Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hamilton Jazzmaster Power Reserve

3 posters
YazarMesaj
yolgezer_7k

yolgezer_7k

Hamilton Jazzmaster Power Reserve Empty
MesajKonu: Hamilton Jazzmaster Power Reserve   Hamilton Jazzmaster Power Reserve Icon_minipostedPerş. 22 Mart - 22:42

Merhaba Arkadaşlar;

Saatin modeli Hamilton Jazzmaster Power Reserve. Makinası ise 2897'dir. 289X serisinden, bildiğim kadarı ile 2892 üzerine reserve özelliği eklenerek geliştirilmiş oldukça kaliteli bir makinedir. Saat orjinal kutusu ile teslim edilecektir. Üzerinde Hirsch marka deri kayış var, kayış çok yıpranmış değil fakat small boyutda. Yani kalın bilekli arkadaşlara sıkıntı olabilir. Saatin fotoğraflarda görülen çelik bileziği de var ve saatle birlikte vereceğim. O da çok kalın bilekli arkadaşlarda sıkıntı olabilir. Çıkarılan baklaları bulunmamakta.

Saatle ilgili söylemek istediğim diğer durum ise şu arkadaşlar, ben saati sıfır olarak almadım. Zamanında buradaki bir çok arkadaşın alışveriş yaptığı bir siteden aldım, fakat saatin reserv göstergesi çalışmıyordu, o mağaza da saati tamir edememişti. Aslında problem büyük değildi ama yeteri kadar ilgi göstermemişler. Ben saati satın aldım, eksik olan reserv çarkını da Faruk Usta'dan temin ettim, daha sonra da iyi bir ustaya saati tamir ettirip bakımını yaptırdım. Saat yaklaşık iki senedir bende. Hiç bir sıkıntısı olmadı. Zaman tutması, çalışması gayet iyi. Benim çok sevdiğim ve beğenerek taktığım bir saat, fakat alıcının bunları da bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yukarıda anlattığım durumdan dolayı fiyatı böyle bir saate göre uygun tuttuğumu düşünüyorum.

İstediğim fiyat 750 Tl'dir.
Hamilton Jazzmaster Power Reserve 27112010287

Hamilton Jazzmaster Power Reserve 27112010303
solestar

MesajKonu: Geri: Hamilton Jazzmaster Power Reserve   Hamilton Jazzmaster Power Reserve Icon_minipostedPerş. 22 Mart - 22:44

Merhaba,
Bu tarz bir saat arıyordum, pm'den görüşelim.
yolgezer_7k

yolgezer_7k

MesajKonu: Geri: Hamilton Jazzmaster Power Reserve   Hamilton Jazzmaster Power Reserve Icon_minipostedCuma 23 Mart - 5:52

Saat Solestar arkadaşımıza gönderildi. Güzel zamanlar göstersin...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Hamilton Jazzmaster Power Reserve   Hamilton Jazzmaster Power Reserve Icon_minipostedCuma 23 Mart - 6:47

Her iki tarafa da hayırlı olsun.

Hamilton Jazzmaster Power Reserve
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hamilton Jazzmaster Power Reserve
» Hamilton Jazzmaster Power Reserve (H32519135)
» Power reserve süreleri
» Seiko Mini Monster + Orient Power Reserve
» Ilk bakista Mido Power Reserve (Resimli)