Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Citizen Calibre 8700

3 posters
YazarMesaj
gentilepinguino

gentilepinguino

Citizen Calibre 8700 Empty
MesajKonu: Citizen Calibre 8700   Citizen Calibre 8700 Icon_minipostedPerş. 13 Mayıs - 0:25

Merhaba arkadaşlar;
Aranıza yeni katılmış bulunuyorum. Bir süredir saat almak için araştırma yapıyorum. Son olarak Citizen Calibre 8700 modelinde takılı kaldım. Very Happy Bu saat hakkındaki görüşlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. Bir diğer merak ettiğim konu ise saatin kayış ayarı yapılabiliyormu? Bu saate sahip olan arkadaşlar varsa mavi kadranlı olan modelin kadran rengi siyaha yakın bir mavimi yoksa mavi olması sebebiyle sırıtıyormu? Question
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Citizen Calibre 8700   Citizen Calibre 8700 Icon_minipostedPerş. 13 Mayıs - 0:42

Merhaba gentilepinguino, saatin Accutron yada Seiko Kinetic gibi bir havası var. Genelde Türk tüketicisi, markayı vasat kalitedeki ürünlerinden tanıdığı için, her an birisinin size " O fonksiyonları çalışıyor mu? " diye sorabilme tehlikesi dışında, güzel görünümlü bir saat. Eco drive yada Kinetic sonuçta quartza yakın mekanizmalar olduğu için mekanik bir AS 1130 yada UT 6325/6425 gibi kurmalı yada ETA 7750 gibi bir otomatiği tercih ederseniz, daha klasik bir seçim olabilir diye düşünüyorum. Ama tercihiniz bir klasiğe sahip olma yolunda değilse, kesinlikle uygun olabilecek bir seçim bana göre, özellikle deri kayışlı olanları.Saygılarımla...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Citizen Calibre 8700   Citizen Calibre 8700 Icon_minipostedPerş. 13 Mayıs - 9:51

Bahsedilen saatin metal kordonlusundan bende var,kordon ayarı basitçe yapılamıyor, kendiniz veya bir saatçide bakla çıkartmak sureti ile gerekli ayarlama yapılabiliyor, saatin mavi kadranı kesinlikle sırıtmıyor,ayrıca bence bu serinin en güzel kadran rengi. ok1

Citizen Calibre 8700
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tag Heuer Calibre 36 - Replika - 150 TL
» fossil ch2666 vs. Tag Heuer calibre 36
» Citizen Parawater
» Citizen Eco Drive
» Citizen