Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Roger DUBUIS chronoexcell replika

4 posters
YazarMesaj
mertkara10

mertkara10

Roger DUBUIS chronoexcell replika Empty
MesajKonu: Roger DUBUIS chronoexcell replika   Roger DUBUIS chronoexcell replika Icon_minipostedCuma 6 Nis. - 20:32

Arkadaşlar dün Ankara'dan aldığım saatimin resimlerini sizinle paylaşmak ve yorumlarınızı almak istedim. satıcının mekanizma hakkında pek bir fikri yoktu fakat model ve çap olarak hoşuma gittiği için aldım. mekanizması konusunda bir fikrim yok sesi ancak kulağıma tuttuğumda geliyor. sanırım mineral cam. şimdiden yorumlar için teşekkürler yanlız aldıktan sonra farkettim 12 yönündeki iki adet noktanın konumları biraz kaymış. [img]Roger DUBUIS chronoexcell replika Img2012040700132 [/img][img]Roger DUBUIS chronoexcell replika Img2012040700134 [/img][img]Roger DUBUIS chronoexcell replika Img2012040700135 [/img][img]Roger DUBUIS chronoexcell replika Img2012040700136 [/img][img]Roger DUBUIS chronoexcell replika Img2012040700137 [/img][img]Roger DUBUIS chronoexcell replika Img2012040700133 [/img]
deka

deka

MesajKonu: Geri: Roger DUBUIS chronoexcell replika   Roger DUBUIS chronoexcell replika Icon_minipostedCuma 6 Nis. - 20:36

Hayırlı olsun, inşallah fazla para vermemişsinizdir, mekanizma Çin işi.
mertkara10

mertkara10

MesajKonu: Geri: Roger DUBUIS chronoexcell replika   Roger DUBUIS chronoexcell replika Icon_minipostedCuma 6 Nis. - 20:41

fazla oldugunu sanmıyorum bi tane amca satıyordu ondan 150tl ye aldım fazla gelmedi maksat çeşit olsun diye aldım. umarım fiyat fazla değildir. çok gideceğini sanmıyorum işin aslı 6 aya kalmaz içindekiler dökülür:)
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Roger DUBUIS chronoexcell replika   Roger DUBUIS chronoexcell replika Icon_minipostedCuma 6 Nis. - 22:59

kedilere dikkat camını çizebilir Very Happy fumeur 150TL fiyata SEIKO almak daha mantıklı... Trendyol.com adresinde uygun fiyatlı SEIKO'lar vardı...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
brkgler

MesajKonu: Geri: Roger DUBUIS chronoexcell replika   Roger DUBUIS chronoexcell replika Icon_minipostedC.tesi 7 Nis. - 4:52

makine muhtemelen double balance Minju movement. Çin menşeili orta menzilde bir dayanıklılığa sahiptir.

Roger DUBUIS chronoexcell replika
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Replika ufantazone
» Replika Momentus :D
» ROGER DUBUIS PVD EXCALIBUR AUTOMATIC ETA KASA
» Replika ama..
» Replika IWC Ingenieur