma çıkmaya başladı. sattığı ürünlerin bir kısmı NOS, tek tek model olarak inceleyip bakmam lazım. ama almadan önce mutlaka danışın. ben de bilmediklerim Mark Gordon'a soruyorum post-soviet saatlerde. şimdi normalde yeni dönem Slava'lar hepsi çin üretimi. ama bu adamın sattıkları 90lara ait NOS'lar gibi duruyor. Vostok'lara güvenebilirsiniz, hepsi Volmax, ve sağlam mekanizmalar. Raketa'ların bir kısmı sovyetten kalma NOSlar, onlara atlamak lazım direk Smile Orion'ların bir kısmı Çin. özellikle iskeletler.

Vostok Europe, Vostok'un devamı niteliğinde ve Avrupa üretimi mi yoksa Rus üretimi mi?

Vostok'un değişik bir modeli,Energia, ilgi çekici...

Rus saati meraklıları Dscf8557
Rus saati meraklıları Dscf8576
Rus saati meraklıları Dscf8590
Rus saati meraklıları Dscf8573

Rus saati meraklıları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cep saati meraklıları
» Model Araba Meraklıları
» 3 adet saat kol saati + 1 adet cep saati..
» İlk kol saati...
» Longines cep saati