Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36

5 posters
YazarMesaj
mclaren35

fossil ch2666  vs.  Tag Heuer calibre 36 Empty
MesajKonu: fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36   fossil ch2666  vs.  Tag Heuer calibre 36 Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 1:57

Fossil-CH2666

tagheuer-carrera-calibre-36

arkadaşlar bu iki saatten birini almak istiyorum ancak forumu inceledikten sonra replica olan tag heuer den vazgeçmek üzereyim tercih konusunda buradaki üstadlardan bir fikir almak istedim bana yardımcı olursanız sevinirim marka takıntım yok yine bu fiyatlarda bu tarzda başka bir marka önerirseniz onlarlada ilgilenebilirim ilginiz için şimdiden teşekkürler
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36   fossil ch2666  vs.  Tag Heuer calibre 36 Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 2:21

Orient alın derim. İstanbulda iseniz sirkeci aslan saate gidin. Görüp deneyerek uygun fiyata mekanik bir saat alın. Bana göre sizin fiyat aralığınıza göre model çeşitliliği bakımdan en uygun orient gibi duruyor. Forumdan geldiğinizi söylerseniz biraz daha indirim yaparlar.

Yada ebay falan inceleyin seiko mekanik modellerden birisinide alabilirsiniz. Seikonun hoş spor modelleri var.
mclaren35

MesajKonu: Geri: fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36   fossil ch2666  vs.  Tag Heuer calibre 36 Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 2:25

MrWrong demiş ki:
Orient alın derim. İstanbulda iseniz sirkeci aslan saate gidin. Görüp deneyerek uygun fiyata mekanik bir saat alın. Bana göre sizin fiyat aralığınıza göre model çeşitliliği bakımdan en uygun orient gibi duruyor. Forumdan geldiğinizi söylerseniz biraz daha indirim yaparlar.

Yada ebay falan inceleyin seiko mekanik modellerden birisinide alabilirsiniz. Seikonun hoş spor modelleri var.

öneriniz için çok teşekkür ederim ancak ben izmir de oturuyorum "sahibinden " sitesinden de bakıyorum ancak aynı modeller çok farklı fiyatlara satılıyor ne kadar güvenebilirim bilmiyorum ebay dan bir kaç defa alışveriş yapmaya kalktım ancak ürün hep geri döndü elime ulaşmadı
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36   fossil ch2666  vs.  Tag Heuer calibre 36 Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 3:05

hazır nakitiniz varsa, satış bölümünde çok iyi saatler var.
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36   fossil ch2666  vs.  Tag Heuer calibre 36 Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 4:48

ofis demiş ki:
hazır nakitiniz varsa, satış bölümünde çok iyi saatler var.

Aynen katılıyorum. Bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz, forumun ikinci el bölümünden kaliteli swiss made mekanik bir saati uygun fiyata alabilirsiniz.
mclaren35

MesajKonu: Geri: fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36   fossil ch2666  vs.  Tag Heuer calibre 36 Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 5:36

evet inceliyorum her ilanı ancak hezarfen projesini görünce içim gitti bu projelerden birine katılmayı çok isterdim sanırım tabi maliyet şuan benim için yüksek ama bundan sonraki ilk projeye katılmayı çok isterim tabi uygun görülürse daha 2 gün öncesine kadar gösterişli bir saat arıyordum ancak bu forumu inceledikten sonra mutlaka bana özel ve hikayesi olan bir saate sahip olmam gerektiği düşüncesindeyim
deka

deka

MesajKonu: Geri: fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36   fossil ch2666  vs.  Tag Heuer calibre 36 Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 5:50

Kendini o kadar kısıtlama, buradaki herkes gibi daha çok saat alırsın. ok1
mclaren35

MesajKonu: Geri: fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36   fossil ch2666  vs.  Tag Heuer calibre 36 Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 6:32

replica bir saate almaktan vazgeçtim Very Happy orjinal olsun ucuz olsun benim olsun Very Happy
sazcı67m

sazcı67m

MesajKonu: Geri: fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36   fossil ch2666  vs.  Tag Heuer calibre 36 Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 9:09

Bütçeniz kısıtlıysa Seiko5 alın derim. Ebayda veya gitti gidiyorda satılan K serilerinden uzak durun, 20-30 TL daha verin Türkiyede Aydın saat güvencesiyle satılan safkan japon üretimi J serilerinden alın.

fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tag Heuer Calibre 36 - Replika - 150 TL
» Citizen Calibre 8700
» Omega Co-Axial calibre Çalışma Prensibi
» Fossil'in otomatik saatine güvenilir mi?
» Fossil Twist